free web hit counter Skocz do zawartości
Matrix_neo94

Aisha Hair Turcja Stambuł.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś słyszał o klinice Aisha hair w Turcji? Znalazłem taką przez przypadek. Mają dobre opinie. Napisałem do nich maila jaka cena. Być może tutaj miał ktoś znia do czynienia?

 

Widzę że jeżdżą do nich ludzie z całej Europy w tym też z Hiszpanii i że robią KOBIECE LINIĘ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Widzę że jeżdżą do nich ludzie z całej Europy w tym też z Hiszpanii i że robią KOBIECE LINIĘ

 

Ale i tak bierz ze sobą megafon albo karabin - nie musisz używać, tylko tak aby mieć dla zabezpieczenia antyterrorystycznego (żeby Cię nie terroryzowali i nawet nie próbowali terroryzować), bo to w końcu islam, czyli w niektórych przypadkach może być ten sam terror co łajtnazimadafakas z pod krzyża świętego, tylko w innym wydaniu.

I obowiązkowo bierz też tym razem tłumacza, żeby nie było już jakiś nieporozumień - kręcenia głową i machania rękami.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu trzeba zwrócić trochę honor tej klinice, bo tu zrobili gościowi mega obniżenie linii praz prostą linię.

 

 

W Turcji u Aishy zrobili gościowi prostą linię i to mega nisko, a zwłaszcza w stosunku do tego co miał.

 

Szkoda tylko, że łyse ku*wy je*ane już tam pod tym filmem nasrali dislajków - i jak później jakaś klinika ma się chwalić takimi efektami.... jak te ku*wa łyse świnie pie*dolą swoje brednie, i buntują lekarzy oraz podburzają ''tłum'' - obserwujących do plucia (Tak jak to miało miejsce w przypadku doktora Armani'ego - łyse ku*wy wraz z innymi lekarzami od HT chcieli go zniszczyć bo robił takie niskie i gęste linie)... So that's why I hate them all! A przecież pacjent i klient jest mega zadowolony, i widać to na filmie, a przecież o to chodzi i TO JEST NAJWAŻNIEJSZE !!!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobili mu taka linie bo to nie lysiejacy turas jest, gdyby byl zainfekowany lysieniem podejrzewam ze by mu tego nie zrobili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam łysieje, widać recesję na linii oraz nierówną linię przed zabiegiem.

 

W każdym razie jadąc do tamtej klinki i chcąc taką linię i tak nisko czy podobnie, watro sugerować się i argumentować tym filmem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gosc nie lysial , mial tylko tzw mature hairline zakladajac ze mial 30 i wiecej lat..... swoja droga to zly przyklad bo wyglada to mega nienaturalnie , po prostu do jego czola , czolo ma chyba za szerokie na taka linie, dodatkowo ma chyba tylko wielowlosowe grafty w pierwszej lini i wyglada to bardziej jak siersc psa niz wlosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gosc nie lysial , mial tylko tzw mature hairline

 

To jest już początek łysienia, bo nie każdemu się tak dzieje.

 

zakladajac ze mial 30 i wiecej lat.....

 

Wiek jest nieistotny przy HT, a lekarze którzy mają wymagania wieku do HT od męskich pacjentów są terrorystami, dyskryminują młodych i łamią prawa człowieka.

 

swoja droga to zly przyklad bo wyglada to mega nienaturalnie ,

 

Pacjent jest szczęśliwy i zadowolony i to o to mu chodziło.

 

po prostu do jego czola, twarzy taka linia nie pasuje, cos sei gryzie jak sie na to patrzy ,

 

Nie tobie to oceniać, tylko jemu. I własnie, że jemu to paskuje, bo wielu Turków ma proste i niskie linie.

 

dodatkowo widac mase wielowlosowych graftow w lini i odrazu sie to rzuca w oczy i bardziej wyglada jak siersc psa

 

A to to już chyba taka wada tureckich klinik, jaka cena taka jakość, a poza tym pewnie pośpiech i brak czasu na porządną selekcję graftów.

