free web hit counter Skocz do zawartości
piciu4144

Pierwszy przeszczep włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Dopiero niedawno odkryłem, że w Turcji można wykonać przeszczep włosów i to w moim zakresie cenowym. Na forum jestem nowy, dlatego chciałem się poradzić innych osób bardziej zaznajomionych w temacie HT.

Mam 28 lat i łysienie androgenne, w skali Norwooda faza 2-3.

Przeszczep włosów nie jest tani, dlatego nie chciałbym przeprowadzać w życiu więcej niż 2 zabiegi.

Czy na podstawie moich zdjęć poniżej możecie mi poradzić czy już teraz mogę wykonać pierwszy przeszczep? Teraz zakryję przód i część korony a za kilka lat, kiedy włosy się przerzedzą zrobię resztę?

Lekarze z Turcji, z którymi się kontaktowałem, na podstawie zdjęć oceniają HT na 1500-3000 graftów. Donor podobno ma wystarczającą gęstość włosów.

Wiadomo, że lekarz rozmawia z klientem, więc będzie namawiał do wykonania zabiegu już teraz.

Jestem w kropce i będę bardzo wdzięczny za rady.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak. Jeżeli zależy Ci na ładnej lini to Marala sobie odpuść xd

 

-- 08 sty 2019, 14:00 --

 

I kto Ci chce tam 3k graftów wpakowac? W które miejsce? 1500. 2k to już Max. Pomysl o Przybylskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jesteś bardzo dobrym kandydatem do ht, jeżeli chodzi o stan Twoich włosów i postęp łysienia. Sam mam bardzo podobną sytuację u siebie na głowie.

Więc jeszcze rok temu byłem za tym, aby lecieć na przeszczep do Marala, jednak im więcej ludzi z forum do niego lata, tym więcej pojawia się tu negatywnych recenzji na jego temat. Generalnie ja na ten moment odpuściłem sobie Turcję całkowicie. Myślę, że Turcja jest dobrym rozwiązaniem dla osób z naprawdę dużym obszarem łysienia, gdzie potrzeba ponad 4k graftów, wtedy wychodzi przeszczep dużo taniej. U Ciebie natomiast obszar do pokrycia nie jest duży, więc ja na Twoim miejscu wybrał bym tylko i wyłącznie klinikę która wykonuje manualne HT. Obserwuj wątek użytkownika EVEREST na temat dr. Przybylskiego z Kalisza, który wykonuje manualne ht i zobacz za pół roku jak u tego użytkownika forum wyszedł przeszczep. Ja właśnie zastanawiam się nad tym dr. dlatego jeżeli efekty jego pracy będą dobre to jade do Kalisza. Z innych propozycji ode mnie to Poswal z Indii, no ale wiadomo, trzeba lecieć na drugi koniec świata. Rwónież BHR, ale nie wiem czy oni jeszcze wykonują HT manualnie.

Więc podsumowując jak na Twój stan i pierwsze ht w życiu polecam przedewszystkim manualne HT. Donor będzie mniej przeorany i będziesz miał duży zapas na drugie ht w przyszłości. A jeżeli chcesz odwlec drugie ht jak najdalej w czasie, to przedewszystkim polecam też fina.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp.

 

Faktycznie dr. Przybylski na ten moment to może być dobra opcja. Chyba wybiorę się do niego na konsultacje bo do Kalisza mam blisko i zobaczę co powie na mój temat.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jesteś bardzo dobrym kandydatem do ht, jeżeli chodzi o stan Twoich włosów i postęp łysienia. Sam mam bardzo podobną sytuację u siebie na głowie.

Więc jeszcze rok temu byłem za tym, aby lecieć na przeszczep do Marala, jednak im więcej ludzi z forum do niego lata, tym więcej pojawia się tu negatywnych recenzji na jego temat. Generalnie ja na ten moment odpuściłem sobie Turcję całkowicie. Myślę, że Turcja jest dobrym rozwiązaniem dla osób z naprawdę dużym obszarem łysienia, gdzie potrzeba ponad 4k graftów, wtedy wychodzi przeszczep dużo taniej. U Ciebie natomiast obszar do pokrycia nie jest duży, więc ja na Twoim miejscu wybrał bym tylko i wyłącznie klinikę która wykonuje manualne HT. Obserwuj wątek użytkownika EVEREST na temat dr. Przybylskiego z Kalisza, który wykonuje manualne ht i zobacz za pół roku jak u tego użytkownika forum wyszedł przeszczep. Ja właśnie zastanawiam się nad tym dr. dlatego jeżeli efekty jego pracy będą dobre to jade do Kalisza. Z innych propozycji ode mnie to Poswal z Indii, no ale wiadomo, trzeba lecieć na drugi koniec świata. Rwónież BHR, ale nie wiem czy oni jeszcze wykonują HT manualnie.

