free web hit counter Skocz do zawartości
vivek2003

BHR, dr Ouriaghli, 2000 gr, 04.2016

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przedstawię wam swoją opowieść.

 

Trochę jest ona długa, ale skupie się tylko na dwóch przeszczepach.

Pierwszy w BHR w 2016 i drugi Feriduni.

Nie miałem zamiaru robić żadnej relacji z tych przeszczepów, jednak muszę, zwłaszcza, że do tej pory myślałem że BHR zrobiło dobrą robotę, jednak sie mocno myliłem.

Tutaj opiszę zabieg w BHR, wykonany przez panią dr Ouriaghli, w 2016 roku. Zabieg u dr Feriduni będzie opisany w innym temacie.

 

Przed zabiegiem w BHR brałem rok wcześniej fina przez pół roku i duta przez pół roku. Skutki uboczne mi doskwierały, więc odstawiłem, zwłaszcza że nie miałem rezultatu stosując je. Jeszcze wcześniej kilka miesięcy stosowałem minoxa, też odstawiłem. Zatem idąc na zabieg w BHR w 2016 r. od roku nie stosowałem żadnej chemii.

 

Moja sytuacja była taka jak na zdjęciach - miałem 29 lat

 

[attachment=4]2016.JPG[/attachment]

 

[attachment=3]2016.3.JPG[/attachment]

 

[attachment=2]DSCF7831.JPG[/attachment]

 

[attachment=1]DSCF7838.JPG[/attachment]

 

[attachment=0]2016.2.JPG[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień zabiegu.

Znieczulenie igłami w głowę bardzo bolało. Myślałem, że tak ma być. Jednak Feriduni robi bezboleśnie.

Pani doktor określiła mi linie na zakolach dosyć wysoko, wyżej niż miałem swoje włosy, argumentując, że trzeba zachować grafty i mieć zarysowaną linię na przyszłość. Prosiłem, żeby obniżyła zakola chociaż o pół centymetra niż zaznaczyła. Żeby chociaż zrównała mi z moją dotychczasową, osłabioną już łysieniem, linią. Nie zgodziła się. Przystałem na jej warunki, bo inaczej przeszczepu by mi nie zrobiła.

Koszt wtedy było ok. 2,75 E za graft.

 

Zdjęcia:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego baby do garów nie kurwa do takich rzeczy jak HT.

 

Co do Ciebie, nie masz twarzy jak typowy polak, oceniłbym w kierunku przystojnym po męsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi te zdjęcia źle wchodzą...ale będę próbować.

 

Posadzenie graftów jest dobre, pod dobrym kątem, z zadowalającą gęstością.

Jednak obszar dawczy jest nieciekawy, tak jakby został zrobiony zbyt dużym narzędziem.

 

[attachment=3]DSC_0594.JPG[/attachment]

 

[attachment=2]DSC_0595.JPG[/attachment]

 

[attachment=1]DSC_0672.JPG[/attachment]

 

[attachment=0]DSC_0675.JPG[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pani doktor określiła mi linie na zakolach dosyć wysoko, wyżej niż miałem swoje włosy, argumentując, że trzeba zachować grafty i mieć zarysowaną linię na przyszłość. Prosiłem, żeby obniżyła zakola chociaż o pół centymetra niż zaznaczyła. Żeby chociaż zrównała mi z moją dotychczasową, osłabioną już łysieniem, linią. Nie zgodziła się. Przystałem na jej warunki, bo inaczej przeszczepu by mi nie zrobiła.

 

A to błąd, że przystałeś na warunki lekarki, bo ja bym z wielkim hukiem odwrócił się na pięcie i wyszedł.

Wiesz ile jest lekarzy na świecie od HT, a nawet ile w samej Belgii ? I lekarz który nie chce zrobić linii o 0,5 cm niżej łaski nie robi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no teraz to też tak mysle, wtedy już byłem nastawiony na zabieg, miąłem wzięte 2 tyg urlopu, opłacone wszystko itp. Niestety na konsultacjach w Warszawie nie rysowali mi lini, dopiero w dniu zabiegu mi narysowała i nie chciała się zgodzić na lekkie obniżenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety na konsultacjach w Warszawie nie rysowali mi lini, dopiero w dniu zabiegu mi narysowała i nie chciała się zgodzić na lekkie obniżenie.

 

Dlatego, ja zawsze staram się dogadać wszystko na etapie konsultacji (nawet konsultacji online) ZWŁASZCZA CO DO LINII, żeby nie było takich niemiłych niespodzianek na miejscu w dniu zabiegu.

