free web hit counter Skocz do zawartości
rafal28

Dr Przybylski 3000gr- 03.2019

Rekomendowane odpowiedzi

Z prostej przyczyny, nie ma takiego obowiązku

 

-- 27 gru 2019, 14:39 --

 

Rozważam tylko wrzucenie zdjęcia z efektem końcowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z prostej przyczyny nie wiem czy wiesz ale w chuj osób zasmieca forum postami "a jaka klinika?" "a jaki lekarz" "a czy ktoś był w...?" "a czy brać fina?" i nie zdziwiłbym się gdybyś Ty tez się do tych osób zaliczal choć pewności nie mam.

 

Natomiast mam pewność że sam jesteś ciekaw rezultatów i oczekujesz zdjęć od innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem nigdy czegoś takiego. A oczekiwań nie mam żadnych. Zapytałem tylko z ciekawości jak efekty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z prostej przyczyny, nie ma takiego obowiązku

 

 

tematow z zabiegu nie zakladaja tylko Ci ktory robili zabieg w PL z prostej przyczyny - wieje tam wiadomo czym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, za czasów PRL [które pamiętam, w odróżnieniu od większości na tym forum) to HT było bardziej abstrakcyjne niż STAR TREK. Bardzo Was proszę : Nie pierdolcie głupot...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zrozumiałem to bardziej jako przenośnie

 

dobrze to zrozumiales

 

 

chociaz czasy PRLu w Polsce nie skonczyly sie pod koniec lat 80, trwaly znacznie dluzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jasne, za czasów PRL [które pamiętam, w odróżnieniu od większości na tym forum) to HT było bardziej abstrakcyjne niż STAR TREK. Bardzo Was proszę : Nie pierdolcie głupot...

 

Było tak jak mówisz, jednak należy zauważyć też, że kolas już wtedy funkcjonował.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zdjęcia robione w tym samym miejscu, przy identycznym oświetleniu, bo to ma ogromne znaczenie na postrzeganie efektu. Oświetlenie mocne, punktowe od góry plus dodatkowa lampa przy lustrze, więc myślę, że zdjęcia miarodajnie przedstawiają efekt końcowy/prawie końcowy. Myślę, że sam odrost jest bardzo dobry. Na koronie w dwóch miejscach gdzie było całkiem łyso brakuje jeszcze trochę tej gęstości ale i tak wiedziałem, że będę robił 2. zabieg, więc jeżeli się nic nie poprawi jeszcze (odrost już pewnie finalny ale włosy mogą jeszcze stać się grubsze co wpłynie na pokrycie) to te 2 małe pola na koronie jeszcze dogęszczę i zrobię oczywiście przód. Ogólnie całe HT oceniam bardzo dobrze. Zdjęcia donoru wstawię niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie i naturalnie to wyglada, jeszcze 1000-1500 graftow pomiedzy jezyk a korone i powino byc swietnie. Ile masz lat ? bierzesz jakies leki na zatrzymanie dalszego lysienia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce będę miał 33 lata. Zacząłem rok temu od 0,5mg na dobę, od pół roku biorę 1mg na dobę, ale nie wiem czym się kierowałem zwiększając dawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wkrótce będę miał 33 lata. Zacząłem rok temu od 0,5mg na dobę, od pół roku biorę 1mg na dobę, ale nie wiem czym się kierowałem zwiększając dawkę.

 

Zapewne fin wplynal tez na wyglad przeszczepu bo na nim donor tez nabiera ,,jakosci''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabieg ewidentnie udany + efekt wzmocniony przez fina. Według mnie to kolejny dowód na to, że jak robić przeszczep to z finem/dutem...Chyba, że ktoś ma donor 90/100 graftó/cm2 grubych tzw drutowatych czarnych włosów.

 

Tutaj chciałbym zaznaczyć, że nie tylko czarne włosy mogą być grube. Mój szwagier ma włosy ciemne blond-wpadające pod brąz a ich grubość i zdolność do pokrywania jest taka, że ciężko znaleźć kogoś z takimi włosami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tutaj chciałbym zaznaczyć, że nie tylko czarne włosy mogą być grube. Mój szwagier ma włosy ciemne blond-wpadające pod brąz a ich grubość i zdolność do pokrywania jest taka, że ciężko znaleźć kogoś z takimi włosami.

 

To prawda. Raz w życiu widziałem jednego kolesia (to był klient, który przyjechał do mnie do warsztatu - także przyglądałem mu się przez dłuższą chwilę), jasnego blondyna (takiego jak ja), ale który mało tego że nie łysiał to włosy miał grube jak tratwa i gęste jak futro, i dosyć długie prawie jak moje. I mimo tego że był po pracy fizycznej i była to zima i był w czapce, to jego włosy nie były ani tłuste ani przyklapnięte po zdjęciu czapki i wydawało się jakby dodawały mu 5 cm wzrostu mimo że to nie była fryzura jeżo-ściany jak u Ian'a D'sa. Był to też jedyny bardzo jasny blondyn jakiego w życiu widziałem z bardzo dobrą i pełną dość długą wysokiej jakości brodą, miał cały pełny zarost, że ust mu nie było widać ani żadnych przerzedzeń w żadnym miejscu zarówno na podbródku jak i po bokach. A wiadomo, że blondyni raczej z natury nie mają dobrego zarostu i skrajna większość z nich goli się na gładko. Ale to był właśnie biały kruk i wyjątek. A może to był przefarbowany jakiś beduin ale wyglądał naturalnie w każdym miejscu owłosienia bez żadnych odrostów ani przebarwień, oraz kolor włosów zgodny z jego karnacją i mówił perfekt po polsku.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...