free web hit counter Skocz do zawartości
mbeelas

Maral VS Cinik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ktos sie orientuje który robi lepszą robote ?

Warto u Cinika doplacac za osobista wycinke graftów ?

 

Skąd taka róznica ? Maral napisal mi ze 1500-2500 graftów a Cinik ze 3000-3500 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto u Cinika doplacac za osobista wycinke graftów

 

to u cinika nie robia tego technicy tylko on sam ? ceny maja przeciez te same

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuję się w budżetowych klinikach, ale z tego co napisałeś to teoretycznie Cinik lepszy. Z resztą Cinik ma dobre opinie i dużo tych opinii na zagranicznych forach/stronach. Na naszym forum Maral bardziej popularny, ale to się jeszcze może zmieni, i na tym polegać nie można tak w 100% że akurat w tym momencie bardziej znany a tym samym polecany.

 

 

Skąd taka róznica ? Maral napisal mi ze 1500-2500 graftów a Cinik ze 3000-3500 ?

 

Jeżeli jednemu i drugiemu pokazałeś te same zdjęcia, to powyższe dowodzi tylko że Maral stosuje norłódycką politykę

i jest przesiąknięty histeriami norłódów. Natomiast norłódyckie polaczki zaraz będą na pewno bluzgać i pultać się że pie*dolę farmazony, i że to Cinik jest tym złym, bo naciąga na grafty i że jest nieetyczny jak Armani.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warto u Cinika doplacac za osobista wycinke graftów

 

to u cinika nie robia tego technicy tylko on sam ? ceny maja przeciez te same

 

Normalnie kolo 2000 a jak on robi to kolo 2500 ponadto Cinik napisal mi ze robi gęstość 50-60 a Maral 40cm2.

Nie orientuję się w budżetowych klinikach, ale z tego co napisałeś to teoretycznie Cinik lepszy. Z resztą Cinik ma dobre opinie i dużo tych opinii na zagranicznych forach/stronach. Na naszym forum Maral bardziej popularny, ale to się jeszcze może zmieni, i na tym polegać nie można tak w 100% że akurat w tym momencie bardziej znany a tym samym polecany.

 

 

Skąd taka róznica ? Maral napisal mi ze 1500-2500 graftów a Cinik ze 3000-3500 ?

 

Jeżeli jednemu i drugiemu pokazałeś te same zdjęcia, to powyższe dowodzi tylko że Maral stosuje norłódycką politykę

i jest przesiąknięty histeriami norłódów. Natomiast norłódyckie polaczki zaraz będą na pewno bluzgać i pultać się że pie*dolę farmazony, i że to Cinik jest tym złym, bo naciąga na grafty i że jest nieetyczny jak Armani.

 

Ale ze niby jak naciąga skoro placisz za całość a nie za graft? Chyba lepiej jak zrobi ci wiecej za 1 razem bo wtedy nie bedziesz musial robic dogrywki...dobrze mysle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łyse zawistne norłódy napiszą, że naciąga w sensie ''etycznym'' a nie ekonomicznym, etyki wziętej z dupy - ale nie o tym. Chodzi o to że jak ci dużo przeszczepi na stosunkowo niewielki obszar to w ich mniemaniu marnotrawi donor, i że nie będzie na ''zaś'' jak łysienie postąpi albo na kolejne ''zaś''.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Normalnie kolo 2000 a jak on robi to kolo 2500

 

 

nie rozumiem, technicy robia 2000 graftow a on 2500 gr ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Normalnie kolo 2000 a jak on robi to kolo 2500

 

 

nie rozumiem, technicy robia 2000 graftow a on 2500 gr ?

To cena...

 

Bardzo bym chciał wiedzieć czy łysienie bedzie postępowalo ? Da sie to jakos przewidziec ?

 

Ponizej fotki- jedne wlosy krótsze, inne minimalnie dluzsze.

 

1 https://drive.google.com/open?id=10CTwY ... ju4SH0TGEZ

2 hhttps://drive.google.com/open?id=1wJYx ... Lr2b_5F_Yd

3 https://drive.google.com/open?id=1voXzd ... S5ZukQJGSw

4 https://drive.google.com/open?id=1IbcGL ... 2IzPG4Gw9m

5 https://drive.google.com/open?id=1K3HuY ... XoVeqrVUuo

6 https://drive.google.com/open?id=1xsWJK ... yxa2I82ldc

 

Fotki z dłuzszymi włosami z 2016 roku

 

7 https://drive.google.com/open?id=1ZYPpM ... Vx-8Qobrd8

8 https://drive.google.com/open?id=1F7R3U ... RCDnrOWdBn

9 https://drive.google.com/open?id=1QLTqE ... mfIkQoU0n5

10 https://drive.google.com/open?id=1Y9Hi8 ... QbSNr2C8lc

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, to jest już typowy zarys NW 5, także szczerze, to do osiągnięcia w miarę dobrego efektu potrzebujesz przeszczepić przynajmniej ok. 6-7 kgr, ale to w dwóch sesjach po te właśnie 3-3,5 kgr.

 

Nie słuchaj nikogo (nawet lekarza od HT) kto powie że 2 -2,5 kgr tutaj wystarczy do osiągnięcia przyzwoitego efektu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopie, to jest już typowy zarys NW 5, także szczerze, to do osiągnięcia w miarę dobrego efektu potrzebujesz przeszczepić przynajmniej ok. 6-7 kgr, ale to w dwóch sesjach po te właśnie 3-3,5 kgr.

