free web hit counter Skocz do zawartości
vivek2003

Dr Feriduni, 1800 gr, 03.2019

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam całą górę rzadką. Ferudini na pewno nie zrobił mi 80 g/cm. Zrobił tak żeby gęstością pasowało do moich włosów. W ogóle chciałbym gęstrzą górę, ale to bym pewnie musiał brać jakąś chemię, a nie chce. Nic nie biorę. Jak góra poleci bardziej to zrobię przeszczep. Na razie trzyma się prawie niezmiennie od 10 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zauwazylem tez cos czego nikt nie wspomnial a trzeba byc tez obiektywnym. Wrzucil zdjecia po 5 miesiacach a pozniej po 15 kiedy to efekt ,jakosc wlosow i cokolwiek zwiazane z ht bylo finalne. Takze porownujecie moj zabieg 5 miesieczny z 15 miesiecznym. Chyba cos tu nie do konca fair jestesmy? Sam uwazam, ze Feriduni to top topow i nie uzyskam na pewno takiej gestosci jak on tu ma jednak jestem przekonany, ze do 12 miesiaca bedzie jeszcze spora roznica ,bo wciaz jest szansa ,ze cos moze jeszcze odrosnac, natomiast jakosc wlosow sie zmieni na lepsze na 100%. Takze ten temat uswiadomil mnie,ze nie ma sensu wstawiac fotek co miesiac a najlepiej 1 pozniej 5(lub6) oraz 12(badz max15) miesiac. Tak tez uczynie ze swoim zabiegiem. Kolejne fotki wrzuce na forach dopiero za 7-10 miesiecy i porownamy czy cos sie miedzy 5 a 12-15 miesiacem zmienilo czy nie.

 

Co byś/byście nie powiedzieli, to nie zmienicie tego, że faktem jest, że czym odrost jest szybszy i lepszy tym lepszy końcowy efekt, a najszybsze odrosty to już 3 miesiąc, a w 4 tym to jest mega, a są i tacy, którym w ogóle włosy po HT nie wpadają a przynajmniej nie wszystkie czy nie większość.

 

-- 10 lip 2020, 12:16 --

 

Ja mam całą górę rzadką. Ferudini na pewno nie zrobił mi 80 g/cm. Zrobił tak żeby gęstością pasowało do moich włosów. W ogóle chciałbym gęstrzą górę, ale to bym pewnie musiał brać jakąś chemię, a nie chce. Nic nie biorę. Jak góra poleci bardziej to zrobię przeszczep. Na razie trzyma się prawie niezmiennie od 10 lat.

 

No właśnie, od tego trzeba zacząć, że to nie są jego pokazowe umiejętności robienia max gęstości w przypadku autora, bo 80-100 to on robi ale głównie kobietom i osobom trans MTF i może też zupełnie niełysiejącym mężczyznom poprawiającym linię.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to ja wam udowodniłem, mówiąc to już lata temu, tylko, że wtedy to jeszcze bezczelnie żeście bluzgali na mnie, że mówię prawdę, i jakby HT było jakimś Gralem na łysienie - nie jest.

 

Tak Antek Ty i tylko Ty. Ty jedyny jesteś jak Jezus i Maryja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz się do mnie przypieh*alać jak tylko chcesz i ile tylko chcesz. Nie zmienia to jednak faktu, że to ja jestem niekwestionowanym mistrzem świata w odroście włosów na czole na obszarze juszejpa. Do tej pory i w takim stopniu nie udało się to nawet żadnej osobie trans MTF pomimo SRS czyli de-facto też kastracji chirurgicznej jakby nie patrzeć, tylko też robią przeszczepy....

 

To czego dokonałem jest uznawane za niemożliwe przez konowołów.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega jednak na tym, że jedynie ty tak myślisz. Faszerowanie się tabletkami na zasadzie, jakoś to będzie jest skrajną głupota, która już niejednego drogo kosztowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ja, to po pierwsze. A po drugie;

 

I co zabronicie mi ?

 

Powiedziałem już tyle razy, że mam was lekarzy w dupie i to co tam ględzicie. A wszystko jest dla ludzi.

 

Uważam też, że ktoś kto jest skrajnym przeciwnikiem leków chemicznych, nie powinien być lekarzem, i powinno się takich lekarzy wywalać na zbity pysk.

 

I jeśli już jest jakiś problem, to tylko w takich lekarzach jak ty! Bo chcącemu nie dzieje się krzywda.

 

A poza tym, to wiem bardzo dobrze w jakim stopniu i długofalowo te tabletki szkodzą, ludzie je biorą po 30 lat.

 

- Zrobiłem rozeznanie zanim zacząłem brać jakikolwiek lek.

 

Poza tym sam biorę już 7 lat różne tabletki bez przerwy i nic mi się nie stało.

