free web hit counter Skocz do zawartości
JustynaBHR

Super promocja BHR!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych przeszczepem w klinice BHR w Brukseli,

 

Mam dla Was dobra wiadomosc. Dr Bisanga postanowil dac super promocje dla polskich pacjentow. Koszt za graft metoda FUE 2,75 euro.

Propocja trwa od 1 do 30 listopada. Warto skorzystac, takiej ceny jeszcze nie bylo

 

Po wiecej informacji zapraszam na priv lub zachecam do kontaktu z klinika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polskie norłódy oszalały ze szczęścia

tankować autko i do brukseli brum brum


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robilem ponad 2 lata temu caly przod w BHR ( 3850gr ) metoda FUT.

efekt byl super

 

dzisiaj planuje kolejny zabieg na korone ( potrzebuje ok 2300-2500 ) zeby efekt byl bardzo dobry ( tym razem juz metoda FUT )

 

jednak z calym szacunkiem i pozytywna opinia o BHR musze wybrac sie do turcji gdzie za zabieg zaplace ok 2100euro a za ten sam zabieg w BHR musialbym zaplacic po tej promocji'' ok 6200e.

 

szkoda ze BHR wciaz taki drogi. Mimo wszystko bardzo sie ciesze ze ten pierwszy zabieg na przod glowy i cale zakola byl zrobiony w BHR.

 

Wykonanie i jakosc - klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakość kosztuje,chętnie bym pojechał ale nie ma szans żeby puścili mnie z roboty Mam nadzieję że dr jeszcze kiedyś będzie miał taki przypływ szczodrości.

Cena rozumiem bez VAT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nescik szczerze odradzam Turcje Ja to wszystko rozumiem, ze cena robi swoje, ale gdyby Twoj zabieg 2 lata temu zrobiony byl w Turcji to dzis juz nie mialbys nic na korone. Juz nie wspomne o udanym czy nieudanym zabiegu. Te kliniki jada na ilosc, nie jakosc. Jak sam widzisz, lysienie to proces, ktory potrzebuje leczenia przez cale zycie. Jesli jednym zabiegiem zamkniesz sobie droge na przyszlosc, to stracisz wiecej niz zyskasz. Moja rada - lepiej w ogole niz tam

Pozdrawiam serdecznie

 

 

Jesli macie jakies pilne pytania to podam swoj nr telefonu. Narazie belgijski, ale sprobuje zalatwic polski, zeby koszty polaczenia byly nizsze 0032465335983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani Justyna rozumiem, że te wszystkie mądrości, to tak z własnego doświadczenia życiowego ?

Może jakieś zdjęcia z tych nieudanych zabiegów jakie Pani przeszła ?

 

der, co to w Turcji był, włosy ma i te po przeszczepie i jeszcze na zapas. A zdjęcia można sobie znaleźć w stosownym wątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby cena = jakość to BHR chyba nie potrzebowałby coraz większej aktywności na forum swoich pracowników. Przynajmniej kiedyś tak było. Teraz zabiegi np. u Marala nie różnią się zbytnio od tych w "renomowanych" europejskich klinikach za 3 lub 4 razy większą kasę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Der tak, z doswiadczenia zyciowego. Bo chyba zadne forum nie widzialo tylu nieszczesliwcow po nieudanych zabiegach w Turcji, co ja w moim 10-cio letnim doswiadczeniu zawodowym. I wlasnie dlatego siedze na tym forum, zeby Wam tego oszczedzic

Ralf wlasnie sie roznia. Poprzegladaj watki, to zobaczysz efekty Marala i mozliwosci donoru na przyszlosc. Skoro rezultaty BHR sa porownywalne z innymi klinikami, to powiedz dlaczego BHR poprawia po innych klinikach, a nie inne kliniki po BHR? Wlasnie dlatego, ze ludzie maja takie myslenie jak Ty, a pozniej placza, bo przechodza osobista tragedie. Poszukam fotek w pracy pacjentow po nieudanych przeszczepach, to zmienisz zdanie.

A jak Ci sie nie podoba, ze jestem aktywna na tym forum, to nie czytaj moich postow i sie nie frustruj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani Justyno, ciekawi mnie czy ów promocja (albo inna podobna w przyszłości jeśli będzie) obejmowałaby także mój przypadek, czyli czy z tych uzgodnionych 10€/graftLHT-FUE zeszłoby na te ok. 9€ ?

 

Oraz mam pytanie ile wynosi obecnie cena za graft w STRIP'ie w klinice BHR ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Der tak, z doswiadczenia zyciowego. Bo chyba zadne forum nie widzialo tylu nieszczesliwcow po nieudanych zabiegach w Turcji, co ja w moim 10-cio letnim doswiadczeniu zawodowym. I wlasnie dlatego siedze na tym forum, zeby Wam tego oszczedzic

Ralf wlasnie sie roznia. Poprzegladaj watki, to zobaczysz efekty Marala i mozliwosci donoru na przyszlosc. Skoro rezultaty BHR sa porownywalne z innymi klinikami, to powiedz dlaczego BHR poprawia po innych klinikach, a nie inne kliniki po BHR? Wlasnie dlatego, ze ludzie maja takie myslenie jak Ty, a pozniej placza, bo przechodza osobista tragedie. Poszukam fotek w pracy pacjentow po nieudanych przeszczepach, to zmienisz zdanie.

A jak Ci sie nie podoba, ze jestem aktywna na tym forum, to nie czytaj moich postow i sie nie frustruj.

 

Miałem u Was dwa zabiegi jeden z którego jestem zadowolony drugi który wepchnął Was (moim zdaniem) do Turcji. Nie pisz mi takich bzdetów . Poprawiacie po sobie też niejednokrotnie, tylko niektórzy jak się raz zrażą (jak ja) nie chcą nawet darmowej poprawki .....