 

Nie słuchaj nikogo (nawet lekarza od HT) kto powie że 2 -2,5 kgr tutaj wystarczy do osiągnięcia przyzwoitego efektu.

 

No wlasnie ja tez to tak widze. Według mnie wyraznie widać że poleci reszta z czasem chociaż łudze sie że nie to myśląc rozsądnie to chyba tak sie stanie.

 

Widział ktos przypadek takiego łysienia które sie zatrzymalo na tym etapie ?

 

Co w takim razie byś zrobił na moim miejscu ? olać to i golić łeb na zero czy jest sens ratowac ?

 

-- 16 wrz 2018, 2:26 --

 

linki nie dzialaja

Poprawiłem - chyba jakoś zostały zablokowane bo wnioskuje z postu kolegi pod Twoim że je widział. Spróbuj jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co w takim razie byś zrobił na moim miejscu ? olać to i golić łeb na zero czy jest sens ratowac ?

 

Na to pytanie nie odpowiem bo tak szczerze to nie interesują mnie inni ludzie co i jak z tym zrobią, mnie nie obchodzi kto co by zrobił na moim miejscu i tak samo ja nie będę nikomu mówił w ten sposób - bo to jest wysoce polaczkowe.

 

Mogę powiedzieć tylko tyle (co już częściowo powiedziałem) że rekomendowane tu by było 2 x HT i jakaś kuracja farmakologiczna do tego aby chociaż to zatrzymać na tym etapie co jest, czy spowolnić proces łysienia.

Z drugiej strony są przecież także ludzie co robią HT na zupełne NW 6 -7.

 

-- 16 wrz 2018, 11:19 --

 

linki nie dzialaja

Poprawiłem - chyba jakoś zostały zablokowane bo wnioskuje z postu kolegi pod Twoim że je widział. Spróbuj jeszcze raz.

 

@dandinho najprawdopodobniej nie wykupił abonamentu i dlatego mu nie działały

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Norwood 5 nie widzę, ma krótko ścięte włosy, na takiej długości włosów wszystko wygląda na Norłód duży, sam miesiąc po zgoleniu na łyso miałem coś takiego a dzisiaj 5 miesięcy po mam gęsto jak w tańwańskiej dżungli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam Norwood 5 nie widzę, ma krótko ścięte włosy, na takiej długości włosów wszystko wygląda na Norłód duży, sam miesiąc po zgoleniu na łyso miałem coś takiego a dzisiaj 5 miesięcy po mam gęsto jak w tańwańskiej dżungli

 

A czego to zarys jest NW 1 NW 1,5 ? - nie chrzań

Nie jest to całkiem łyse NW 5 ale zarys takiej łysiny.

To w takim razie pochwal się fotkami.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro miesiąc po ścięciu na 0 miałem podobnie jak kolega, a po 5 miesiącach mam:

63959976355400046210.png

 

To mogę napisać szczerze, wszyscy zmierzacie do Norwood 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny stan jak OP i Bisanga zarekomendował na to 1800-2000 graftów ale wiadomo że to oszczedny chłop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam podobny stan jak OP i Bisanga zarekomendował na to 1800-2000 graftów ale wiadomo że to oszczedny chłop.

 

To wyliczenia typowo HDC, Bisanga właśnie itp.

Ogólnie z dogęszczaniem języka jestem umówiony z Dr. Freitasem na 2700-3000 graftów, bez dogęszczania byłoby 2200-2400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cinik może gęściej sadzi stąd różnica, Maral gęsto nie robi. Kogo wybrać? Zarejstruj się na np. Realselfie i poprzeglądaj relacje nie zdawaj się tylko na porady z forum. Ty decydujesz, to twoje włosy więc odrób lekcje i zadecyduj sam


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wyglada na to ze sie nie dowiem....

Chodzi o to że równica nie jest duża,obie kliniki są zdecydowanie budżetowe, więc poziom pewnie mają podobny.W dużej mierze efekt to loteria bo nawet uznane kliniki mają wpadki a co dopiero te mniej renomowane,gdzie przemiał jest większy.Większość zależy od twojego donoru,potencjalnego rozwoju łysienia i po prostu szczęscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to że równica nie jest duża,

 

Zakładając te 1500 unitów w pierwszym przypadku, a te 3500 w drugim u drugiego lekarza, - to rzeczywiście różnica duża nie jest... - bez komentarza....

 

Ja bym proponował autorowi tematu zapytać też jeszcze Marala czy nie zrobi od razu 3-3,5 kgr (powiedziałbym tez że inny lekarz mi tyle zarekomendował), i po uzyskaniu odpowiedzi na tej podstawie wywnioskowałbym co myśli o ''moim'' konkretnym przypadku.

 

Dodam jeszcze że Maral prawdopodobnie nieraz planuje sobie w duszy że klient do niego przyjedzie jeszcze raz i na to liczy albo nawet to klientowi zaleca (i może właśnie dlatego chce zrobić tak mało) - także tutaj też bym o to dokładnie wypytał go.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co z Cinikiem ? Warto doplacac za to ze on bedzie robil ekstrakcje graftów ?

 

 

zeby to ocenic trzeba znalezc zdjecia donoru po jego robocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładając te 1500 unitów w pierwszym przypadku, a te 3500 w drugim u drugiego lekarza, - to rzeczywiście różnica duża nie jest... - bez komentarza....

Mówimy o jakości wykonania a nie ilości graftów,ostatecznie i tak wszczepią mu tyle ile bedzie chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...