free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

valporic acid - nowy stymulator

Rekomendowane odpowiedzi

no więc lista już zamknięta

 

A właśnie jakiś czas temu czytając HLH, natrafiłem na wypowiedź osoby która używa VA od 2 miesięcy i zarzeka się że ma odrosty w obszarze "temples" czyli na przodzie głowy, jak znajdę gdzie to było to wkleję link

 

Udało ci się może znaleźć ten wątek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tom555 20g jak jeszcze można się dopisać

 

niestety już nie można, więcej niż 150g nie mogę wziąć, przykro mi...

 

Udało ci się może znaleźć ten wątek ?

 

Szczerze mówiąc nie szukałem, jakoś ostatnio nie miałem czasu, ale nie rozumiem dlaczego nikt sam nie szuka tylko każdy czeka aż wystawie wszystko na tacy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tom555 20g jak jeszcze można się dopisać

 

niestety już nie można, więcej niż 150g nie mogę wziąć, przykro mi...

 

 

 

 

OK jakby ktoś zrezygnował to byłbym chętny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zbytnio w temacie, ale czy coś drgnęło? Jakaś zbiórka? Jakieś konkrety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak będę to miał w tym tygodniu, jakoś nie miałem czasu zrobić wątku w zamówieniach grupowych. Zacznę zbierać kasę wkrótce i gdy wszyscy wpłacą to porozsyłam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam już VPA u siebie (dzisiaj pierwsza moja aplikacja na lewe, gorsze zakole). Zrobię w tym tygodniu wątek w zamówieniach grupowych i będę wysyłał na bieżąco osobom które wpłacą pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak należy to przechowywać? bo w pierwszym poście napisałeś, że będziesz trzymał w zamrażarce.

 

i to prawda, że: "The only concern about the topical use is that the smell is unpleasant to many. It's often compared to the smell of dirty socks" ?

 

a jako ciekawostkę dodam, że valproic acid przyjmowany wewnętrznie może powodować kręcenie się włosów

http://www.lareb.nl/LarebCorporateWebsi ... _valpr.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to nie tylko kecenia le i zmianę koloru i łysienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co czytałem to nie tylko kecenia le i zmianę koloru i łysienie.

 

Przyjmowany doustnie (w dużych dawkach porównując do ilości jaka jest stosowana miejscowo) rzeczywiście pogarszał sytuacje na głowie, co innego było gdy był wcierany lub wstrzykiwany, wtedy sytuacja się zdecydowanie poprawiała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[0021] W jednym wykonaniu, kompozycję formułuje się do podawania przezskórnego, a zwłaszcza, jako preparatu umieszczono do wstrzykiwań podskórnego lub skóry. Przeprowadziliśmy badania przez wprowadzenie składnika aktywnego przez różnych szlaków, w tym podskórnie, dożylnie, podawanie doustne lub stosowania na skórę. W związku z tym wykazano, że substancja czynna, gdy podaje się przez wstrzyknięcie podskórne lub stosowania skóry, zapewnia doskonałe działanie przeciw wypadaniu włosów i promowania wzrostu włosów. Na przykład podawanie doustne kwasu walproinowego hamuje wzrost włosów inaczej. Jednak przezskórnego (wstrzyknięcie podskórne lub aplikacji skóra) kwasu walproinowego stymuluje wzrost włosów.

 

Read more: http://translate.googleusercontent.com/ ... z25DJrN9R2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam ziom valporic acid? Wiadomo, że tydzień stosowania to mało, ale jakieś wrażenia? linienie?


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 osoby nie wpłaciły ciągle pieniędzy, więc jeśli jest ktoś chętny to dajcie znać, nie będę już dłużej czekał na wpłaty, a co dopiero wysłanie danych osobowych!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To jest ten specyfik ktory ludzie z HLH chca brac w jednej kuracji z OC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...