free web hit counter Skocz do zawartości
Xxdaniel

Tydzień do zabiegu, problem ze skóra głowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze mycie po 4 dniach? lol Mi w Indiach następnego dnia po zabiegu myli głowę, to samo w HDC na Cyprze


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kraj to obyczaj

 

-- 24 gru 2018, 11:06 --

 

4 dzien po zabiegu i po pierwszym myciu z rana myslicie, ze to juz czas, zeby psikac octaniseptem czy wstrzymac sie do jutra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zalecone 1 mycie po 24 H od zabiegu, od 4 dnia biorczy psikałem octeniseptem a 7 dnia już nie było żadnych strupów tylko wyrośnięte włosy


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moglbys zrobic jeszcze 2 zdjecie ? podobne do 2 pierwszych tylko z pokazanymi skroniami bo teraz uciales fote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 dzien, donor jeszcze zaczerwieniony, skora przesuszona szczerze myslalem ze bedzie lepiej po tych szczesciu dniach patrzac jak to wygladalo u innych w tym czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update 8 dzien, niewiele sie zmienia zaczerwienienie. Stosuje bepanthen plus na donor i procz tego nic. Do kolegow co sa juz po zabiegu i udalo im sie zlikiwidowac zaczerwienienie co stosowaliscie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spore faktycznie to zaczerwienienie. Musisz czekać. Nic nie leczy lepiej jak czas. Maral pobiera z dość wąskiego paska dlatego donor jest tak zmęczony. Nie stosowalem osobiście ale niektórzy polecają aloes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka jest prawda i to wskazuje większość relacji z tego forum, że tak na dobrą sprawę to zaczerwienienie jest jakieś 2 do 3 miesięcy. A to czy nie widać po miesiącu czy po dwóch zależy przede wszystkim od gęstości i jakości włosów, które szybciej albo później to przykryja. Nie ma się co łudzić, że po 2 tygodniach nie będzie śladu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między 7 a 14 dniem, a najczęściej jest to między 10 a 14. Ogarnąłem wszystkie zabiegi jakie były wykonywane u marala z tego forum i dokładnie u wszystkich odbywało się między tym 10-14 dniem, więc w zupełności jest to normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słabo ogólnie, przestał mnie boleć i to jest jedyna zaleta bo nic już praktycznie nie czuje, dalej jest zaczerwieniony, ale rosnące włosy powoli go zakrywają.

 

-- 02 sty 2019, 12:07 --

 

 

 

-- 02 sty 2019, 12:14 --

 

W ogole nie mam zaczerwienienia z przodu ciekawe

 

-- 02 sty 2019, 12:54 --

 

Ogólnie co do wrażeń zawsze podchodzę do takich rzeczy zachowawczo, ale strupki zeszły więc co nie co widać. Gęstość mi się podoba, linia również bardzo lepszej nie mogłem sobie wymarzyć, chociaż na początku myślałem, że jest chujowa. Linia nie może być równa jak od linijki bo twarz nie jest idealnie symetryczna i wtedy nie wygląda to naturalnie. Kolejny up za 4 miesiące pozdrawiam

 

-- 02 sty 2019, 13:34 --

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPDATE 1,5 miesiąca. (3100 graftów). Jak widać nie wszystko wypadło miejmy nadzieję, że za kilka tyg zacznie się robić już tylko lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donor niewidoczny przy scieciu na 1 cm z goleniem na zero jeszcze trzeba poczekac bo byloby widac zaczerwienienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...