free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

TEST UMIEJĘTNOŚCI SZACOWANIA ILOŚCI GRAFTÓW

Rekomendowane odpowiedzi

Zważając na fakt, że do tej pory nie było na forum takiego wątku, a może się wielu osobom przydać, postanowiłem założyć taki temat, który ma spełnić funkcję takiego testu umiejętnego oszacowania potrzebnej ilości graftów. Można tu zatem w przyszłości wklejać przed-zabiegowe fotki ciekawszych przypadków którzy uzyskali bardzo dobre rezultaty HT oraz którym udało się osiągnąć tą tzw. iluzję naturalnej wysokiej gęstości włosów.

Ale zakładając ten wątek moją inicjatywą było także sprawdzenie czy forumowicze potrafią dobrze oceniać i oszacować potrzebną ilość graftów, dla uzyskania efektu naturalnej czy wysokiej gęstości, i szczerze mówiąc miałem nawet pomysł aby założyć sobie drugie konto pod innym nickiem, napisać kilka postów, założyć niby swój wątek w tym dziale, wkleić np. te fotki jakoż e to niby moje, i zwyczajnie zapytać się forumowiczów, na ile graftów oceniają ''mój'' przypadek, będąc ciekaw jak to ''mi'' dobrze tutaj forumowicze doradzą co do tego i czy trafnie oszacują ilość graftów czy nie. Nie zrobiłem tego jednak gdyż chcę aby ten temat niejako ''żył'' swoim życiem i aby inni też korzystali w przyszłości z tego w jednym forumowym miejscu, - minie dyskusja nt jednego przykładu, ktoś przedstawi następny itd itd... a tak temat ten, był by tylko w prawdzie przykładem jednego rzekomo mojego przypadku.

 

A więc do rzeczy:

 

Moje pytanie brzmi:

 

Na jaką ilość graftów aby uzyskać efekt naturalnej czy zbliżonej do naturalnej gęstości szacujesz przypadek przedstawiony poniżej ? - Oczywiście z wzięciem pod uwagę wszystkich aspektów takich jak rodzaj, jakość, kolor włosów, oraz ustaloną zaznaczoną wysokość linii.

 

c8a7424c-919d-4920-b659-0cf4.jpg

a6a12055-499b-4a26-9040-10d7.jpg

1b598481-4833-4813-9ed3-40d6.jpg

 

Proszę tylko o podawanie swojej proponowanej ilości graftów - aby posty były krótkie przejrzyste i bez zbędnej dyskusji w tym wątku. Proszę też aby osoby które znają ten przypadek (którym to pokazałem) oraz użytą faktyczną liczbę graftów nie wypowiadały się - Proszę Was o to, to będzie też i dla Was info czy forumowicze potrafią dobrze oceniać ilość graftów.

Gdy padnie kilka czy kilkanaście propozycji szacunku liczby graftów od mniej doświadczonych forumowiczów, i gdy nikt nie oceni wyjątkowo trafnie tej liczby, podam później link do wątku tego przypadku. A na razie póki co proszę spokojnie podawajcie własne propozycje które wydają się Wam trafne. Sprawdzimy czy większość forumowych ekspertów potrafi realnie szacować. O to to chodzi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antek sory, ale temat rzeka, może nie w temacie, ale wszystko zależy od grubości/koloru/obecnego stanu włosów oraz z istotniejszych ile włosów z 1 grafta jest przewaga.

Ten przypadek który wysłałeś - Nie znam, ja oceniłbym na 1400 graftów, ale wiem, że taki Dr. Rahal który sygnuje się "The Hairline King" wrzuciłby tam 2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mała aktualizacja. Możecie zatem podawać, ilości w przedziale ''od'' - ''do''. Nie ma problemu, nie trzeba podawać sztywnej liczby, byle by starać się jak najbardziej trafnie ocenić i aby rozpiętość tych widełek, nie była jakaś ''kosmiczna'' z której nic nie wynika co do Waszego oszacowania ilości graftów.

