free web hit counter Skocz do zawartości
john_problem

Operacja "Broda"

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście nie znam nikogo takiego, ale czytałem o takich przypadkach gdzieś. A co w tym wielce dziwnego, operacja jak operacja. A co ma zrobić ktoś, kto nie ma ciała obrośniętego jak małpiszon, a chce sobie zrobić mega zarost, albo gdy ma jakieś ubytki w zaroście spowodowane czymś tam?

Włosy z głowy nie bardzo się do tego nadają, a poza tym są cenne dla kogoś w przypadku łysienia. A kroczowy donor jak donor - przecież grafty można pobrać z każdego miejsca na ciele i tak samo w każde miejsce wszczepić - to żaden problem.

 

-- 09 maja 2019, 23:24 --

 

Ale jeszcze dodam, że jak ktoś nie ma włosów na ciele (a przynajmniej nie takiej jakości jak wymagane na brodę), to oprócz łoniaków, te z pod pach też się raczej dobrze nadają na brodę, chociaż ich faza wzrostu też jest krótka. Także @stanzil może powinien brać pod uwagę też włosy z pod pach do przeszczepu na brodę.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w gwoli ścisłości, pisząc o włosach łonowych miałem na myśli włosy NAD penisem, a nie na jądrach

Ogólnie to tak jak wspominałem ciało mam raczej kiepsko owłosione i pod pachami też nie mam dużej ilości tych włosów. Z łoniaków można by uzyskać zdecydowanie więcej materiału do przeszczepu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważnie... jest jeszcze taka opcja że włosy z twojej brody pod szczęką przeniesiesz na policzki. Pod szyją gęstość raczej nie ma wielkiego znaczenia bo to miejsce niewidoczne. Moze by cos z tego bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak w gwoli ścisłości, pisząc o włosach łonowych miałem na myśli włosy NAD penisem, a nie na jądrach

 

Wiadomo. Pobieranie z jąder chyba by bardziej bolało, oraz byłoby chyba mniej przyjemne psychicznie. Z resztą każdy normalny czytający ten wątek raczej powinien się tego domyślić, że chodzi o okolice nad fiutem i wchodzącą na część brzucha, a do takiego pobierania na pewno nawet nie byłoby trzeba ściągać gaci, a tylko obniżyć do wystarczającego poziomu. Poza tym pobieranie graftów z jąder byłoby chyba technicznie bardziej kłopotliwe, mniej komfortowe dla pacjenta, oraz być może mogłoby spowodować jakieś komplikacje, a w każdym razie ryzyko tego.

A poza tym wszystkim, to chyba logiczne, że właśnie włosy z okolicy nad fiutem, są najgęstsze oraz najlepszej jakości - co do kwestii samych włosów.

 

 

Tak na poważnie... jest jeszcze taka opcja że włosy z twojej brody pod szczęką przeniesiesz na policzki. Pod szyją gęstość raczej nie ma wielkiego znaczenia bo to miejsce niewidoczne. Moze by cos z tego bylo.

 

 

Też jest taka opcja (o ile rosną tam włosy), ale powyższe, też jest jak najbardziej poważne. W każdym razie w ten sposób można by się wspomóc oprócz ekstrakcji z innych miejsc.

 

 

Tak w gwoli ścisłości, pisząc o włosach łonowych miałem na myśli włosy NAD penisem, a nie na jądrach

Ogólnie to tak jak wspominałem ciało mam raczej kiepsko owłosione i pod pachami też nie mam dużej ilości tych włosów. Z łoniaków można by uzyskać zdecydowanie więcej materiału do przeszczepu

 

Jasne, że więcej. Ale wiesz, że do ekstrakcji graftów z takich miejsc, prawdopodobne, że karmiliby Cię androcurem albo czymś podobnie działającym (z wiadomych względów) przynajmniej 2-3 miesiące przed zabiegiem BHT ?

 

I jeśli to byłby warunek wykonania takiego BHT, to czy zgodziłbyś się na to ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w przypadku przeszczepu łoniaków androcur byłby potrzebny. Ale tak, łykałbym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czy byłby potrzebny, to pewnie zależałoby od konkretnego przypadku lekarza wiesz pewnie nie każdy lekarz chciałby grzebać coś komuś w obrębie fiuta gdyby pyta stała.

 

Tak czy tak dzięki za odp. (tak tylko byłem ciekaw - bo już sam fin dla wielu na tym forum jest najgorszą ''trucizną'') i obyś nie musiał brać androcura aby wykonać ten zabieg.

 

I pochwal się tym zabiegiem na forum jak już go zrobisz (bo jeszcze nie ma chyba relacji z HT na brodę), zdaj relacje, oczywiście o ile nie masz nic przeciwko, a donoru przecież nie musisz nam pokazywać.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...