Więc podsumowując jak na Twój stan i pierwsze ht w życiu polecam przedewszystkim manualne HT. Donor będzie mniej przeorany i będziesz miał duży zapas na drugie ht w przyszłości. A jeżeli chcesz odwlec drugie ht jak najdalej w czasie, to przedewszystkim polecam też fina.

Poswal z Indii nie wykonuje manualnie ht, BHR tez już nie robi manualnie. Manualnie robi HDC z Cypru.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obserwuj wątek użytkownika EVEREST na temat dr. Przybylskiego z Kalisza, który wykonuje manualne ht i zobacz za pół roku jak u tego użytkownika forum wyszedł przeszczep. Ja właśnie zastanawiam się nad tym dr. dlatego jeżeli efekty jego pracy będą dobre to jade do Kalisza.

 

Cieszę się, że będę dla kogoś ostateczną decyzją co do wyboru doktora, nie mniej jednak też poniekąd eksperymentem.

Mógłbym za te 22 tyś zł zrobić tak naprawdę 2 zabiegi w Turcji, jednak zadbanie o donor było dla mnie też bardzo ważne i zabieg manualny.

 

Miałem jakieś wewnętrzne zaufanie do Dr. Przybylskiego po prostu, że faktycznie chce coś na rynku Polskim osiągnąć, wiedziałem też, że jest po szkoleniach u najbardziej renomowanych chirurgów, poświadczyła to wizyta już na miejscu, sama jego wiedza też jest na b.wysokim poziomie, nie ukrywał, że to mu daje dobre pieniądze i chcę się w tym rozwijać jak najlepiej, a wie, że do tego są potrzebne dobre efekty zabiegów.

Nic więcej na dzień dzisiejszy nie mogę napisać, tak jak wy czekacie na odrost, żeby podjąć decyzję czy wybierać się do Kalisza tak ja tym bardziej jako pacjent jestem jego ciekawy, ale mam co do tego dobre przeczucia, wszystko już napisaliście - WYJDZIE w praniu za kilka miesięcy., a obiecałem poprowadzić temat aż do odrostu i tak też będzie.

 

Jeszcze na koniec odnośnie zabiegów maszynami typu SAFER i ARTAS - Skomentował, że niewiedza jest ogromna, że ludzie decydują się na takie zabiegi, za duże pieniądze na parę graftów a efekty tych zabiegów są mizerne, poza tym któryś z "prestiżowych" chirurgów na jednym z kongresów Hair Transplant dla chirurgów zmasakrował te roboty podając zbyt wielkie użycie puncha i uszkadzanie pobieranych włosów na bokach głowy (Z tyłu pobierają bezbłędnie) chyba to był doktor Rahal, który na YouTube podpisuje swoje filmy "The Hairline King"


Kuracja: Finasteryd 5mg dziennie

HT: 2800 graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poswal z Indii nie wykonuje manualnie ht, BHR tez już nie robi manualnie. Manualnie robi HDC z Cypru.

 

 

Sorry za dezinformacje w takim razie. Z HDC wiadomo, było tutaj zamieszanie co do "customer service", ale pacjentka której problem dotyczył ostatecznie w sumie osiągnęła przyzwoity efekt HT. Więc klinika kontrowersyjna, ale jeżeli wciąż wykonują manualne ht, to może warta zainteresowania.

 

Sorry za off-top, ale moim zdaniem klinika która wykonuje ht przy użyciu maszynek nie powinna być aż tak droga, np. BHR.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HDC wykonuje pseudo manualne, bo naprawdę wykonują mechaniczne na bazie maszynki Poswela lub Cola nie pamiętam dokładnie, i z tego co się orientuje, ale najlepiej jak wypowiedzą się ci co tam mieli jak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie ilosci graftow - to zalezy jak nisko ma byc linia. Jezeli duze obnizenie, to 3 tysiace wejdzie spokojnie. Trzeba zachowac gestosc, a do tego wymagana jest odpowiednia liczba graftow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie ilosci graftow - to zalezy jak nisko ma byc linia. Jezeli duze obnizenie, to 3 tysiace wejdzie spokojnie. Trzeba zachowac gestosc, a do tego wymagana jest odpowiednia liczba graftow.

 

Żeby to jeszcze gruby był taki chętny na "duże" obniżenie, już nie jeden tu był który jechał z zapędem dużego obniżenia a skończył na lotniskowcu USS Arizona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ElChapoGuzman z szacunkiem prosze

Bisanga jest juz bardziej przychylny wymaganiom pacjentow. Juz nie raz bylam swiadkiem jak zgadzal sie na to czego oczekiwal pacjent, nie narzucal nic od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...