 

Śmiało, śmiało, wszyscy biorą udział! Bardzo proszę. Im więcej propozycji tym lepiej.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 4k graftow, przydklad od armaniego nie jest raczej dobry przykladem szacowania ilosci graftow bo tam ich pakuja do bolu bez znaczenia czy ktos berdzie mial nw 2 czy nw7

 

to jest klinika dla osob z malym stopnien norwooda czy kobiet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponad 4k graftow, przydklad od armaniego nie jest raczej dobry przykladem szacowania ilosci graftow bo tam ich pakuja do bolu bez znaczenia czy ktos berdzie mial nw 2 czy nw7

 

to jest klinika dla osob z malym stopnien norwooda czy kobiet

 

 

Ponad 4 k? Tylko debil w to uwierzy (zakładając, że znasz ten przypadek i ile niby graftów dostał), chyba, że połowa z tego to nakłucia pod włosy jak twierdził anty w przypadku Angela u Koraya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo @dandiunio poszło tam dokładnie 4217 graftów.

 

Oto link: http://forum.alviarmani.com/ShwMessage. ... ageIndex=1 Efekt wymiata, i bije na głowę wszystkich lekarzy, nawet tych którzy przerabiają przypadki kobiet i niełysiejących mężczyzn.

 

Ale nagrody i tak nie dostajesz za wczesne rozwiązanie quizu bo znałeś ten przypadek, i podana liczba nie była Twoim autentycznym szacunkiem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buahahahahaha 4217 graftów, dar3ko z ubytkiem NW3 dostał 1750 graftów i rozjebał ten efekt u Marasa, tak hahahaah ! 4217 graftów na taki obszar cud, niedowierzanie, na pewno mlion FU/cm2 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz możecie się kłócić i opowiadać swoje racje. Ja powiem tylko tyle że co do tej kliniki, jakby stary dobry lekarz Armani żył to nie wahał bym się tam robić swojego HT.

 

Mogę też wrzucić przykład z przed lat, gdzie koleś sobie tylko poprawiał linię i pomiędzy natywy na samej linii wszczepiono jak dobrze pamiętam ponad 1,2 kgr.

 

-- 24 lut 2019, 14:29 --

 

kłóćcie się teraz, albo wstawiajcie jakieś inne przykłady i niech Wam oszacują.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz możecie się kłócić i opowiadać swoje racje. Ja powiem tylko tyle że co do tej kliniki, jakby stary dobry lekarz Armani żył to nie wahał bym się tam robić swojego HT.

 

Mogę też wrzucić przykład z przed lat, gdzie koleś sobie tylko poprawiał linię i pomiędzy natywy na samej linii wszczepiono jak dobrze pamiętam ponad 1,2 kgr.

 

USA wiedzie prym w wielu dziedzinach, ale nie uwierzę, że jest tam realnie 4217 graftów, gdzie na taki obszar widziałem podobne bądź lepsze rezultaty w okolicach 2000, chyba, że ten pacjent z JUESEJ miał same jedynki w graftach, co jest stosunkowo porównywalne jak wygrać 7 razy w lotto i trafić 6.

 

PS. Gdzie zdjęcia z graftami po zabiegu, chętnie ocenie czy było 4217. ;c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
USA wiedzie prym w wielu dziedzinach, ale nie uwierzę, że jest tam realnie 4217 graftów, gdzie na taki obszar widziałem podobne bądź lepsze rezultaty w okolicach 2000, chyba, że ten pacjent z JUESEJ miał same jedynki w graftach, co jest stosunkowo porównywalne jak wygrać 7 razy w lotto i trafić 6.

 

PS. Gdzie zdjęcia z graftami po zabiegu, chętnie ocenie czy było 4217. ;c

 

To sobie ku*wa policz każdy centymetr kwadratowy (obojętnie na jakim innym przypadku, nie na tym) biorczego z gęstością ok 100gr/cm2 a nie tylko na pierwszych rzędach linii.

 

 

 

Dziękuję.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale stary porównaj efekt dar3ko, od Dr. Marasa 1750 graftów gdzie technicy mu powiedzieli, że ma cienkie włosy, do efektu po Armanim na 4217 graftów.