 

-- 14 mar 2019, 21:00 --

 

Jednak obszar dawczy jest nieciekawy, tak jakby został zrobiony zbyt dużym narzędziem.

 

Faktycznie, tak to wygląda jakby było za duże narzędzie, ale ekspertem też nie jestem od tego.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2 miesiącach. Niestety obszar dawczy wygląda źle, widać blizny, puste plamy, nawet przy włosach długości ok 5 mm.

Przy ogoleniu na 2-3 mm jest bardzo źle (zdjęcia będą przy temacie Feriduni).

 

[attachment=3]DSC_0912.JPG[/attachment]

 

[attachment=2]DSC_0914.JPG[/attachment]

 

[attachment=1]DSC_0916.JPG[/attachment]

 

[attachment=0]DSC_0918.JPG[/attachment]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ostatnie zdjęcia to pizda nie 2 miesiące, chyba, że golisz łeb na łyso co tydzień po HT to odrost potrwa do 99 roku życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ElChapoGuzman, czy ty masz coś z psychiką?

Piszesz jakieś głupie komentarze.

Zdjęcia są po 2 miesiącach, po cięciu u fryzjerki. Czy ci się to podoba czy nie.

Nie musisz czytać tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po roku:

 

[attachment=2]DSC_1284.JPG[/attachment]

 

[attachment=1]DSC_1286.JPG[/attachment]

 

[attachment=0]DSC_1288.JPG[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

El Chapo a co ma golenie góry 2 miesiące po HT do odrostu bo z tego co wiem to nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
El Chapo a co ma golenie góry 2 miesiące po HT do odrostu bo z tego co wiem to nic

 

A co ty tam wiesz? Sam sobie przeczysz w poście, może ma tyle do odrostu, że z reguły dawana gęstość HT jest mniejsza, niż naturalnie rosnące włosy?

Ja pierdole, kurwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Golenie nic nie ma do tego, on jest psychiczny jakiś.

Temat można zamknąć.

Chciałem zwrócić uwagę, że wszystko należy konsultować wcześniej.

Niestety BHR mimo zapewnień, że zabieg jest wykonywany w najwyższym standardzie, nie dopilnowało tego.

Drugi zabieg zrobiłem już u Feriduniego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że tacy ludzie jak elchapo już dawno powinni mieć tu bana dziw, że admini nic z tym nie robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elchapo taki madrala, obiecał swoją świetna relacje z rewelacyjnym wynikami i nic do tej pory nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jego wypowiedzi w ogóle nie mają sensu, ładu ani składu. Nie ma co wdawać się w pyskówkę z gównarzerią dla których ewidentnie jest to pożywka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na te zdjęcia przed/po i dużej różnicy nie widzę przez tą linię.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że tacy ludzie jak elchapo już dawno powinni mieć tu bana dziw, że admini nic z tym nie robią.

 

 

Za to dostajesz momentalnie bana jak żle napiszesz o zajebistych fachowcach BHR . Jak widać coraz więcej zjebanych zabiegów czego niestety ja też doświadczyłem.

 

Ile jeszcze trzeba przykładów że BHR to już dno i wodorosty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam w tej kwestii, że dr powiedziała, że nie zrobi innej linii niż tej, którą narysowała. Wiem, że w takich sytuacjach jest presja, chcesz mieć to wszystko za sobą, urlop, hotel załatwiony, ale jak płacę tyle kasy, klinik od ht jest masa, to nie może być tak, że nie mogę zrobić linii jaką chce. W takiej sytuacji wyszedłbym na pięcie, trzasnął drzwiami uprzednio dosadnie mówiąc co o niej myślę.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dodam w tej kwestii, że dr powiedziała, że nie zrobi innej linii niż tej, którą narysowała. Wiem, że w takich sytuacjach jest presja, chcesz mieć to wszystko za sobą, urlop, hotel załatwiony, ale jak płacę tyle kasy, klinik od ht jest masa, to nie może być tak, że nie mogę zrobić linii jaką chce. W takiej sytuacji wyszedłbym na pięcie, trzasnął drzwiami uprzednio dosadnie mówiąc co o niej myślę.

 

Dokładnie tak. Tak właśnie bym zrobił.

 

I uważam, że właśnie to jest największym problemem (że lekarze za *ula walca nie chcą zrobić linii jaką klient preferuje i chce) w wielu klinikach u wielu lekarzy!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo mi mniej więcej w tym czasie też zjebali zabieg, choć nieporównywalnie bardziej od Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...