 

A co do sierści psa, to wielu z natury także łysiejących z recesją, wygląda jakby mieli sierść psa na głowie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nam chodzi o dwie rozne rzeczy , tobie o to ze zrobili zgodnie z jego wola i to jest ok , tego nei ma sensu dyskutowac bo to oczywiste . Ja bardziej sie odnioslem do naturalnosci ktorej brak . Jego twarz stracila proporcjonalnosc po tym zabiegu , tzn wysokosc czola , od brwi do nosa i wysokosc od nosa do podbrudka to jest teraz jakis zart . Atrakcyjnosc twarzy polega glownie na zachowanych proporcjach wyzej wymienionych rzeczy a tutaj tego brak. Co nie zmienia faktu ,ze u niektorych obnizenie lini moze poprawic ta proporcjonalnosc twarzy ... tutaj , w tym przykladzie tego nie ma.

 

ps : tzw mature hairline ludzie potrafia miec przez 20 lat bez jakichs znaczacych zmian. Po prostu kolo 30 robi sie im wiekszy dziubek i jak maja 50 lat zostaje czasami to bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jakoś nie widzę bardzo wielkiej nieproporcjonalności w jego twarzy, ale lepiej by wyglądał z tą linią jakby miał dodatkowo zrobione boki jak koleś z prostą linią na przykładowej fotce na banerze reklamowym BHR, dlatego, że ta jego linia teraz nie tyle co masakruje proporcje twarzy, co bardzo poszerza czoło w tym miejscu tworząc efekt ''UFO'' zwany również ''żarówą'' w przypadku łysiejących.

 

Fakt, że istnieją tzw. złote proporcje i trójpodział twarzy, jednak u niektórych lekkie zaburzenia i odstępstwa od tego są nawet urokiem a nie jakąś wadą. Moim zdaniem tragedii nie ma, bo widziałem kiedyś jak jakiemuś kolesiowi namalowali linię jeszcze sporo niżej.

 

A poza tym wielu ludzi cesze włosy do przodu, albo ma nawet dłuższą grzywkę schodzącą na pół czoła, czy nawet do brwi, i jakoś nikt nie mówi, że to zaburza ich twarz. A tutaj w przypadku HT zawsze są jakoś takie komentarze.

 

-- 21 wrz 2019, 15:27 --

 

I zobacz na moim przykładzie. Skoro ja potrafię zmarszczyć czoło, że wysokość linii od brwi oscyluje w okolicy 3 cm i co jest czynnością naturalną dla mnie, to czy myślisz, że w normalnym układzie gdy czoło nie jest zmarszczone, obniżenie linii u mnie o 1 cm (max 1,5 cm) w peaku spowodowało by jakiś karykaturalny wygląd ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dobrze wyglądasz z taką linią jaką masz teraz. Jakbyś obniżył o 1cm czyli tu gdzie jest linia tych cieńszych włosów to myślę, że też by to ok wyglądało.

 

 

Natomiast co do zabiegu tamtego faceta co sobie tak bardzo obniżył linię...to ja nie przeczę, że on może jest zadowolony, co nie zmienia faktu, że wygląda karykaturalnie. Mówiąc wprost koleś bardzo się oszpecił. Jakby zostawił 1-1,5 cm czoła więcej to już by to lepiej wyglądało. Z obniżaniem też lepiej nie przesadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj Dr. Umar z USA też gościowi znacznie obniżył linię.

 

https://dru.com/hair-surgery/files/2017 ... line_5.png

https://dru.com/hair-surgery/files/2017 ... umb110.jpg

 

 

I ten gościu może ma teraz nawet niższe czoło ode mnie, bo fotka z linijką jest zrobiona na niezmarszczonym czole i w normalnej pozycji.

Pomiar pokazuje 4 cm wysokości czoła, ale faktycznie będzie to ok. 4,5 cm gdyż jak widać linijka powinna być przyłożona trochę niżej (o ok. 5 mm) tak aby znak ''0'' był na poziomie linii brwi.

A moja normalna wysokość czoła wynosi ok. 5,5 cm w peaku. Także o ten 1 cm max 1,5 bym chciał obniżyć w peaku, a po bokach linii, to wiadomo - skrajne zejście niskie w dół, aby był giga juszejp.