 

Zwykłe ruchanie siana od łosi. Nic liczył nie będę, mnie interesuje to co jest na głowie rzeczywiście, a nie oczekiwania marzycielskie, chyba, że chce się mieć dziury zamiast posadzonych graftów i za to zapłacić, ok chcesz? masz

 

3207 FUE po dr. Rahalu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie efekt @dar3ko, ani jakiś tam fail po Rahal'u, tylko mówię o fakcie robienia max gęstości na całym biorczym a nie tylko na pierwszym rzędzie linii.

 

A to dziwne, że nie będziesz nic teraz liczył, bo zawsze bardzo lubisz wszystko liczyć i przeliczać ....

I mnie też interesuje, to co faktycznie jest na głowie, a konkretnie w tym przypadku na obszarze biorczym.

Wiadomo że iluzję naturalnego efektu, da się osiągnąć też w wielu przypadkach mniejszą liczbą graftów, ale tu nie o to chodzi, tylko o to aby była max gęstość na całym biorczym. I to chcę pokazać.

 

A dziur jakoś też nie widzę w tym przypadku po Armanim....

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie coś to jest widoczne tez u niełysiejących którzy nie mieli HT

 

-- 24 lut 2019, 14:47 --

 

I wątpię aby Armani naciągał na grafty, bo w moim przypadku oszacowali na 2,5 kgr, a obszar mam prawie 2 razy mniejszy do zrobienia patrząc po fotkach tamtego pacjenta


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol: takie coś to jest widoczne tez u niełysiejących którzy nie mieli HT

 

Oj antuś, antuś, życzę Tobie naprawdę z całego serca, jak najlepszego rezultatu zabiegu, choć samą medycyną osiągnąłeś nieosiągalne, wiem, jak mnie to niszczyło i wiem już dziś po 5 miesiącach i 19 dniach, że HT to jest droga co prawda droga, ale jak się trafi a ja trafiłem, którą życzę każdemu, co do rezultatów tak jak obiecałem 5 marca 6 miesięcy po HT.

No i nie dokończyłem, HT to droga ostateczna i droga, ale dające nieporównywalne efekty za dobrym zabiegiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie ,że chociaż we wątkach spinasz się w jakiś normalny sposób bez bluzgów.

 

Fakt, jestem maniakiem, jestem wymagający co do HT, i też oczekuję spektakularnych efektów po HT, których też każdemu życzę (bez względu na klinikę i ilość zużytych graftów), bo wiem jakim kurestwem jest łysienie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@antydhtor

 

Wiem, że zapewne zostanę schłostany przez Ciebie, lecz jako osoba zajmująca się drzewiej fotografią i również bacząca na szczegół, jak Ty: te zdjęcia nie oddają prawdziwego efektu końcowego.

Tak, chciałbym, by tak było, bo zaraz bym się zaokrętował i popłynął do Giorgio Armaniego.

 

Zważ na fakt, że wszystkie zdjęcia po zabiegu są wykonane w o wiele cieplejszym/bardziej miękkim świetle, często kontrast i temperatura barw jest zmieniona. Nieistotne, czy w photoshopie czy poprzez manualne ustawienia w aparacie.

Weź choćby ten przypadek:

https://www.alviarmani.com/hair-transpl ... llery-819/

 

Inne natomiast są w stylu lub stylizowane na "ziarno" z komórki, fotki amatorskie:

https://www.alviarmani.com/hair-transpl ... allery-02/

Narzędziami odmiennymi, otrzymujemy podobny efekt końcowy.

 

Wyabstrahowując się z zagadnienia HT, a gardłując tu ino jako fotograf, klnę się na cały mój donor(!), iż nawet ze średnio udanych zabiegów, fotograficznie udałoby się uzyskać podobne efekty - fotograficznie bliskie ideałowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@antydhtor

 

Wiem, że zapewne zostanę schłostany przez Ciebie,

 

Nikogo tu nie chłostam.

 

lecz jako osoba zajmująca się drzewiej fotografią i również bacząca na szczegół, jak Ty: te zdjęcia nie oddają prawdziwego efektu końcowego.

