free web hit counter Skocz do zawartości
vivek2003

Dr Feriduni, 1800 gr, 03.2019

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mój kolejny przeszczep, po niezadowalającej linii zrobionej w BHR, odbył się kilka dni temu, czyli w marcu 2019 u dr Feriduniego.

 

Link do poprzedniego przeszczepu:

 

viewtopic.php?f=23&t=3927

 

Dopiero ten zabieg uświadomił mi, że zabieg w BHR nie był dobrej jakości.

Znieczulenie podane przez Feriduniego było bezbolesne. Dostałem dożylnie jakiś środek oraz dwa wkłucia między brwi. Opieka była cudowna.

Dzień wcześniej doktor narysował mi linię, która była dokładnie taka, jaką chciałem mieć. Następnego dnia linię odtworzył i przystąpił do mistrzowskiego nakłuwania mi głowy. W sumie wyszło ponad 1800 gr.

 

Zobaczcie sami:

 

[attachment=3]DSC_2418-1.JPG[/attachment]

 

[attachment=2]DSC_2422-1.JPG[/attachment]

 

[attachment=1]DSC_2423-1.JPG[/attachment]

 

[attachment=0]DSC_2424-1.JPG[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejt BHR, pimp technics Feriduni, polaczki ci zaufają, jesteś zbyt wiarygodny jak na naród socjalizmu i rozdawnictwa, zaczynam szanować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zabiegu. Widać na zdjęciach blizny po BHR na obszarze dawczym.

 

[attachment=3]IMG_20190312_154602.jpg[/attachment]

 

[attachment=2]IMG_20190312_153729.jpg[/attachment]

 

[attachment=1]IMG_20190313_182100.jpg[/attachment]

 

[attachment=0]IMG_20190314_210032.jpg[/attachment]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linie elegancka. Behajer nie ma startu do Feriduniego zarówno pod względem technicznym jak i mentalnym.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gęstości mi nie mówił. Poprzednio BHR mi szacowało na 70-80 (donor).

Feriduni zrobił mikroskopowe zdjęcia. Analizował je, ale nie dopytywałem o szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój kolejny przeszczep, po niezadowalającej linii zrobionej w BHR, odbył się kilka dni temu, czyli w marcu 2019 u dr Feriduniego.

 

Chociaż wg moich danych co do upierdliwości lekarzy z kliniki BHR w kwestii postawiania na swoim wbrew woli klientów/pacjentów i robienia linii zupełnie nie po myśli pacjentów/klientów, polityka co do tego w tej klinice na szczęście zmieniła się na lepsze, a wiem to, bo konsultowałem się w tym roku z BHR i zupełnie niedawno, i zapewniano mnie wielokrotnie, że zrobią mi linię dokładnie jaką chcę po oświadczeniu, że było to wykonywane na moje życzenie, to cieszy mnie niezmiernie, że o tym piszesz, choćby w sensie ogólnym - bo faktycznie jest taki problem wśród wielu klinik, że lekarze nie chcą za cholerę jasną PODKREŚLAM ZA CHOLERĘ JASNĄ zrobić pacjentowi/klientowi linii jaką ten preferuje i chce (oczywiście zakładając, że stan na głowie oraz donor pozwala na to i jest to wykonalne, lub strategia pacjenta/klienta zakłada także wykorzystanie systemu za nisko zrobiona linią w beznadziejnych przypadkach) i efekt jest taki, że i tak pacjent/klient musi i tak szukać innej kliniki, innego lekarza i z tego właśnie powodu robić drugi zabieg. To na prawdę bardzo ważne że o tym napisałeś. Może się wreszcie coś zmieni na lepsze w wielu klinikach pod tym względem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównanie BHR i Feriduni:

 

[attachment=1]DSC_0595-1.jpg[/attachment]

 

[attachment=0]IMG_20190313_170548-1.jpg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Może się wreszcie coś zmieni na lepsze w wielu klinikach pod tym względem.

 

Forum polszkie jest takie ważne, dla światowego HT, że na pewno się coś zmieni xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
linia za prosta jak patrzy sie na nia z frontu, ale jak kto woli

 

Właśnie jak kto woli...

 

I ja chcę juszejpa max juszejpa max niskiego i max gęstego i max ''kobiecego''!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MAXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX!

 

-- 14 mar 2019, 23:07 --

 

Forum polszkie jest takie ważne, dla światowego HT, że na pewno się coś zmieni xD

 

 

Właśnie o to chodzi żeby polskie ludzie pluli o to do tych lekarzy którzy za *uja walca nie chcą im robić linii jaką chcą.

