free web hit counter Skocz do zawartości
wrobel

Przeszczep włosów- skutki oraz przemyślenia po czasie

Rekomendowane odpowiedzi

chwila , chwila , takie kliniki to jest najzwyklejszy prywatny biznes i jak ktos ci nie chce czegos dac/swiadczyc uslugi to idziesz do innej kliniki. Jak mi producent czesci nie chce dac hurtowej ilosci czesci samochodowych w danej cenie to nie wkurzam sie na niego tylko ide do innego producenta i nie robie z tego dramy Nie wiem skad przekonanie ,ze oni maja jakis obowiazek z tlumaczenia sie tobie dlaczego nie zrobia ci tak wlosow jak ty bys chcial. To zwykly prywatny biznes a ty masz wybor i nie ma co sie dasac bo ktos nie chce robic tak jak ty chcesz. Wszystko sie omawia przed operacja , jak komus nie pasuje to zawsze moze wyjsc drzwiami i powiedziec .....bye

 

ps: ten temat troche poszedl w inna strone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie dąsam, i w dupie mam wszystkich na forum, i tak jak powiedziałem - niech młodzi już o to walczą aby nie było dyskryminacji na wiek, jak chcą sobie robić HT w wieku 18 czy 20 lat.

 

Co do kwestii linii to też mam to w dupie czy jakiś lekarz komuś zrobi czy nie, to co ktoś chce, ja będę miał zrobione to co chcę i to mnie cieszy i satysfakcjonuje, i tak jak mówiłem wiele razy, mogę nawet usunąć wszystkie posty stąd w uj. Niech sobie każdy radzi sam ze swoimi problemami i tyle, tak jak ja musiałem sam ze swoimi.

 

Mówię tylko, że szlag mnie trafia jak widzę uprawianie dyskryminacji przez lekarzy i upierdliwość niektórych lekarzy.

 

Ale masz racje biznes to biznes i różne podejście do biznesu mają różni biznesmeni. Tylko nie zapominaj, że kiedyś na tym forum ludzie pieprzyli, że nikt mi tego nie zrobi co chcę

 

I niech już nikt do mnie więcej nie pisze pw z pytaniem ''Jak wynegocjować linie u lekarza ?'' - bo z góry mówię, że mam w dupie żeby się produkować i komuś w tej kwestii pomagać, i żeby w ogóle komukolwiek i jakkolwiek pomagać w życiu.

 

A nie sprzedanie tobie części samochodowych po hurtowych cenach, to jednak nie to samo co dyskryminacja na ludziach, bo to akurat jest biznesem jak mówisz!. Więc porównanie z dupy i to mocno z dupy.

I mówisz chyba o producentach części nieoryginalnych - skoro mówisz, że masz wybór innego producenta...

Nt motoryzacji to ty mnie nie pouczaj....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty mnie tez nie ucz jak cos... o zamiennikach mowie bo wiekszosc ludzi w PL takie kupuje a oryginaly to sie w aso zamawia albo na Litwie .

Porownanie takie czy inne co nie zmienia faktu ze ich prywatny biznes i to oni maja ostatnie slowo czy ci zrobia to co chcesz czy nie. To nie jest zadna dyskryminacja tylko ich INNY od twojego poglad na dana kwestie , cale szczescie ze mozemy zyc w wolnych krajach i miec inne zdanie od naszego sasiada bez bania sie o zarobienie kulki w leb. Wg mnie temat wyczerpany i nie ma co tu dodawac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie jest zadna dyskryminacja tylko ich INNY od twojego poglad na dana kwestie

 

Owszem jest to dyskryminacja! I nie będziesz mi wmawiał, że nie, ani nikt inny! A czyjeś poglądy to ja mam w dupie!

 

 

cale szczescie ze mozemy zyc w wolnych krajach i miec inne zdanie od naszego sasiada bez bania sie o zarobienie kulki w leb.

 

Właśnie, całe szczęście, że są na tym świecie wolne i kapitalistyczne kraje jak np. USA - gdzie nie tylko mi sprzedadzą to co chcę, ale i dadzą mi prawo do obrony, i będę się mógł bronić przed sąsiadem który mnie napadnie, zaatakuje, albo będzie chciał mnie okraść itd...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, ze wlosy po ht maja inna strukture. 13 miesiac a wciaz sa twardsze i grubsze od reszty. Ukladaja sie super do gory a taka fryzura najmodniejsza wiec mi to odpowiada. Co do wiatru nie zauwazylem tego u siebie. Bolu zadnego nigdzie nie odczuwam rowniez. Ogolnie jakby nie dziury ,ktore mam oraz slaba gestosc tych zakoli to bylbym wniebowziety tym ht. Mysle to poprawic i cieszyc sie na calego.Kuracje trzeba stosowac,ale lykniecie duta co 4 dni czy polanie na korone 1ml CB to nie bardzo nawet odczuwam ,ze wiele cos w tym kierunku robie a wlosy zachowuje juz jak wiecie latami.

Ht kazdego idywidualna sprawa, ciesze sie,ze je zrobilem,ale nie spodziewalem sie ,ze bedzie musiala mnie czekac poprawka. Mimo wszystko trzeba sie zastanowic i przemyslec za i przeciw. Z kuracja ma to sens bez juz mniejszy,ale kazdy zrobi jak uwaza.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...