Tak, chciałbym, by tak było, bo zaraz bym się zaokrętował i popłynął do Giorgio Armaniego.

 

Pokaż mi klinikę która robi zawsze i w każdym przypadku takie same identyczne zdjęcia ''przed'' i ''po'' i w identycznych warunkach. Jednak każdy efekt końcowy i tak zazwyczaj jest lepszy niż przez HT (nawet na najgorszych zdjęciach, czy specjalnie jakoś robionych albo modyfikowanych), a wg mnie to możesz nawet popłynąć do Hugo Boss'a łodzią zwaną Maybach'em, a nie tylko do Giorgio Armaniego. Już Ci powiedziałem (kiedyś tam w innym wątku), rób swoje HT gdzie chcesz i w klinice z której fotki uznasz za najlepsze (najbardziej oddające rzeczywisty efekt) i efekt końcowy pacjentów za najbardziej realistyczny.

 

Zważ na fakt, że wszystkie zdjęcia po zabiegu są wykonane w o wiele cieplejszym/bardziej miękkim świetle, często kontrast i temperatura barw jest zmieniona. Nieistotne, czy w photoshopie czy poprzez manualne ustawienia w aparacie.

Weź choćby ten przypadek:

https://www.alviarmani.com/hair-transpl ... llery-819/

 

Tak jak mówię, pokaż mi klinikę która pokazuje identyczne fotki zawsze i w każdym przypadku i w identycznych warunkach.

 

Inne natomiast są w stylu lub stylizowane na "ziarno" z komórki, fotki amatorskie:

https://www.alviarmani.com/hair-transpl ... allery-02/

Narzędziami odmiennymi, otrzymujemy podobny efekt końcowy.

 

Zważ, na fakt, że nie wszystkie fotki są wykonywane przez klinikę, bo wiele fotek ''po'' robią sami pacjenci i to nawet dosłownie sami sobie - selfie.

Poza tym chyba nie myślisz, że leciał bym do miasta Beverly Hills położonego w ogromnej metropolii LA w południowej części stanu California specjalnie z PL, i to za darmo bez żadnych korzyści, i tylko po to aby lekarz zrobił mi po-zabiegowe zdjęcie po roku czasu od zabiegu.

 

Wyabstrahowując się z zagadnienia HT, a gardłując tu ino jako fotograf, klnę się na cały mój donor(!), iż nawet ze średnio udanych zabiegów, fotograficznie udałoby się uzyskać podobne efekty - fotograficznie bliskie ideałowi.

 

Jasne, dlatego ja kupiłem sobie najlepszą lustrzankę jaką tylko dostałem w lombardzie.

 

-- 24 lut 2019, 22:27 --

 

Wklej lepiej jakiś przykład do oszacowania liczby graftów, - ja dobrze oszacuję


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ antydhtor

Tu nie chodzi o to, by się licytować tudzież boksować.

Oczywiście, zdjęcia mogą być różne, itd., ale zawsze zdjęcia "po" przedstawiają włosy w o wiele lepszymi (tu wstawiamy sobie to, co akurat eksponować chce klinika: linię, gęstość, koronę, itp.) niż gdyby przedstawić je na zdjęciu ostrym.

Zastanawiające jest to, że z prawdopodobieństwem prawie równym pewności, mogę stwierdzić, iż relacja zdjęć "przed" do "po" przebiega w tym samym kierunku. Rzecz jasna, wiadomym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z prawdopodobieństwem prawie równym pewności, mogę stwierdzić, iż relacja zdjęć "przed" do "po" przebiega w tym samym kierunku. Rzecz jasna, wiadomym .

 

No tak. Kierunek tego jest wiadomy....

 

Ale pozwól, że zacytuję coś jeszcze z Twojego poprzedniego posta.

