free web hit counter Skocz do zawartości
vivek2003

Dr Feriduni, 1800 gr, 03.2019

Rekomendowane odpowiedzi

Nie uważam żeby w tym przypadku rozmiar puncha wyrządził takie blizny. Obstawiam że zdjęć że kolega miał robione 0,9 lub 1mm punch. Prawda jest też że przy czarnych włosach te ślady nie mają się gdzie "zgubic"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anty kolejny mega przykład zajebistego Stripa u człowieka mega bogatego z niesamowitym efektem to Elon Musk- obczajcie przed i obecnie


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem Wróbelku, widziałem. Ja już w sumie na Stripa jestem zdecydowany, tylko nie wiem jeszcze na jakiego lekarza i w jakiej klinice. No, ale nie będziemy tu zaśmiecać tego wątku. Chcesz o tym pogadać to pisz w moim temacie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak drogo ? Pytanie czy warto tyle płacić...Za taką cenę to powinien być przeszczep na poziomie Hasson and Wonga ( u nich z tego co pamiętam 7-8 $ za graft).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Feriduni robi aż tak dużo gorzej niż H&W ? Przecie Feriduni niby należy do czołówki Europy. A nawet wielu go uważa za TOP''a. W jego klinice potrafią na prawdę gęsto sadzić i nawet porównywalnie do starego Armaniego, dbają o donor - z tego to już w ogóle Feriduni słynie, a opieka jest cudowna - jak ujął sam autor tematu który tam HT robił. Wpadek i zepsutych zabiegów też chyba u Feriduniego specjalnie nie ma. To niech sobie kasuje 5€ skoro klientów ma i tak.

 

A czy warto tyle płacić, czy nie to niech każdy sobie oceni sam. @ElChapoGuzman na pewno powie że za *uja by mu tyle nie zapłacił bo on też wysługuje się technikami a sam gówno robi. Ale z drugiej strony problem w tym że Feriduni też musi z czegoś płacić tym technikom i ktoś inny może powiedzieć, że taki lekarz co tyle kasuje ale wszystko do siebie jest jeszcze bardziej chciwy

 

Ja np. to nie zapłacił bym z *uja 6€ koray'owi Erdogan'owi za graft tego jego LH-FUE, ani nawet te 3 czy tam 2,5€ (nie wiem ile Angel płacił) za za graft za zwykłe FUE widząc jego podejście do klienta, jak i podejście do przeszczepu włosów, oraz efekt ''zapałek wbitych w gówno'' ostatnio w każdym przypadku jak z pod taśmy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym u Koray'a nie robił nawet jakby mi dopłacał do tego te 6€. I piszę to całkiem poważnie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale z pewnością z odpowiednią. Jeszcze linia nie odrosla w pełni, widać lekkie ubytki, które powinny zarosnać. Kolejne fotki za kilka miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie fajny efekt ale trzeba pamiętać o stanie początkowym kolegi. Tu nie było odtwarzania całej linii a włosy i ich kolor oraz kaliber do przeszczepu w sam raz. Powidzenia

 

-- 04 lip 2019, 21:49 --

 

Dodam jeszcze że pomimo fajnego odrosty to kąt przeszczepionych włosów jest dość nienaturalny. Język rośnie do przodu a zakola ku bokom. Nie bardzo rozumiem czy to zamierzone działanie czy " tak wyszło "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze że pomimo fajnego odrosty to kąt przeszczepionych włosów jest dość nienaturalny.

 

Akurat jest bardzo naturalny - ale tylko dla ludzi bez temporal recession.

Feriduni jednak dba o szczegóły, ale dla ludzi z NW 5 oraz dla tych co robią HT u np. Maral'a, lub co oglądają efekty HT u Maral'a, jak i dla tych dla których łysienie jest czymś naturalnym, a brak recesji czymś nienaturalnym, robota Feriduni'ego będzie oczywiście tutaj dziwna, słaba i nienaturalna...

 

A tak poza tym to też trudno do końca stwierdzić jaki jest kąt, bo włosy są jakieś mokre, albo spocone, lub nażelowane, i mniemam, że tak też w takie kąty właśnie zaczesane - jak widać na zdjęciu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak kąt wszczepienia włosów na zakolach jest naprawdę dobry. Za 5-6 miesięcy będzie dobra linia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Linia jest za prosta patrzac od przodu, poprzednia linia byla zdecydowanie lepsza

 

Ja ci już mówiłem, że ty też jesteś ku*wa za prosty. Ch*j ci ku*wa do czyjejś linii i preferencji linii. Autor tematu taką chciał i taką ma zrobioną jak chciał - miał poprawkę robioną po poprzednim zabiegu w BHR - gdzie mu nie chcieli zrobić takiej linii jak chciał.

 

 

Jak to jest naturalny kąt dla Was to chyba oglądamy różne zdjęcia

 

A nie mówiłem, że dla kogoś kto ma *ujowy stan, albo dla kogoś kto nigdy nie miał linii bez recesji, albo dla kogoś kto sobie tylko wmawia, że nigdy nie miał linii bez recesji, to robota Feriduni'ego będzie do dupy w tym przypadku... - się wie takie rzeczy, jak się studiowało te pie*dolone fora o łysieniu

 

U mnie (a jak wszyscy wiedzą, mam właśnie linię bez recesji) włosy ze skraju linii bocznego obszaru, i te po bokach pod linią (na czole) rosną właśnie z natury lekko w bok i w tył, a nie w przód czy prostopadle do skóry - jak często po HT w *ujowych klinikach.

Także wiem sam po sobie jaki powinien być kąt wzrostu włosów na skraju linii po bokach, a poza tym to też przyglądam się często ludziom niełysiejącym, którzy mają linię bez widocznej recesji - i jest tak jak mówię.

 

-- 05 lip 2019, 17:19 --

 

Vivek, masz co chciałeś, Feriduni zrobił Ci po Twojej myśli linię, efekt będzie jeszcze lepszy - bo tak jak powiedziałeś - to nie jest jeszcze efekt ostateczny, także pie*dol to forum. *uj z nimi wszystkimi pierdolącymi tu brednie, głupoty, oraz z plującymi jadem nienawiści.

 

To tyle ode mnie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gówno prawda, że za darmo, bo dopiero jak się plułeś i to po czasie, to tak powiedział.

 

Poza tym, i już nawet bez względu na linię, Maral zawsze robi grządki jak w ogródku z marchewką - i te grządki wypadałoby nazwać zniszczeniem głowy, i mu o tym powiedzieć.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to dopiero 3 miesiące. Pod koniec roku możemy coś ocenić. Zawsze mi wlosy na górze rosły na boki. Bisanga i potem feriduni zachowali ten kąt. Oczywiście od zawsze mnie to denerwowalo że tak idą na boki, ale taka moja natura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać sadzili pod takim kątem jak naturalnie tam jest. Inaczej włosy przeszczepione mogłyby się trochę odznaczać.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...