 

 

A jeśli już wyjeżdżasz ze skrajną głupotą, to skrajną głupotą jest ze strony lekarzy - takich jak ty doprowadzić człowieka/pacjenta do szału, który to podczas takiego szału, może np. albo rozbić sobie głowę o ścianę, skoczyć z wieżowca stwierdzając: np. ''a *uj z takim życiem, *ebać was wszystkich'', albo ździelić lekarza maczetą w ryja - no tak, takie rzeczy są możliwe jeśli jest terror uprawiany przez lekarzy.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Tobie czy innemu nie będę zabraniał bo selekcja naturalna czyni cuda. Ograniczenia wynikające z dostępności leków wprowadzono po to aby dzieci i osoby z zaburzeniami nie mogły ich łykać jak MMnsów. A Ty mistrzu świata, człowieku wyjątkowy i z kontaktami, jedyny który "wyleczył łysienie" nie potrafisz załatwić sobie dropsów ? Nie wiesz gdzie na świecie uderzyć skoro taki jesteś mocny w temacie, że musisz żebrać na polskim forum ? Trudniej to dostępne niż koka ? Jesteś zwykłym pionkiem i tyle w temacie aby dłużej koledze bajzlu w wątku nie robić.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Ty mistrzu świata, człowieku wyjątkowy i z kontaktami, jedyny który "wyleczył łysienie" nie potrafisz załatwić sobie dropsów ? Nie wiesz gdzie na świecie uderzyć skoro taki jesteś mocny w temacie, że musisz żebrać na polskim forum ? Trudniej to dostępne niż koka ? Jesteś zwykłym pionkiem i tyle w temacie aby dłużej koledze bajzlu w wątku nie robić.

 

Potrafię, tylko po co mam przepłacać, a po drugie podobno tu jest moja ojczyzna

 

A ty jesteś zwykłą mendą lekarską! I sam żebrzesz mimo, że kupę kasy łoisz z ludzi jako lekarz, a na HT do to Maral'a kuhwa. I skoro ty żebrzesz to ja nie mogę ?

 

A po drugie to wiesz leki mam nadal w zapasie, a ogłosiłem tak tylko aby sprawdzić ile tu osób mi pomoże, czyli kto tu prawdziwym moim przyjacielem jest.

 

 

Ja Tobie czy innemu nie będę zabraniał bo selekcja naturalna czyni cuda. Ograniczenia wynikające z dostępności leków wprowadzono po to aby dzieci i osoby z zaburzeniami nie mogły ich łykać jak MMnsów.

 

A co wy sobie myślicie, że każdy człowiek jest po*ebany i będzie dawał dziecku lekarstwa albo trzymał je tak aby sobie wzięli ? Ale ja wiem, że z góry zakałdacie, że każdy jest *ebnięty i głupszy od was wy opiekuńcze mendy.

 

I dobrze, że jest selekcja, bo nie mam zamiaru w przyszłości mieszkać w żadnym białym kraju.

 

I to nie są żadne ograniczenia, tylko wy po prostu nie chcecie dać leków nikomu!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do czego dąży ta dyskusja. Fakt jest taki , że w tańszej klinice nie dostał tego co chciał więc musiał zapłacić więcej pieniędzy aby być zadowolonym i mieć po prostu większą pewność powodzenia takiego zabiegu.Przecież nie da się temu zaprzeczyć bo takie są fakty i tyle w temacie. Odnośnie porównania tańszych klinik do tych droższych to w tych tańszych czasami można uzyskać naprawdę zadowalające efekty , zaś w tych droższych sami sobie ustalamy linie jaką chcemy oraz przede wszystkim jest większą pewność bo to raczej logiczne , że taka klinika skoro się ceni to też nie będzie robić pacjentów w uja i dba o swoją reputacje i opinie. Słowo masówka nie wzięła się znikąd i czasami można zostać oszpeconym bądź wyrzucić pieniądze w błoto więc czasami warto się zastanowić nad sensem takiego ht bo jest już sporo relacji na yt z tych tańszych klinik gdzie ludzie mają robione mało profesionalne linie , bądź są wydziabani jak kurczaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak! Dlatego śmiać mi się chce jak ktoś nowy tutaj wpada i liczy że z nw5-6 w tureckich tanich klinikach zrobia mu szope na głowie a w 99% przypadków skończy się to oszpeceniem lub po prostu śmiesznym efektem z przeswitami na całej głowie i z donorem jak stara obskrobana kura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka niestety prawda, a pan lekarz konsultant jest taki mądry, bo nie jest blondynkiem z włosami jak świnia na dupie i z NW 6/7. I tylko dokhtoh Maral i 0 chemii, nawet fina nie brać, bo to jest zniszczenie fiuta i zdłowia.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

You got what you pay for.

Oczywiście 40k za taką ilość gr to dla większości kosmos, ale jeśli kogoś stać to dla takiego efektu jestem pewien, że warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...