free web hit counter Skocz do zawartości
Lethorn

Czy nadaje się do przeszczepu włosów?

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt Ci przeszczepu nie odmówi, Maral tam wiadomo pierdoli nawet u gargamela, że się nadaje żeby tylko 2100 euro zapłacić.

 

U blondynów efekty HT są znacznie gorsze niż u brunetów, ponadto u blondynów z reguły jest dominacja graftów 1-2 włosowych, cienkie genetycznie włosy, trudności w ich pobieraniu bo się łamią i łatwo przeciąć łodygę, tym bardziej w masówce u Marala gdzie liczy się każda minuta jak najszybszego zrobienia zabiegu.

HT dla jednych jest zbawieniem dla innych nie i tutaj los i matka życie podzieliła biednych norłódów, jednym dał grube ciemne włosy z przewagą 3 na donorze innym dał blond zakapior z przewagą 1-ek na donorze.

 

Będę się za Ciebie modlił synu.

Serio Maral tak każe swoim pracownikom traktować pacjentów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, i jeszcze trzeba powiedzieć, że u Maral'a to się wszystko z góry płaci. Chociaż, nic dziwnego, że chętnie przytula kasę, zwłaszcza, że to jest mała kasa jak za HT w porównaniu do cen z innych klinik - i to także tureckich klinik, a nie mówię nawet o USA czy o zachodzie Europy.

 

Ale jest pewno jeden magiczny trick który sprawi, że Maral odmówi HT.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba on sam robi tylko niewielką część przeszczepów, a resztę zatrudnieni przez niego lekarze?

Nieostrożne obchodzenie się z jasnym blondynem byleby szybko było to ignorancja. Czyżby ten trick to domaganie się jakichś dodatkowych zapisów w umowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyżby ten trick to domaganie się jakichś dodatkowych zapisów w umowie?

 

Tym trickiem jest prośba o zrobienie juszejpa albo nawet i linii prostej, a NAWET lekiego mszejpa - jak w przypadku Matrixa.

Wówczas, lekarz ten nie tylko odmówi wykonania tego, ale i kasy nie odda, oraz wyzwie od głupka itd.

 

 

Ale chyba on sam robi tylko niewielką część przeszczepów, a resztę zatrudnieni przez niego lekarze?

 

Jacy lekarze... pyproki wzięci z ulicy, technicy i asystenci.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Jesteś zainteresowany HT u Maral'a, to pytaj go. Myślę, że może NW 1 bez większych problemów, o ile stan i donor na to pozwala, albo o ile ktoś z dużą łysiną zgodzi się na gówno-gęstość i będzie miał tego świadomość, lub/i do tego zgodzi się na dwie sesje - dwa zabiegi.

 

Natomiast co do linii prostej czy prawie prostej (lekkie M), to jak widać choćby po przypadku Matrixa, są już jakieś wielkie problemy z dupy. Odmowa i wyzywanie, a po fakcie jak pacjent jest już w domu i pisze za kilka miesięcy o tym co myśli, to Maral wielce pisze, że zrobi zniszczenie głowy, bo to w końcu własna głowa pacjenta, i jeśli już ktoś tak bardzo tego chce. I że zrobi to za darmo w ramach poprawki.

 

A Maral'owi, Maras'owi, Erdogan'owi, i innym tego pokroju, to pokażcie, że są lekarze którzy bez darcia ryja robią proste linie nawet starym dziadom z NW 6-7

 

uncjim6_9.jpg

 

Linia oczywiście wysoko - na miarę możliwości donoru, ale prosta czy prawie że prosta, a nie jakieś ku*wa dzioby wciskać każdemu nawet jak ktoś ma jeszcze stosunkowo dobry stan, i gdy ktoś takiego dzioba nie chce, - jak robi to Maral, Maras, i Erdogan, i jeszcze wyzywa ludzi od głupków - jak w przypadku Maral'a.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...