free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

Grupowe zamówienie NEOSH

Rekomendowane odpowiedzi

Powinni się odezwać w tym tygodniu.

Ziom w razie braku odezwu, jaki jest plan B?

 

 

hmm plan B, myślałem nad injekcjami TB4, boję się ściągać PSI z Chin. Poza tym jestem teraz na testowaniu żelu antyzapalnego. Jeśli nie wypali u nas z 98% czystości to sugeruję poczekać aż będą znane efekty stosowania 95-96% na zachodnich forach. Jest spora grupa ok. 30-50 osób więc będzie można określić wiarygodnie czy wystarczająca jest taka czystość, czy jednak trzeba szukać dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom myślisz że jest jeszcze szansa że ten lab się odezwie? Będziesz do nich jeszcze dzwonił/pisał, żeby się upewnić że nic z tego?

W sumie bardzo nastawiłem się na ten środek, bo mimo wszystko psi jest na tą chwilę największą szansą na odzyskanie zakoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem i już od tygodnia nie dostałem odpowiedzi. Myślę że polegli przy próbie uzyskania 98% i dali sobie spokój. Ale czekam jeszcze do końca tego tygodnia żeby dać ostateczną odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontakt z nimi zupełnie zanikł? Temat NEOSH raczej upadł ale dzięki temu jest może szansa na CB? Jeśli tak to zrobię listę chętnych jak będzie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kompletnie straciłem kontakt z laboratorium, wydaje mi się że po prostu nie dali sobie rady z otrzymaniem nawet 95%, jak widać trzeba mieć spore zaplecze do otrzymania takich czystości związków aldehydowych.

 

Przykro mi ale temat uważam za zamknięty ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...