 

-- 22 wrz 2019, 11:11 --

 

Jakbyś obniżył o 1cm czyli tu gdzie jest linia tych cieńszych włosów to myślę, że też by to ok wyglądało.

 

No ja właśnie chcę zrobić linię tak jak te wszystkie wypierdki mi rosną i jak sama ta linia mi się kreuje. A w peaku właśnie ten 1 cm max 1,5, bym tylko obniżył.

 

Mówiąc wprost koleś bardzo się oszpecił.

 

Eee tam... Nie ma gorszego i większego oszpecenia niż jeb... łysina i bez względu na to w jakim stadium.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anty ,ale ty masz inne czolo , rysy twarzy zapewne ktore sprawiaja ,ze tobie tak bardzo niska linia wlosow pasuje - to jest czysta natura , ona sie nie myli. U tego goscia wszystkiego brak , prosta linai jak u jay Z , temple peaks to komedia u niego teraz , lepiej by powiedziec ,ze ich nie ma ? - one nie istnieja w zadnen sposob ktory mozna nazwac naturalnym , czolo ma za szerokie , jakby mu chciec zrobic temple peaki zeby mu czolo ,, optycznie zwezic'' to by tez wygladalo to slabo bo tak naprawde widzialem moze jedna czy dwie operacje w ktorych temple peaki byly zrobione dobrze ,reszta teample peakow po HT przypomina siersc psa a nie lekko ,,przerzedzone'' tak jak to naturalnie powino wygladac. Nawet po Armanim widzialem teample peaks robione i niektore z przykladow wygladaly nienaturalnie a co dopiero w turcji gdzie sadza 3 wlosowe grafty tam i nawet nei wiedza jaki kat sadzenia tam powiniem byc

 

ten gosc z linku wyglada ok , teample peaki , ksztalt czola , linia wlosow nie jest za dluga i nie ma co porownywac z tym z turcji. Ten z turcji jak dostanie informacje zwrotna od ludzi ,znajomych to zda sobie sprawe ,ze jego rezultat nie ma nic wspolnego z naturalnoscia , to az bije po oczach.

 

z ta grzywka masz racje ,ale jak ktos ma bardzo atrakcyjne 2/3 twarzy to fakt ,ze ma grzywke nie sprawi ,ze bedzie gosciem 4/10 jak ktos jest ogolnie 4/10 to powiniem bardziej na takie detale jak fryzura patrzec taka moja opinia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę potwierdzić, gościu strasznie oszczpecil się ta linia i wygląda teraz jak neandertal. Nie zmienia faktu że odrost idealny zobaczcie jaki miał odrost już w 4 miesiącu. Szkoda tylko że oni nie podają jaki koszt za graft i ile graftów na to poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Anty ,ale ty masz inne czolo , rysy twarzy zapewne ktore sprawiaja ,ze tobie tak bardzo niska linia wlosow pasuje - to jest czysta natura , ona sie nie myli.

 

Prawda, że jak columbijski boss ? Ale chyba zgolę ten zarost, żeby znowu być Indianinem znaczy rdzennym Amerykaninem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rżyj, mam 36 lat... Ale dzięki za komplement. Zawsze lubiłem tego aktora, może go nawet kiedyś zastąpię jak wyjadę do Ameryki. Moje hobby to nie tylko motoryzacja, bo również muzyka, ale z chęcią liznął bym aktorstwa, najlepiej bym się czuł i sprawdzał w filmach o Indianach albo o latynoskich bandziorach. I pewnie nikt nawet by się nie skapnął, że jestem Polakiem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej bez golenia , z ta broda czy krotkim kilku mm zarostem pewnie lepiej jak zreszta wiekszosc gosci. Masz naturalny ciemny blond i brazowe oczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłem być wyłysiałym blondynkiem (bardzo bardzo jasnym) chyba z zielonymi oczami jak pamiętam, ale wybrałem inaczej.

 

A zrobię to co będę uważał za stosowne, i jeśli to będzie akurat zgolenie zarostu, to będzie. Wiele lat goliłem boki zostawiając tylko wąsa meksykańskiego i kozią bródkę i też było dobrze, zresztą widziałeś kiedyś moje inne starsze zdjęcie.