 

lecz jako osoba zajmująca się drzewiej fotografią i również bacząca na szczegół, jak Ty:

 

Wszystko się zgadza (ja Cię bardzo lubię i wyjątkowo cenię za tę ''upierdliwość'' patrzenia na każdy szczegół), tylko wiesz jaka jest różnica między nami ? - (a bardzo mi się wydaje, że właśnie taka różnica jest między nami, - no ale to akurat może wynikać z faktu że jesteś jakimś tam profesjonalnym zawodowym fotografem i dostrzegasz to co nie każdy zawsze dostrzega we fotkach) - że: Tobie kompletnie nic nie odpowiada, żaden efekt z żadnej kliniki, od żadnego lekarza, na żadnych fotkach - zawsze masz jakieś zastrzeżenia z tego co widzę, a ja... w sumie bym się zadowolił wieloma efektami jakie często widzę na czyichś tam fotkach, nawet choćby ze średnich cenowo klinik jak np. BHR. Czy nawet czasami jeszcze tańszych. Byłbym i będę zadowolony jeśli mój efekt byłby/będzie podobny jaki nieraz czy nawet często widzę na innych fotkach innych ludzi po HT.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dostrzegasz to co nie każdy zawsze dostrzega we fotkach)

 

ja... w sumie bym się zadowolił wieloma efektami jakie często widzę na czyichś tam fotkach,

Był bym zadowolony jeśli mój efekt byłby podobny jaki nieraz czy nawet często widzę na innych fotkach innych ludzi po HT.

 

I tu leży Hund begraben!

Wiele osób bazuje na zdjęciach, w dużej mierze przedstawianych przez kliniki. Na zdjęciach, w ten czy inny sposób, nie eufemizując, zmanipulowanych.

Efekty ze zmanipulowanych zdjęć transponują na swe przypadki. I potem mogą być rozczarowani.

Nie pisałem tego by epatować, lecz być może w jakiś sposób pomóc innym szukającym optymalnej kliniki, a przede wszystkim - prawdy absolutnej .

 

Dlatego najbardziej miarodajnymi wydają mi się fotki z forów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego najbardziej miarodajnymi wydają mi się fotki z forów.

 

Nie ma problemu, mogę tu wkleić przykładowe fotki odnośnie mega gęstości i sporej ilości graftów na stosunkowo mały obszar prywatnej relacji i to z tego forum, bo o to mi poniekąd chodziło zaczynając ten wątek. Tylko po co to ciągnąć, skoro wiadomo, że jest możliwe do zrobienia bez problemu 100 graftów/cm2 a już na pewno jest możliwe do zrobienia bez kompletnie żadnego problemu 80FU/cm2. Z resztą dyskutowałem już nt temat też w innych wątkach i pokazywałem przykłady. Toczyłem nawet dyskusję z technikiem z klinki HT na tym forum, jak i ze specjalistami z innych zagranicznych klinik.

A poza tym trochę źle mnie też zrozumiałeś, bo ja zadowolił bym się także efektem który nieraz widzę na fotkach jakiś tam ludzi ale robionych również przez klinikę, a nie tylko takimi w prywatnych relacjach na forum.

 

Wklejaj jakieś przypadki do oszacowania ilości graftów, bo to jest głównym nurtem tego wątku.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie będę owijał w bawełnę tylko zapytam forumowiczów wprost.

Czy Dr. Feriduni - mistrz HT, uważny za wielce etycznego, za oszczędnego doktora jeśli chodzi o grafty i tzw. dbania o donor - i wysoce konserwatywnego właśnie w tym, oraz za topa topów wśród lekarzy od HT w Europie, naciągnął tę panią na grafty, albo zepsuł ileś tam graftów, skoro na tak mały obszar, a do tego przy grubych czarnych włosach, została zużyta aż tak wysoka ilość graftów, bo aż 4650 i było to robione w dwóch sesjach/zabiegach, - czy raczej odwalił kawał dobrej roboty ?

 

4650 graftów - to znacznie więcej niż w przypadku tamtego pacjenta który robił u doktora Armaniego, i który jak można przypuszczać miał większy obszar do pokrycia.

Co tam forumowi mądrale na to powiedzą.....

 

A oto link dla niedowiarków https://www.hairlossexperiences.com/thr ... ries.5540/


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...