free web hit counter Skocz do zawartości
surv

Piotr Turkowski (Klinika Ambroziak) - proszę o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proszę o opinie na temat zabiegów przeszczepów FUE dokonywanych u lekarza Piotra Turkowskiego, który wykonuje zabiegi w Klinice Ambroziak.

 

Jak ocenilibyście dokładność pracy względem innych polskich lekarzy oferujących przeszczep.

Rozumiem, że technika manualna, jaką stosuje P. Turkowski jest lepsza niż ta z użyciem jakiegokolwiek robota (Artas i inne). Czy tak jest?

 

Będę wdzięczy za wszelkie opinie, sugestie i rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie przeglądni forum, o polskich fachowcach jest tutaj tyle złych opinii, że znalezienie tego zajeło by chwile, a przy okazji dowiedziałbyś się gdzie naprawdę warto zrobić przeszczep co jest ważne itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopie przeglądni forum, o polskich fachowcach jest tutaj tyle złych opinii, że znalezienie tego zajeło by chwile, a przy okazji dowiedziałbyś się gdzie naprawdę warto zrobić przeszczep co jest ważne itd.

 

Przeglądałem, ale nic o lekarzu i klinice nie znalazłem. Będę wdzięczny za wskazanie opinii forumowych o Piotrze Turkowskim (nie mylić proszę z Turkowskim z Chicago od robota ARTAS).

 

Nie wiem, czy jest sens ujmować generycznie: polski fachowiec.

Wykonuje on FUE manualnie i nie znalazłem złych opinii w google, a przypuszczam, że gdyby była osoba niezadowolona, choć jedna, dałaby temu upust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytaj go po prostu na ile graftów ocenia Twój ubytek i wrzuć zdjęcie. Wtedy dostaniesz od nas informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecamy tu polskich klinik, żadnych artasów, saferów i podobnych gówien. Powinieneś to widzieć bo co jakiś czas ktoś się tu pyta o polskie fajtłapy.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co jakiś czas ktoś się tu pyta o polskie fajtłapy.

 

Ok, cały czas poszerzam wiedzę, czytam. Jak sądzicie, jaka jest przyczyna, iż nazywacie polskich lekarzy "fajtłapami"? Nie ma wyjątków?

 

Zdjęcia wrzucę, ale ma dłuższe włosy i uchwycenie miejsc do przeszczepu na foto jest trudniejsze niż przy krótkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczymy na to, że jest jeden wyjątek. Andrzej Przybylski, są już relacje od niego, znajdziesz bez trudu. W PL nie ma konkurencji dla niego.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polscy lekarze nie są dobrymi fachowcami ponieważ:

1. Sadzą rzadko

2. Sadzą bardzo rzadko

3. Sadzą bardzo nienaturalnie

4. Niszczą donor

5. Sadzą wielo włosowe w lini

6. Zobacz sobie przykład majate (tak się chyba nazywa) musiał na poprawki po polskim fachowcu lecieć do Indii na poprawki

Opinie w google nie są obiektywne bo mogą pisać pracownicy, tutaj masz relacje ludzi którzy w żaden sposób nie są związani w ogóle z klinikami (po za trolami i paroma osobami typu Justyna z BHR, ale ona robi to w sposób jawny oraz robi to bardziej na zasadzie "delikatnej reklamy ze zdjęciami), w google ich nie ma lub są zaporzyczone od innych klinik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, wrzuc ich propozycje i stan włosów, to szczerze ocenimy. Wiekszosc w Polsce robi efekt powbijanych zapałek. Uwierz, że jezeli w PL poziom bylby dobry, większość robiłaby w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, cały czas poszerzam wiedzę, czytam. Jak sądzicie, jaka jest przyczyna, iż nazywacie polskich lekarzy "fajtłapami"? Nie ma wyjątków?

 

bo wszyscy Polscy spece (oprocz dr Przybylskiego) sadza z gestoscia 20 gr na cm2 a to jest efekt zapalek wbitych w gowno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za rady.

Już po kilku przeczytanych tu tematach mam wiedzę pełniejszą niż po paru "konsultacjach" (po ok. 200zł każda) i reklamowych filmach na yt.

 

To ważne, o czym piszecie, szczególnie że jestem ... pedantem pod względem gęstości sadzenia, odpowiedniego kąta wszczepienia włosów i jak najmniejszych szkód dla donora - wizualnym i relacji pobranych mieszków do wszczepionych - tu idzie o jak najmniejsze straty.

 

Zdjęcia zrobię w odpowiednim świetle dziennym - włosy mokre i suche po myciu.

