free web hit counter Skocz do zawartości
Madzias1

Przeszczep włosów u kobiety

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko wiesz to co na rozmowie to jedno a ile wszczepią to drugie, po zabiegu mogą powiedzieć że nie było miejsca jak w linku do osoby która miała 500 graftów na nw 2 nw2,5 i powiedzieli że nie mogą więcej wszczepić bo będzie za gęsto i nie ma tyle miejsca Uwaga 500!!! graftów i nie ma miejsca. na obszar ok 40cm2 to daje jakieś ... 12 graftów/cm2

 

Oczywiście że tak, w taki sposób też kantować mogą, a na konsultacji próbować przyciągać klienta. A wymyślić to zawsze przecież coś można żeby była i tak ich racja.

 

 

tak jak piszesz BHR ma takie doświadczenie i na pewno jest to najlepszy wybór jeśli chodzi o budżet dla kobiety.

 

Nie wiem czy najlepszy ale na pewno nie jest to zły wybór i trzeba powiedzieć że jeden z lepszych, co do cen to nie wiem jak w większości klinik w Belgi ale z tego co wiem, to STRIP w BHR jest teraz w cenie FUE - być może dlatego że ciągle jednak klienci na to są i nie jest to archaizm jak to niektórzy mówią w innych klinikach które nie oferują STRIP'a.

Poza tym ja już nikomu nie polecam konkretnie żadnej kliniki gdyż fakt faktem HT jeszcze nigdzie nie robiłem (i dlatego też już na początku napisałem wymieniając kraje: ''Belgia'' ''Hiszpania'', ''USA'', ''Kanada'', a nie konkretne nazwy klinik) a do tego jest jeszcze powód, że znaleźli by się pewnie zaraz tacy którzy by powiedzieli że mam jakieś układy z BHR czy z Adminami tutaj....- bo już tak bywało.

Uważam też, że każdy niech sobie szuka sam, i dobrze by było jakby każdy spędził chociaż 20% czasu na szukaniu kliniki dla siebie, co ja spędzam.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
T

Myślę też że farmakologia by tu dużo pomogła, bo zazwyczaj pomaga bardzo kobietom przy takim stanie włosów, a tragedii tutaj jeszcze nie ma, i tak jak pisałem wcześniej, nie wiem dlaczego z góry przekreślasz leczenie farmakologiczne.

 

Nie przekreślam farmakologii - cała ta sytuacja to dla mnie świeża sprawa więc w ogóle nie mam doświadczenia na tym polu. Ani dermatolog ani endokrynolog nie zaproponowali mi żadnego leczenia oprócz wcierek co jak od razu podkreślili jest tylko leczeniem objawowym i po odstawieniu problem wraca. Może możecie polecić jakiegoś dobrego dermatologa/endokrynologa z Krakowa lub okolic bo chyba nie mam szczęścia trafić do profesjonalisty.

Nie upieram się również na klinice Turowskiego - zasugerowałam się reklamą robota Artras - być może to naiwne wierzyć w reklamy - ale dlatego też postanowiłam skonsultować się z wami na tym forum.

Jeśli nie w Polsce to czy można to zorganizować przez jakiegoś polskiego przedstawiciela czy raczej we własnym zakresie?

Możecie polecić jakieś sprawdzone kliniki - któryś z forumowiczów korzystał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka klinik które mają polskich przedstawicieli, ale ich nie będziemy polecać dla twojego przypadku (jedynie BHR). Wszystko możesz ustalić przez maila napisz że korzystasz z translatora, ewentualnie czy mogą załatwić jakiegoś tłumacza jeżeli będziesz miała zabieg i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o BHR, to Jan lub Justyna chętnie pomoże we wszystkim. Pisz do nich po polsku jeśli chcesz zasięgnąć informacji czy przebyć konsultację osobistą na terenie Polski, które się odbędą 30-go marca b.r. w hotelu Mariott w Warszawie.

 

A co do leczenia farmakologicznego, leków, wcierek, podejścia dermatologów do tej choroby, jak i wiedzy nt HT oraz klinik i lekarzy od HT, to zapraszam do lektury, trochę jest na forum. Sam włożyłem w to forum swoje ''3 grosze'', poświeciłem na prawdę sporo swojego czasu, za co mnie i tak wielu kopie w dupe tutaj.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...