free web hit counter Skocz do zawartości
Andrzej31

BHR dr Bisanga styczeń 2018 3200graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Angel, nie każdy chce typowy dzióbek, i wysunięcie ostrych temple peak'ów do przodu, aby optycznie i faktycznie pogłębić kąty boczne i recesję.

 

Poza tym grafty trzeba oszczędzać, jakby łysienie postąpiło na koronie, a *uj tam ze skroniami.

Nie wolno tak daleko w przód wysuwać skroni, bo to jest bardzo grafto-żerne.

 

 

Jak widac skronie sa czesto bardzo potrzebne

 

Pewnie częściej niż gęstość na zakolach, a już na pewno częściej niż juszejep.

 

Ale masz racje, zgadzam się z tym, i uważam, że nawet u mnie też należy poprawić skronie i wysunąć je do przodu choćby o te 0,5 cm.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny efekt biorac pod uwage co bylo przed. Komentarze ,ze lysienie nie bedzie postepowac jak sie stracilo w tym wieku polowe gory sa troche jak zaklinanie rzeczywistosci moze daj skronie na powiedzmy max 10 mm i powino byc ok. Fryzura na ananasa tez nie wyglada dobrze zawzwyczaj no chyba ze mamy swietnego fryzjera co miesiac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy tutaj mają jakieś kompletnie mylne spojrzenie na HT. Efekt, jak na wielkośc łysienia i ilośc graftów jest bardzo dobry. Można zrobić gęściej, ALE za 3 razy więcej pieniędzy i bez możliwości ewentualnego przeszczepu w przyszłości, gdyby się okazało że łysienie jednak postepuje.

 

To narzekanie mi przypomina ludzi, którzy mówią, że kupiony właśnie przez sąsiada nowy model Audi to przy Jaguarze słaby jest, a sami jeżdżą Passatem z 98.

 

Sam bym zrobił u Bisangi gdybym wiedział, że zajmie się mną dokładnie ta sama ekipa co zajeła się autorem wątku i z taką samą staranności i zaangażowaniem (bo wiaodmo, że gwarancji nikt mi nie da, że odrost będzie równie dobry).

 

jedyny, drobny mankament to brak "temple peak" co wygląda dziwnie gdy przód jest bardzo dobry, a tego nie ma. Ciekaw jestem czy dałoby się 400 dodatkowymi graftami zorbić chociażby jakieś względnie przyzwoite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o tym temple peak mowa z mojej strony caly czas. Nie wiem skad ludzie juz tak doglebnie nt gestosci sie rozpisuja.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo ,,gesciej'' nie zawsze znaczy ,,gesciej'' bo procentowa przezywalnosc graftow spada. Wszystko tez zalezy od genetyki i od kilku detali jak np. przeplyw krwi w strefie biorczej i dlatego czasami widzimy goscia z podobnym obszarem do pokrycia z podobna iloscia graftow a czesto efekty koncowe w gestosci u nich sie roznia i to nie zawsze z winny technikow. HT to czesto ,,loteria'' , w taniej klinice ludzie czesto maja lepsze efekty niz ci co zaplacili 3x wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, tylko, że jeśli zrobią 20 gr/cm2 to buszu nie będzie nawet przy najlepszym odroście, przy najlepszym przepływie krwi, i przy najlepszej jakości grubych czarnych włosach.

 

A co do tego, że wszyscy pieją, że nie ma temple peak, to niech sobie zerkną na ostatnią fotkę autora wątku. Widać wyraźnie jak temple peak wychodzi w przód i wchodzi w zakręt nad brwi choć może nie sięga brwi, bo nie każdy jest Ian'em D'Sa, a zwłaszcza łysiejący. Poza tym autorowi tematu podoba się tak jak ma zrobione i sam o tym mówił, że dokładnie tak jak chciał, więc nie wiem o co piejecie. Jakby chciał temple peak'i poprawić, to na pewno w BHR by mu to zrobili tymi dodatkowymi 200-czy 400 graftami - bo ok 200-400 wystarczyłoby aby je poprawić.

 

I mam wrażenie jakby tu w tym wątku dzióbkarze zaczęli się wypowiadać, oraz, że wypowiadają się od dawna i mierzą autora wątku swoją miarą, i pytają (choć nie otwarcie) dlaczego autor tematu, dzióbka sobie nie zrobił, i nie zrobił dodatkowo tych ostrych temple peak'ów aby jeszcze bardziej wyeksponować dzióbka i wżery temporal recession.

I ja wiem od dawna, że dzióbkarzom nigdy się nie podobały linie Bisangi, nie raz na forum o tym mówili na przestrzeni lat.

 

-- 18 kwie 2019, 18:52 --

 

A skoro już mowa o tym, że ktoś nie ma temple peak'ów, to raczej ewidentnie ich nie ma ten:

 

goodhair.png

 

mimo, że jak widać nie łysieje, a na pewno nie łysieje, po gdyby łysiał, to po przypuszczalnych ilościach przypuszczalnie branych sterydów (w tym androgenów) przez niego, powinien mieć teoretycznie NW 7 a przynajmniej NW 5.

Ale pewnie dzióbkarze zaraz powiedzą, że powinien pobrać wszystkie grafty z obszaru wżerów temporal recession i powszczepiać je na obszar temple peaks. Ku*wa nietórzy to każdemu by dzióbek zrobili oraz temple peak'i wysunęli tak jak się da aby spotęgować wyeksponowanie wżerów temporal recession.

 

O tu jaki temple peak jest zrobiony, oraz obszar biorczy niedorobiony, aby spotęgować wizualnie efekt temporal recession za połowę czaszki:

 

natural-hairline-hair-transplant.jpg

 

Raj dla oka forumowych dzióbkarzy.

 

A po fotkach pooperacyjnych, to już myślałem, że włosy z korony nie będą w stanie zakryć tego niedorobionego wżera. Ale na szczęście pacjenta tragedii nie ma.

 

Angel, pokaż to doktorowi Koray'owi Erdogan'owi, na pewno mu się spodoba, bo on tylko dzióbki robi każdemu male patient.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to są "dziubki"? Masz na myśli typowy V-shaped?

 

Mam na myśli każdy rodzaj dzióbka, V-shaped, M-shaped, oraz temple peak w takiej postaci jak widać na załączonym powyżej obrazku pacjenta po HT. To wszystko jest dzióbkiem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie wyglada miedzy tym strasznym 2 a 4 miesiacem?

Czy jak sie wtedy obgole do lysa bedzie widac slady przeszczepu? tzw dziurki?

czy nikt niczego nie zauwazy?

Ile Cie to kosztowalo bo widze ze mamy podobne lysienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 2 msc jezeli miales duzo graftow wsadzone to moze byc troche zaczerwienione miejsce i bedzie widac kontrast przy lysej glowie ,dziurek raczej nie widac , tylko odciecie koloru. Zreszta nie zaleca sie golic bez nasadki na meszynce przez pierwsze kilka miesiecy. Skora nie jest w 100% zagojona i nikt ci nie da gwarancji ze wszystko bedzie ok. Z nasadka na 3mm delikatnie po 3 miesiacach mysle ze mozna ale bez szurania po skorze, tylko w wyczuciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...