free web hit counter Skocz do zawartości
crazzy90

Asmed 12.10.2018 4664 grafts

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zacznę od tego, że nie jestem raczej typem "forumowicza" ale to forum uratowało mnie przed zabiegiem w PL więc jestem jakby nie patrzeć swojego rodzaju dłużnikiem, więc szybko zdam relację ze swojego HT dla następnych "pokoleń" które szukają na necie informacji na ten temat

Mam prawie 30 lat, problem łysienia mniej więcej od 20go roku życia. Postępowało bardzo powoli, aż pewnego dnia się zorientowałem, że musze zapuścic trochę włosy i zacząć się zaczesywać bo już średnio zaczyna to wyglądać... Po pieniadząch wyrzuconych w błoto w postaci wcierek, szamponów itd rok temu zacząłem zagłębiać się w temat HT (bylem bliski umowienia sie na zabieg w polskiej klinice), i od roku też biore Fina. Wybór padł na Koraya, w wyborze pomógł mi temat Angela (dzieki Angel ), zadecydowal opis efektów, manual punch i podejścia do klienta.

Po krótce, 4664 graftów, Koray powiedział ze w idealnym momencie zaczalem brac fina, bo by mi poleciała korona i w takim wypadku nie będzie w nią wkladal graftów, skupi się na front i med scalp. Powiedzial ze jestem b. dobrym pacjentem ze względu na grubość i kolor włosa.

 

Klinika, koordynator na poziomie TOP. Obchodza się z klientem dosłownei jak z jajkiem przed w trakcie i po pobycie w klinice. Hotel też super. Ogólnie robili ze mna HT ludzie z USA, Dubaj, Wlochy, Francja, UK. Niektórzy mówili ze ich znajomi sa po zabiegu i dlatego wybrali Asmed bo maja swietne rezultaty.

 

Powiedzialem ze chce linie jak najbardziej naturalną, nie chciałem mieć jej zbyt nisko bo nigdy takiej nie miałem, wiec podoba mi się tak jak i innym w klinice. Po zabiegu uslyszalem komentarz doktora ze będzie "super" , oby miał racje

Donor: 8900graftow

HT: 4664 graftów

Ratio wlos / graft: 2,41

 

Przed:

 

 

13217528__1.JPG

13217529__DSC6907.JPG

13217560_sucho.jpg

Po:

13217525_przod.jpg

13217526_przod2.jpg

13217527__DSC7311.JPG

 

 

Szczególne podziękowania dla Ratcheta, który mi odpowiedział na wiele moich pytan, wisze Ci piwko

 

Ps. Proszę nie zalamywac się w komentarzach ze to tyle kasy itd. Robiac analizę zalet i wad podjalem taka a nie inna decyzje i jestem z niej zadowolony - mam nadzieje ze będę jeszcze bardziej po roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koray powiedział ze w idealnym momencie zaczalem brac fina, bo by mi poleciała korona i w takim wypadku nie będzie w nią wkladal graftów, skupi się na front i med scalp. Powiedzial ze jestem b. dobrym pacjentem ze względu na grubość i kolor włosa.

 

 

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm trzymam kciuki i mam nadzieję że będzie dobrze choć martwi mnie że Koray zawsze wstawia relatywnie dużo graftów młodym ludziom,właściwie nie byłeś jeszcze wcale bardzo łysy a wyciągnął Ci ponad połowę donoru ;/

Co do kasy to rozumiem,sam planuje wydać 50k niedługo ale dla mnie też ważna jest jakość i profesjonalizm.Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koray powiedział ze w idealnym momencie zaczalem brac fina, bo by mi poleciała korona i w takim wypadku nie będzie w nią wkladal graftów, skupi się na front i med scalp. Powiedzial ze jestem b. dobrym pacjentem ze względu na grubość i kolor włosa.

 

 

Powodzenia

Rozumiem ironię, ale dzięki i tak

 

Hmm trzymam kciuki i mam nadzieję że będzie dobrze choć martwi mnie że Koray zawsze wstawia relatywnie dużo graftów młodym ludziom,właściwie nie byłeś jeszcze wcale bardzo łysy a wyciągnął Ci ponad połowę donoru ;/

Co do kasy to rozumiem,sam planuje wydać 50k niedługo ale dla mnie też ważna jest jakość i profesjonalizm.Powodzenia!

Dzięki Dean ! Zgadzam się z Tobą,ale bede narazie brał fina i ... nie chciałbym już tam nigdy wracać, biorąc pod uwagę ze w mojej rodzinie nie było łysiejących, mam nadzieje, że nie będzie juz to dalej się pogłębiać...

A dałbyś radę napisać coś o tych dobrych włosach tzn. grubość, ilo włosowe itd.

Jan, co do grubości to zacytowałem to co powiedział Koray po badaniu włosów, a czy to prawda... wierzę, że tak, osobie po mnie powiedział np. ze ma bardzo cienkie włosy i nie bedzię jakiegos mega efektu...

co do włosowych to wartosci w przyblizeniu:

550 single

2100 double

1600 triple

quard...390

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie jakaś aktualizacja po 6-u miesiącach od zabiegu (i czy w ogóle będzie jakaś aktualizacja, oraz czy wątek będzie dokńczony) ? - bo za kilka dni minie właśnie pół roku od zabiegu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisales, ze cena wysoka. Mozesz przyblizyc ja ? Z tego sie orientuje to przecietnie placi sie okolo 2500 euro i zastanawiam sie o ile drozej Ty placiles troche drozej np 3500, czy sporo wiecej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego sie orientuje to przecietnie placi sie okolo 2500 euro

 

Chyba w najtańszych tureckich masówkach.

 

 

Napisales, ze cena wysoka. Mozesz przyblizyc ja ? ... zastanawiam sie o ile drozej Ty placiles troche drozej np 3500, czy sporo wiecej ?

 

Pytanie o to ile ktoś zapłacił, jeśli ten ktoś tego konkretnie nie napisał, jest wścibskie, niegrzeczne, niedżentelmeńskie, i polaczkowe.

A jak już tak bardzo chcesz się tego dowiedzieć, to sprawdź sobie ceny w klinice i pomnóż razy ilość graftów - jeśli ceny są podawane za graft - jak w większości klinik, w tym też w klinice Asmed.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...