 

Bo do tej pory to mało kto nt mówił na tym forum, chyba tylko Matrix.... i w efekcie on tez musi szukać innej kliniki aby sobie linie zrobić taką jaka chciał żeby mu zrobili w poprzedniej klinice.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To porównanie donoru to trochę dla laików. Wiadomo że zdjęcie z BHR jest zaraz po zdjęciu bandaża bez żadnego umycia głowy w trakcie którego cala zaschnieta krew jest ściągana (Tak Jak na zdjęciu od Feriduniego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, mi tego nie umyto, nie można było tego umyć, ten stan utrzymywał się przez 2 tyg, aż strupy zmiękły od psikania specyfikami i odpadły po 2 tygodniach.

Dr powiedziała, że jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To porównanie donoru to trochę dla laików. Wiadomo że zdjęcie z BHR jest zaraz po zdjęciu bandaża bez żadnego umycia głowy w trakcie którego cala zaschnieta krew jest ściągana (Tak Jak na zdjęciu od Feriduniego)

 

Kocham Cię <3

Autor to zwykły troll, myśli, że jest błyskotliwy, a jest tylko jełopkiem.

 

-- 14 mar 2019, 23:15 --

 

nie, mi tego nie umyto, nie można było tego umyć, ten stan utrzymywał się przez 2 tyg, aż strupy zmiękły od psikania specyfikami i odpadły po 2 tygodniach.

Dr powiedziała, że jest dobrze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego gadanie że nie wolno tego myć jest dla pajacow co o HT wiedzą tyle co z forum poczytają. Donor jest myty od razu i codziennie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no oczywiście że był myty, tylko tak mi krwawiło, że dali bandaż na noc i rano na konsultacjach nie zmyto mi tego, bo już było mocno zaschnięte. I tak pozostało.

 

-- 14 mar 2019, 22:21 --

 

nie mówię, że nie można tego myć. Trzeba myć, tylko chodzi o to że u mnie nie dało się już tego tak umyć.

U Feriduniego nie miałem takiego krwawienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że Feriduni nie dał Ci bandaża na noc tak??? Po prostu poszedłeś spać z tysiącami dziur na głowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak oceniasz sam odrost po BHR ale ślady na donorze są ogromne, aż mi się wierzyć nie chce że w BHR coś takiego zrobili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, slady sa paskudne. Feriduni był przerażony :/

niestety będę musiał tam zrobić pigmentację. albo nie ścinać tak krótko włosów :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko, ja w tym całym nieszczęściu widzę też ''plus'' - pewną zaletę, a konkretnie to to, że de-facto w sumie masz 3,8 kgr przeszczepione na przód - to oczywiście tylko tak na pocieszenie, bo te dziury w donorze...(bo nie jest przecież też tak że nie ma kompletnie odrostu po BHR - jak np było w przypadku Marcinka), tylko właśnie te dziury po FUE w BHR - ''very big white dots'' (a na pewno jeden lekarz w jednej klinice nie przeszczepiłby Ci tyle na przód- co do tego nie ma opcji, zwłaszcza w przypadku męskich pacjentów, to tylko stary doktor Armani był tak dobry miły i uprzejmy aby nawet 4,2 kgr wstawić facetowi na zakola i nową niższą linię - http://forum.alviarmani.com/ShwMessage. ... ageIndex=1 ). Jednak tak jak mówisz możesz zrobić w te dziury SMP, albo dodatkowo nie golić tak krótko włosów - a najlepiej jedno i drugie. Mógłbyś też w sumie spróbować u jakiegoś wybitnego speca zrobić microFUE w te dziury, ale wiem masz za pewne już dość FUE oraz ponoszonych kosztów, niedogodności związanych z HT itd...

 

To prawda, że z tymi dziurami na donorze to dali dupy w *uj w BHR - nie można powiedzieć inaczej, bo wielu nie ma takich dziur nawet po mechanicznym FUE w najtańszych tureckich klinikach po 2 kgr. - jak np. Matrix po Maral'u i po 2,4 kgr, że nawet inny lekarz dziwił się i podobno mówił, że donor tak wygląda jakby nigdy nic nie było z niego pobierane.

 

-- 15 mar 2019, 2:10 --

 

A co jeszcze powiem, odnośnie jakiś tam swoich odczuć mojego przypadku, to tyle, że coraz bardziej jednak to wszystko co widzę obrzydza mi FUE (i to nawet bez względu na to czy robiłbym zwykłe FUE czy LH-FUE/U-FUE) i jeszcze bardziej nastawia mnie osobiście ku metodzie STRIP albo połączeniu Redukcji czoła i STRIPA i ew. graftowaniu blizny po Stripie metodą LH-FUE/U-FUE.

I moim zdaniem FUE wcale nie jest tak cudowne jak pie*dolą ludzie na tych wszystkich forach, oraz jak sami lekarze reklamują...