 

Porque mi vida yo la prefiero vivir asi...

 

A vivir una cultura diferente...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Pisał ktoś do klinik Aisha Hair? Napisałem do nich dwa dni temu i wciąż czekam na odpowiedź. Wydaje mi się po rezultatach i opiniach dobrą alternatywą dla osób które nie chcą wydawać u andrzejka 3 razy więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt raczej jeszcze z forum do nich nie pisał ani u nich HT nie robił, ale powiem otwarcie, że jeśli nie miałbym innych wymagań tzn. linii w juszjpie, i Stripem albo U-FUE/LH-FUE, to z całą pewnością leciał bym właśnie do tej kliniki - to mogę szczerze przyznać. A jeszcze za te pieniądze... - czego chcieć więcej.

 

Po efektach ich pracy widać, że odrost jest na bardzo wysokim poziomie. Jak widać zrobili też tamtemu gościowi linię jaką chciał (aż takie obniżenie - co raczej byłoby niemożliwe w większości klinik i to obojętnie czy renomowanych czy nie), czyli nie są klasycznymi terrorystami jak większość tych ''renomowanych'' lekarzyjków którzy robią gówno gęstość i dzioba na połowie czachy za kupe pieniędzy i jeszcze marudzą i wyzywają pacjentów. Oraz jak widać właśnie po tym przykładzie, że też potrafią nawet gęsto sadzić, bo widać tu już dość solidny dense pack na tej niższej połowie biorczego (a nie tylko na dwóch trzech pierwszych rzędach linii - jak to robią u male pacjentów w ''renomowanych'' klinikach te ''wybitne'' lekajrzyki) i co najważniejsze - mimo wysokiej gęstości wygląda to tak jakby nie było strat i w ogóle perfekcyjnie zrobione, bo na tym właśnie obszarze jest gigantyczny spektakularny i niemalże natychmiastowy odrost.

 

Bądź cierpliwy, albo truj im dupe aż do skutku. To też tania masówka, więc pewnie mają w *uj klientów z całego świata, także to też weź pod uwagę, że nie będą w pogotowiu na czyjeś pierdnięcie.

 

A płacić w *uj hajsu, mieć gówno gęstość, oraz nie mieć linii jaką się chce, i jeszcze użerać się z ''renomowanymi'' lekarzami i błagać ich na kolanach mimo płacenia sporego hajsu (dla niektórych majątku życia), - to na prawdę nie tylko mija się z celem, ale jest skrajną głupotą.

 

A wydawać 3 razy więcej i robić HT w PL - to to już, chyba lepiej i taniej byłoby nawet wynająć tłumacza i sfinansować mu koszty przelotu i pobyt - jak ktoś nie zna angielskiego, bo wielu ludzi na tym forum w obecnych czasach nadal twierdzi, że podstawy angielskiego to jakiś wielki problem i bariera nie do przeskoczenia... Oczywiście nie mówię tu o Tobie, bo doskonale wiem, że angielski znasz perfekcyjnie, tylko chcę dać wskazówkę ludziom, którzy są kompletnym dnem z angielskiego, a nie chcieliby robić HT w Polsce - światowej stolicy partactwa i terroru jeśli o przeszczep włosów chodzi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekam cierpliwie z tydzień, a później napiszę jeszcze raz.

Zgadzam się w 100% też wolałbym wynająć tłumacza i tak z 15 tys zostało by mi w portfelu. Na szczęście angielski znam na tyle dobrze, żeby sensownie się dogadać. W dzisiejszych czasach to każdy powinien znać, albo będzie ograniczony do wyjazdów przez biura podróży, albo jak w tym przypadku przez "renomowane" kliniki które żerują na takich osobach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Aisha i Aestepool to jest to samo, wiem co mówię bo robiłem przez Aestepool ale zespół z Aisha też był obecny przy zabiegu. Jak zapytałem Doktora Altana o Aisha to odpowiedział że to jeden team i ceny te same. Faktycznie poznaję twarze ze zdjęć na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...