free web hit counter Skocz do zawartości
Matrix_neo94

Aisha Hair Turcja Stambuł.

Rekomendowane odpowiedzi

Dwóch forumowiczów, którzy o tym mówią, ma konto zarejestrowane 11 i 12 października b.r. I mówią to zaraz w swoim pierwszym poście aby pomóc dokonać wyboru.

 

viewtopic.php?f=23&t=4108&p=54842#p54842

 

To tak wygląda, jakby komuś zależało, żeby ludzie nie latali do Aisha hair.

 

-- 13 paź 2019, 23:58 --

 

Przeciez Aisha i Aestepool to jest to samo, wiem co mówię bo robiłem przez Aestepool ale zespół z Aisha też był obecny przy zabiegu. Jak zapytałem Doktora Altana o Aisha to odpowiedział że to jeden team i ceny te same.

 

Być może i nawet jeśli, to i tak uważam, że lepiej wybierać Aisha Hair, bo Aisha imponuje tamtą relacją mega obniżenia linii, samym tym faktem, oraz dense pack'iem, i mega szybkim odrostem i efektem końcowym.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swój rozum, trafiłem na to forum bo mi kolega (też miał zabieg) o nim powiedział że jest zainteresowanie. Jeżeli to nie pasuje to może moderator usunąć posty , nie mam interesu żeby komuś pomagać w wyborze, mogą dokonywać w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po jakimś czasie. Czytam ten wątek i postanowiłem się wypowiedzieć. Bo wbrew temu co mi doradzaliscie zrobiłem przeszczep włosów i właśnie wróciłem z Turcji. Robilem u dr. Altana i mogę wam wszystko powiedzieć jak to jest z Aestoopol i Aisha. Myślę ze jestem wiarygodny gdyż mój wątek był zakładany w kwietniu. Więcej informacji mogę udzielić na pw. Także jak ktoś jest zainteresowany to proszę pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo wbrew temu co mi doradzaliscie zrobiłem przeszczep włosów

 

Bo to już takie polskie świnie są. I to już nawet niemiecki oprawca stwierdził we wojnę po tym co widział, co się tu wyrabia i po tym jak to Polacy podpierdalali swoich i to swoich kumpli.

 

Mnie też zawsze źle i złośliwie doradzali na tym forum, chamstwo polskate.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeciez Aisha i Aestepool to jest to samo, wiem co mówię bo robiłem przez Aestepool ale zespół z Aisha też był obecny przy zabiegu

 

 

to zaloz temat i pokaz zdjecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...