free web hit counter Skocz do zawartości
jaruuus

Dr. Andrew Przybylski 1100graftow

Rekomendowane odpowiedzi

przy tak słabo jakościowo zdjęciach ciężko powiedzieć co to jest, sam mam problem z sucha skórą głowy - łupieżem, ale na używanie jakichkolwiek szamponów przeciwłupieżowych jest chyba trochę za wcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mógłbyś podać "wymiary" o ile mm miałeś obnizana Linie i jak szeroko?

 

Wiesz co nie wiem bo doktor przelicza to na cm2.mysle że około 3cm w prawym zakolu na linii okolo 1-1.5 a na lewym zakolu max 2

 

A co do zdjęć fakt że jakość jest chujowa moja dziewczyna robione na szybko bo wyjezdzalismy na sylwestra jutro postaram się wrzucić lepsze. Tym czasem wszystkim na forum szczęśliwego Nowego roku i bujnych czupryn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady patrząc na te fotki to naprawdę nieźle to wyglądało. Myślę, że mało kto się połapał na tej imprezie, że coś było robione. Nie wariujmy szkoda życia, żeby przejmować się tym co myślą inni i rezygnować z wyjść tylko ze względu na to, że ktoś może coś zauważyć. Mam nadzieję, że impreza się udała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Endriu mówił po jakim czasie można stosować szampony przeciwłupieżowe ? Nie ukrywam, że chciałbym włączyć selsun blue po 3 tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Endriu mówił po jakim czasie można stosować szampony przeciwłupieżowe ? Nie ukrywam, że chciałbym włączyć selsun blue po 3 tyg.

 

Mi nie mówił, ale mówił, że po 14 dniach grafty są już w pełni bezpieczne.


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory że dopiero teraz ale w tym nowym roku mega dużo pracy

Co do sylwestra to głowa wyglądała chyba lepiej niż teraz i faktycznie nikt się nie skapnal. Teraz dalej mam zaczerwienienie głowy wcześniej był jeszcze problem mały że ta skóra się luszczyla miałem takie białe chyba strupy wyglądało to jak łupież teraz jest z tym ok Ale włosy poleciały...Eendriu mówi że to normalne u Everesc widziałem że ma podobny stan... Ale jeżeli będę robił następny HT To na pewno będę brał aescin a przód będę psikal po 5dniu octeniseptem jak Everesc bo u niego chyba lepiej to wyszło...

 

-- 15 sty 2019, 9:11 --

 

Znalazłem jeszcze jeszcze kilka zdjęć 14dni po z 2stycznia może będą lepszej jakości chociaż szału nie ma ale można porównać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz pokazać jak wygląda aktualnie donor?

Nie wiem czy zwracacie uwagę na takie rzeczy:

- doktor pobiera grafty bardzo wysoko - nikt nie jest w stanie przewidzieć jak będzie wyglądało łysienie i część z tych graftów w przyszłości może (nie musi) podlegać miniaturyzacji

- grafty pobrane są z dość małego obszaru, można by to zrobić bardziej równomiernie, z lepszym wykorzystaniem boków głowy, oszczędzając przy tym pacientowi shock loss. Pomimo pobrania małej ilości graftów (umówmy się 1100 graftów to jest bardzo mały zabieg) jest spora różnica w miejscu pobierania i poniżej gdzie nie było nic robione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Dziwnie wysoko... przy takiej małej ilości nie było potrzeby na tak wysokie pobieranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłam do 3 ostatnich tematów od Przybylskiego:

 

Panowie, Przybylski zakładał wam bandaż dookoła głowy z tym, że na czoło specjalnie go okręcał - dociskając, czy jakaś opuchlizna zeszła wam na oczy, czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam do 3 ostatnich tematów od Przybylskiego:

 

Panowie, Przybylski zakładał wam bandaż dookoła głowy z tym, że na czoło specjalnie go okręcał - dociskając, czy jakaś opuchlizna zeszła wam na oczy, czy nie ?

 

 

Ja miałem tak że delikatnie ta opuchlizna mi zeszła może nie na oczy Ale bardziej na brwi i czoło.

Ogólnie dawno mnie nie było na forum powiem Wam szczerze że po 3miesiacach średnio mi się to pod9balo Ale teraz jest kozak. Doktor super podszedł do sprawy sam dzwonił pytał czy wszystko ok i zapraszał na wizytę także ogólnie jestem zadowolony

 

-- 12 maja 2019, 17:33 --

 

 

 

-- 12 maja 2019, 17:34 --

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a co Ty myślałeś bracie, że po 2 miechach będziesz miał amazonkę? Po 9 miesiącu oglądasz efekty i wtedy wysuwasz opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...