free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Mój ostateczny rozrachunek co do HT

Rekomendowane odpowiedzi

A ja właśnie chciałbym też lekko obniżyć (nie dużo o ok. 1cm max 1,5), z odtworzeniem widow's peak centymetr niżej, tak jak na poniższym przykładzie:

 

https://newhair.com/baldingblog/wp-cont ... line-2.png

 

https://newhair.com/baldingblog/wp-cont ... line-1.png

 

Z tym że jak mam już teraz w chwili obecnej dobry widow's peak.

 

Dodam też, że zdjęcia obrazują właśnie dokładnie taką linię jaką sobie życzę. Czyli taki lekko spłaszczony U-shape od góry (aby spowodować optyczną iluzję niższego ale szerszego czoła) i z wysuniętym wodow's peak w dół, oraz tak jak widać na fotkach przykładowych, aby linia po bokach schodziła mocno w dół takim lekko owalnym pochyleniem niż typowo okrągłym łukiem, i temple peaks oczywiście wysunięte w przód, ale zaokrąglone - nie ostre. Ten przypadek odzwierciedla właśnie dokładnie taką linię o jakiej marzę i jaką chcę uzyskać. Na tyle zdjęć co przejrzałem w sieci, właśnie ten przypadek jest strzałem w sedno co do linii. Poza tym taka właśnie linia, sama mi się kreuje, tylko, że z wypierdków włosowych.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...