I tak jak @wrobel mi pisał - celebryci z jakiegoś powodu wybierają jednak Stripa, mimo że mają hajs na najdroższe FUE w najlepszych klinikach i w opcji bez golenia donoru.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez troche zaluje ze nie zrobilem dobrego stripa. Gestosc, odrost napewno lepszy (zeby nie bylo ze narzekam ale przeciez kazdemu zalezy by bylo wykorzystane jak najwiecej sie da). Blizna moim zdaniem bez roznicy bo po FUE po wygoleniu tez wyglada sie jak wyskubana malpa (jesli za krotko). Jak ktos wysoko zrobi blizne stripa to fajnie mozna wycieniowac az do blizny. Zreszta jesli ktos juz jest esteta to mozna plastycznie zminimalizowac blizne a reszte pokryc FUE i bedzie cacy, mikropigmentacja tez ma zastosowanie (widzialem filmik z gosciem ktory zamaskowal tym blizne i bylo ciezko zauwazyc). Moim zdaniem STRIP to maksymalizacja efektow (lacznie z blizna niestety i to jedyny minus). Dla ludzi co sie nie gola krotko i kobiet najlepsze rozwiazanie.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest że blizny po pierwszym zabiegu rzucają się w oczy. Dziwne bo przy pierwszym zabiegu żeby taki błąd popełnić i pobierać gradty zbyt blisko siebie? Potem te blizny zlewają się w całość i dlatego tak to wygląda. Błąd pobierającej ewidentny. Jednak ta Oriu...coś tam jest chyba cienka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne bo przy pierwszym zabiegu żeby taki błąd popełnić i pobierać gradty zbyt blisko siebie? Potem te blizny zlewają się w całość i dlatego tak to wygląda. Błąd pobierającej ewidentny.

 

Fakt, taki błąd też mógł być tu popełniony, albo jeden i drugi, tzn. błąd w tej kwestii zaraz obok błędu źle dobranego narzędzia, co jeszcze dodatkowo mogło spotęgować efekt tych dziur.

 

Jednak ta Oriu...coś tam jest chyba cienka...

 

Na pewno gorsza od Bisangi, co było by uzasadnione różnicami w cenach, jakie kiedyś chyba były (czy nadal może są) w BHR pomiędzy tymi dwoma lekarzami.

 

 

ale przeciez kazdemu zalezy by bylo wykorzystane jak najwiecej sie da

 

Oj Wróbelku nie każdemu, nie każdemu, bo (jak nieraz wynika z wielu wpisów na tych forach) Gargamelom chyba nie zależy na tym, bo oni tylko donor i donor i donor, aby był zaoszczędzony na następne 50 lat. Gargamelowie chyba wolą jednak gęsty donor mieć i nadal ''Gargamela'' mimo HT. Tak jakby ku*wa tym donorem dało się pokryć z naturalną gęstością nawet NW 7 i odtworzyć przy tym linię jak była. Oczywiście nie twierdzę, żeby w przypadku NW5-7 robić tylko kawałek łysiny - na tyle na ile wystarczy donoru z max gęstością 110gr/każdy cm2 powierzchni tego kawałka, a resztę pozostawić łysą z braku donoru, ale właśnie aby w takich przypadkach wyciągać ile się da z donoru (bo tylko to daje najlepsze efekty końcowe) czyli jak to niektórzy robią Stripa i FUE albo nawet 2 -3 Stripy i dodatkowo jeszcze FUE na tyle na ile się da. Ale cóż, są ''Gargamele'' którzy preferują gęsty i wyglądający na nietknięty donor i efekt ''zapałek wbitych w gówno'' na biorczym oraz linię w połowie czaszki, a są też tacy którzy wolą jednak linię niżej, i ogółem lepszą gęstość (która trzeba dodać i tak w większości przypadków nie jest nawet zbliżona do naturalnej - no może poza pierwszymi rządami linii) w zamian za większe wyeksploatowanie donoru i słabszą ale często porównywalną gęstość z otrzymaną gęstością na dużym obszarze biorczym po HT. To tak tylko na marginesie i poza tym tematem, ale na prawdę nie mogłem się powstrzymać aby odpowiedzieć na to jedno Twoje zdanie

Oczywiście polityka co do HT to każdego sprawa oraz to jak i w jaki sposób rozdysponuje swój donor, szkoda tylko, że ów Gargamele wywierają zły wpływ na lekarzy którzy to później są przesiąknięci ich mentalnością i w przypadku gdy ktoś jednak nie jest i nie chce być Gargamelem to lekarze nieraz nie potrafią tego zrozumieć....i narzucają mu politykę Gargameli.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...