 

A wracając na chwilę do Piotra Turkowskiego - szkolił się i pracował wcześniej u dra Samira Ibrahima w Mandala Bauty Clinic w Poznaniu - https://piotrturkowski.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wracając na chwilę do Piotra Turkowskiego - szkolił się i pracował wcześniej u dra Samira Ibrahima w Mandala Bauty Clinic w Poznaniu

 

 

dzban szkolil sie u dzbana i we dwoch robia efekt zapalek wbitych w gowno za pieniadze takie same lub wieksze jak u fachowcow, moze zapytaj dzbanow dlaczego szadza marnie jak gowno sarnie 20 gr na cm2 i dlaczego nie maja zdjec i filmikow na stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie rady. Poczytałem forum kilkanaście długich dni i już wiem, iż dobrze zrobiłem, że pochopnie nie wybrałem.

A szczególnie, że zależy mi na mega gęstym sadzeniu i nieuszkodzeniu donoru.

 

Zamierzam założyć osobny temat z moim procesem zabiegu, który planuję.

Czy zdjęcia do Waszej oceny mogą być z długimi włosami, jak te dwa przykładowe?

 

Pierwsze zdjęcie z włosami mokrymi, drugie po ich wysuszeniu.

 

[attachment=1]20190207_215034.jpg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę obecnie pod uwagę kliniki w następującej kolejności:

- Ferudini

- Lorenzo

- Viennahair

- BHR

- Koray

 

Z polskich rozważam Przybylskiego.

 

Turkowskiego odrzuciłem.

 

Ponieważ zależy mi na maksymalnej precyzji i naturalnym efekcie, cały czas zbieram informacje i analizuję.

 

Na podstawie powyższych zdjęć - ile graftów byście ordynowali? Chciałbym maksymalnie zagęścić koronę, a zakola zostawić jako V, ale bardziej dogęścić na linii już istniejącej, bez wydatnego jej obniżania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@surv, a jak oceniasz to dogęszczenie ?

 

beforeafter_fb_gbe1.jpg

 

Poszło tu 1721 graftów na zagęszczenie przodu. Oczywiście Ty potrzebujesz więcej jak na koronę, ale tylko pytam jak oceniasz.

 

-- 12 mar 2019, 11:25 --

 

Biorę obecnie pod uwagę kliniki w następującej kolejności:

- Ferudini

- Lorenzo

- Viennahair

- BHR

- Koray

 

Doktor Koray Ci tak dogęści, że nawet łysienie już nie postąpi.... w końcu specjalizuje się on w dogęszczeniu futra na zapas jakby łysienie miało postąpić.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@surv, a jak oceniasz to dogęszczenie ?

 

beforeafter_fb_gbe1.jpg

 

Poszło tu 1721 graftów na zagęszczenie przodu. Oczywiście Ty potrzebujesz więcej jak na koronę, ale tylko pytam jak oceniasz.

 

Kto je wykonywał?

Niestety, zestawienie zdjęć nie jest relewantne pod żadnym kątem. Nie chcę się wdawać w dywagacje fotograficzne.

Jednak biorąc jakieś tam poprawki na manipulację fotograficzną, że jest to kobieta - miała zatem większe pole donoru i brak zagrożenia łysieniem androgenowym, oceniam jako niezadowalające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że jest to kobieta - miała zatem większe pole donoru i brak zagrożenia łysieniem androgenowym,

 

O jakim braku zagrożenia łysieniem mówisz? Przecież na zdjęciu widać wyraźnie, że ona łysieje i ma łysienie. A co to kobiety niby nie łysieją ? Masz na fotce, że ona przynajmniej w jakimś tam stopniu łysieje i jeszcze mimo to piszesz bzdury.

A donor kobiety od donoru mężczyzny czym się różni ? - bo jak na moje oko, to akurat pole donoru u mężczyzny jest nawet większe niż u kobiety, choćby z tego powodu, że mężczyźni mają przeważnie większą głowę, czyli i pole donoru większe.

 

oceniam jako niezadowalające.

 

Ale to jest jeden z lepszych efektów, i jeżeli myślisz, że ktoś Ci zrobi jeszcze o niebo lepiej (choć nie twierdzę, że ktoś by trochę lepiej tego nie zrobił niż na tamtym przykładzie), to żebyś się czasami nie rozczarował przeszczepem, a konkretnie efektem końcowym dogęszczenia procedurą przeszczepu. Ja bym raczej ocenił na nieperfekcyjne, nie jakieś wybitnie super, ale jednak mimo wszystko na zadowalające, a przynajmniej w miarę zadowalające.

 

Kto je wykonywał?

 

Bernstein Medical, choć to chyba nieistotne, skoro Ciebie nie zadowalałby taki efekt.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się podpinam do tematu. Gość fajnie tłumaczy na swojej stronie co i jak. Wysłałem mu maila z ważnymi pytaniami zobaczymy co odpisze. Wygląda na spoko gościa i ma wiele pochlebnych opini jak lekarz ogólnie.

Propo przybylskiego, ktoś wie jaką średnicę puncha ma ? Czy 1mm to dużo pod kątem widoczności blizny ? Czy manualne fue jest bardziej wskazane pod tym kątem w porwónaniu do mechanicznego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...