free web hit counter Skocz do zawartości
Arnold

Maral czy Przybylski?

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny przykład ze cinik (a raczej jego technicy) robi lepsza robotę niż maral i ma mało wpadek.

Ale i tak wszyscy pogonią na dzioba do Marala.

 

No tylko niewiadomo czy cinik zrobi zniszczenie głowy za darmo w poprawce trzeba by było zapytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale i tak wszyscy pogonią na dzioba do Marala.

 

Dlatego że chcą dzioba. Albo do Erdogana, bo on też robi dzioby i w ogóle tylko dzioby, a poza tym świetne temporal recession, chyba nawet lepsze niż Maralowe, i na pewno nie zrobi zniszczenia głowy nawet w czwartym zabiegu poprawkowym.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten efekt jest przynajmniej sensowny. To pokazuje jaki powinien być rezultat po 3000 graftów na taki obszar. A nie to co ma Angel zrobione, który jest na dutasterydzie jeszcze co powinno wzmocnić wynik.

 

-- 10 wrz 2019, 13:37 --

 

Ale i tak wszyscy pogonią na dzioba do Marala.

 

Dlatego że chcą dzioba. Albo do Erdogana, bo on też robi dzioby i w ogóle tylko dzioby, a poza tym świetne temporal recession, chyba nawet lepsze niż Maralowe, i na pewno nie zrobi zniszczenia głowy nawet w czwartym zabiegu poprawkowym.

 

Ja bym aż tak bardzo nie polewał z dziobów, bo często jest to najlepsza linia jaką można osiągnąć przy większych ubytkach od NW 4 do NW 6 żeby gęstość była akceptowalna i dało się pokryć koronę. Linia w dzioba daje wtedy możliwie najlepszy, osiągalny wygląd. Oczywiście inaczej sprawa wygląda przy NW2 i NW3, ponieważ wtedy można osiągnąć NW 1/0, ale to trzeba zrobić u wysokiej klasy specjalisty, ale o tym dobrze wiesz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym aż tak bardzo nie polewał z dziobów, bo często jest to najlepsza linia jaką można osiągnąć przy większych ubytkach od NW 4 do NW 6 żeby gęstość była akceptowalna i dało się pokryć koronę.

 

Jasne, ale pod warunkiem że lekarz nie jest terrorystą, a Koray Erdogan ewidentnie jest, i robi dzioba zawsze, każdemu, i w każdym przypadku!

 

 

Oczywiście inaczej sprawa wygląda przy NW2 i NW3, ponieważ wtedy można osiągnąć NW 1/0, ale to trzeba zrobić u wysokiej klasy specjalisty, ale o tym dobrze wiesz .

 

Właśnie! A przy moim stanie i w moim przypadku, i przy moich założeniach i planach awaryjnych oraz strategii, bez żadnego problemu i wysiłku, oraz bez żadnej troski o przyszłość i o to że graftów braknie, można zrobić nawet najniższego i najgęstszego juszejpa.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kolejny przykład na to że efekt końcowy osiąga się w 6 miesięcy a nie jak pitolą niektórzy forumowicze i lekarze że 1.5 roku trzeba czekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde fajnie to wyszlo patrzac z jakiego stanu bylo ht robione. Gratulacje


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że fajnie. Śmieszą mnie czasem te komentarze typu : z lewej strony jak by rzadziej, z prawej linia nierówna, za mala gęstość, itp. itd. Chlop nie miał włosów, teraz ma. To się liczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no u Arnolda to zabieg ewidentnie udany. Dodatkowo ma jeszcze zapas w donorze pewnie co najmniej ze 4-5 k graftów w razie czego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam wątpliwości bo patrząc na stan wyjściowy 3200 graftów przy takim obszarze do pokrycia nie daje super efektu. Zdjęcia w słońcu pewnie pokazałyby prześwity o ktorych autor pisze. Zdjęcie zdjęciu jest bardzo nierówne bo na jednym wychodzi super a innym już tylko średnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to jest ,,super efekt '' wg ciebie ? HT to ht i nigdy nie bedzie idealnie, to zawsze iluzja . Prze takiej dlugosci wlosow napewno w sloncu beda przeswity , po HT na taki obszar zaleca sie nosic przynajmniej minimum 5 / 6 cm dlugosci wlosy na gorze i wtedy nie powinno byc przeswitow. Jak dla mnie to gosc ma dobry rezultat biorac pod uwage obszar i ilosc graftow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super efekt to taki kiedy gęstość włosów oscyluje w okolicy 50 lub więcej na cm2 w tym przypadku tego nie ma. Słabe HT z niską gęstością daje właśnie jedynie efekt iluzji w przeciwieństwie do porządnie zrobionego. Ja nie neguję tego, że pacjent jest zadowolony bo to najważniejsze. Zwracam tylko uwagę, że zamieszczone zdjęcia nie oddają faktycznego stanu, który nie każdemu będzie odpowiadał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wielu drogich kliniach pacjenci mają gorsze efekty nawet tutaj na forum. Jestem tylko ciekawy jak wygląda donor przy krótkich włosach w takiej ekonomicznej klinice, bo na resztę nie ma co narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo na resztę nie ma co narzekać.

 

a gestosc ? na zdjeciu dobrej jakosci bylby jeden wielki przeswit, chociaz ja na tych zdjeciach co sa teraz widze ze gestosc kuleje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donor wygląda właśnie najlepiej z tego wszystkiego. Wcześniej goliłem włosy cały czas na 3mm, nikt nic nie zauważył, jeszcze specjalnie pytałem rodziny czy coś dostrzegaja.

 

-- 17 wrz 2019, 20:36 --

 

Gęstość jest jaka jest. Nanogenem sypać nie musze bo wygląda to w miare schludnie i nie wali po gałach. W tym budżecie nie ma co wymagać włosów z czasów gdy się miało 16 lat, to nie ta parafia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arnold a jakiej długości masz te włosy ?

Jak myślisz, przy krótkich 0,5-1,5 cm jakby to wyglądało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś pobierane grafty tylko z głowy? Bo czytałem gdzieś, że Cinik robi BHT jako chyba jedyny w Turcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem grafty pobierane tylko z głowy, ale dużo gości miało opatrunek na brodzie lub na klacie. Nie wiem jakiej długości mam włosy teraz, ale mysle, ze cirka 3 cm. Przy krótszych włosach 1-1,5 cm pewnie wyglądałoby to gorzej wiadomo. Teraz trudno mi powiedzieć bo nie strzygłem jeszcze głowy bo ostatecznym odroście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Arnold a jakiej długości masz te włosy ?

Jak myślisz, przy krótkich 0,5-1,5 cm jakby to wyglądało ?

 

przy takiej dlugosci HT wyglada najgorzej i w wiekszosci przypadkow nienaturalnie. Jezeli golic to na 3 mm a jezeli wlosy to optymalnie 5 cm trzymac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo czytałem gdzieś, że Cinik robi BHT jako chyba jedyny w Turcji.

 

 

wiekszosc budzetowych klinik w turcji wyciaga grafty z glowy, brody i klaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a jak to wygląda z praktycznego punktu widzenia? Bo włosy z klaty chyba nie rosną do tej samej długosci co te naturalne z głowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...