free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

valporic acid - nowy stymulator

Rekomendowane odpowiedzi

za krótko stosowałem, efekty pojawiają się jak w przypadku minoxa więc trzeba kilku miesięcy, a ja zaprzestałem używania na rzecz PSI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję od miesiąca, ale to za krótki czas aby cokolwiek powiedzieć. Napiszę za około 2 miesiące czy coś pomaga, chociaż nie wiem czy to będzie wiarygodne bo dodatkowo stosuję SABA i Ru. VPA stosuję w stężeniu 10%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o dorzuceniu Argininy do VPA? I co ze stężeniem takiego dodatku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do stosujących VPA- ile tego nakładacie jednorazowo na skórę głowy? Ja póki co daje 5 ml, ale mam wątpliwości czy nie jest to czasem za dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że na 5ml obszar nw6? Ja daję coś koło 1ml dwa razy dziennie ( z tym ze tylko na obszar nw2)


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to każdy stosujący obecnie na forum VPA nie stosuje tego dłużej niz 2 miesiace, wiec czego oczekujecie?


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam bo minęło już pół roku. Czy ktoś zauważył odrost albo chociaż meszek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przestalem stosować ze względu na zbyt duże podraznienia skory nim spowodowane.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosowałem vpa na początku nie systematycznie. 2-3 miesiące temu zacząłem stosować systematycznie 2 x dziennie na zakola. Nie wiem czy to po tym (poniewać stosuję jeszcze Saba żel i RU), ale wyrosło mi kilka normalnych czarnych włosków na dawnej linii włosów. Niestety wyjechałem teraz z domu na miesiąc i zapomniałem zabrać vpa i od 3 tygodni nie biorę. Ale chyba zacznę od nowa i będę robił świeże porcję co 2-3 dni i wtedy zobaczę czy warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie miałbym pytanie do osób które stosują bądź stosowały vpa czy według Was warto stosować owy produkt,oraz czy istniałaby możliwość zorganizowania zamówienia grupowego na vpa lub dodania go do zamówienia RU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś gdzie w chwili obecnej można dostać VPA w dobrej cenie? Z góry dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę zamawiał VPA od Kane cena za 10 g to 25$ przesyłka 35$. Jak ktoś chętny to zapraszam na priv. Nie negocjowałwem żadanej zniżki ale przynajmniej zmniejszą się koszty przesyłki, wiadomo dolar to teraz ok 4 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też VPA barwiło skórę na żółto? Zauważyłem to po kilku aplikacjach walproinianu sodu i zastanawiam się, czy mój towar jest trefny czy to po prostu normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...