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zrobiłem . Cały czas szukam bo nie mam już czym szastać Zostało mi może max 3000gr . Nie chcę trafić na marketingowy przemiał jak to ostatnimi czasy jest modne w tych "renomowanych" klinikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po 2 zabiebach zostalo 3k gr to jaki Ty masz donor ? ile poszlo gr w pierwszym i drugim zabiegu ?

 

W pierwzym strip 3500 drufgi fue prawie 3000 . Bisnaga określił donor po drugim zabiegu na 2000 gr. Ja uważam że jest mega gęsto i 3000 jeszcze się znajdzie Chyba , że za drugim nie było 3000 hmmm . Nie jestem zadowolony z gęstości korony ( Kończę temat bo już raz mnie zbanowano za to że pisałem niepochlebnie o BHR, a nie wrzuciłem zdjęć. Niestety nie mam powodów kłamać i dawno się pogodziłem z poprawką tylko w klinice w której nie będę tylko dawcą kasy !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Ralf bardzo dobrze Cie tu rozumiemy i cieszymy sie,ze piszesz prawde nt swoich ht i klinik. Rowniez jestem srednio zadowolony z Asmed clinik i trzeba o tym glosno pisac,jednak na koncowy efekt i opinie poczekam jeszcze do tego 12 miecha, chociaz watpie ,zeby cos wiele sie zmienilo. Ludzie na naszym nieszczesnyn przykladzie niech znajda kliniki godne efektu i kasy, bo po co przeplacac za to samo. Jakbym mial wydac 2x tyle co wydalem a byc mega zadowolonym tak tez bym zrobil,bo grafty ma sie jedne a kase mozna zawsze zarobic i dorobic.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dlatego napisałem w twoim wątku żebyś nie miał złudzeń. Po 7- 8 miesiącu niewiele się już dzieje. Najgorsze jest to że Ci niegdyś topowi lekarze renomowanych klinik przeszli na masówkę, która jak już to chyba ewidentnie widać, że nie różni się od tych Tureckich budżetowych klinik.

 

Na tą chwilę nie mam kliniki której mógłbym zaufać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na tą chwilę nie mam kliniki której mógłbym zaufać.

 

Wyobraź sobie że ja też nie. Ciągle szukam, siedzę godzinami nawet całymi dniami nieraz i nocami w necie i szukam, klinik lekarzy i wszelkich relacji ludzi. Chcę żeby mi zrobili HT po mojemu, najlepiej LHT-FUE oraz linię w juszejpie i max gęsto jak to tylko możliwe, a z tym jest problem bo sporo lekarzy to upierdliwce, i trudno znaleźć odpowiednie kliniki i w końcu coś wybrać, przekonać się tak na 100% do danej kliniki.

 

Ty z pewnością nie masz takich wymagań jak ja, więc myślę że stosunkowo łatwo znajdziesz coś odpowiedniego, dzisiaj wkleiłem w odpowiednim wątku niejako taką wyszukiwarkę klinik, to może zajrzyj tam.

 

Dam też podpowiedź:

 

Dr. Juan Couto z Hiszpanii podobno nie miał nigdy w swojej karierze ani jednego nieudanego zabiegu, co się rzadko zdarza, nawet wśród najlepszych lekarzy z USA.

 

 

Kończę temat bo już raz mnie zbanowano za to że pisałem niepochlebnie o BHR, a nie wrzuciłem zdjęć. Niestety nie mam powodów kłamać i dawno się pogodziłem z poprawką tylko w klinice w której nie będę tylko dawcą kasy !!

 

Powiedz jaki był tu Twój poprzedni nick.

 

I skoro nie masz powodów kłamać, a tak usilnie pragniesz nagłośnić fakt że BHR jest taką kiepską kliniką i że Ci spartolili zabieg, to właśnie, dlaczego, nie pokazałeś zdjęć potwierdzających to, tak jak np. zrobił to @marcinekk który też nie były zadowolony, po swoim pierwszym zabiegu? - On jakoś wszystko udokumentował, była we wątku burzliwa dyskusja, dostał poprawkę w BHR, a i nikt go tu nie zbanował jakoś za jakieś niepochlebne pisanie o BHR...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie logiczne jest, że będziecie poprawiać po Turkach, ale tylko dlatego, że tam jest 100 razy więcej HT niż u was, a odsetek nieudanych taki sam powiedzmy, że z 10000 będzie 100 nieudanych u was tych zabiegów jest pewnie rocznie koło 200-300, a nieudanych macie na pewno z 10 bo kilka osób z tego forum leciało na poprawki do was.To jak pisanie, że ferrari jest mało awaryjne bo 5 było na serwisie, a golfy są do dupy bo 10000 wymagało napraw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie jestem maniakiem internetu i nie wiem jak tu wstawić zdjęcia. Po drugie jednak prywatność . Po trzecie jak już ktoś tak bardzo chce to niech na priv wyśle nr telefonu to mu prześlę zdjęcia. Jak obrobi że nie będzie widać np. otoczenia które mogłoby gdzieś być rozpoznane np. przez moich bliższych lub dalszych znajomych ,którzy też mogą chodzić po takich forach bo nie tylko ja mam problem z łysieniem to wyrażam zgodę na zamieszczenie.

 

Nie mam powodu kłamać bo niby po co ?? Zbanowali mi nick ramirez bo pisałem bez zdjęć o BHR . Jak ludzie pisali niepochlebnie o innych klinikach to nikt nikogo nie banował. Swoboda wypowiedzi na tym forum jest niestety ograniczona.....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramirez ? To ty straszyłeś sądami Liona ?

Bez zdjęć jesteś gołosłowny. Ja tak mogę nagadać na każdą klinikę.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...