free web hit counter Skocz do zawartości
Hr_Junior

Dr Cinik vs Dr Demirsoy

Rekomendowane odpowiedzi

Ten fin którego używałeś sprawdzał się? Zaczne brać teraz i zobaczymy po 3 miesiącach co się stanie. Jeśli efekt będzie słaby to odstawiam i operacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy lek z finasterydem sprawdzi się, nie ma znaczenia nazwa itd. ważna jest substancja czynna czyt. finasteryd.

 

Efekty to Ty możesz zobaczyć conajmniej po 6 miesiącach a najlepiej po roku. Nie rozumiem tej obawy dotyczące fina przecież jeżeli będziesz miał uboki to odstawisz. Zresztą te "wielkie" uboki spowodowane tymi lekami to wymysł gargamelów którzy właśnie jak Ty będą brać ten lek 1-2 miesiące i oczekują efektów osoby która bierze fina kilka lat.

 

Moim zdaniem podkreślam MOIM robienie sobie HT bez używania jakichkolwiek leków które hamują łysienie to głupota no chyba że satysfakcjonuje Ciebie efekt zapałek wbitych w gówno i wywalenie kupy kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po finie zauważyłeś jakąś znaczącą poprawe w stanie owłosienia na głowie? Jakieś skutki uboczne u Ciebie?

 

Cholera załamać się idzie jak widze włosy z przed 2 lat i teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko.

 

Finasteryd czy Dutasteryd? Poczytałem forum i brak jakichkolwiek konkretnych oponii za i przeciw. Co doradzicie w moim przypadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po finie zauważyłeś jakąś znaczącą poprawe w stanie owłosienia na głowie? Jakieś skutki uboczne u Ciebie?

 

Cholera załamać się idzie jak widze włosy z przed 2 lat i teraz...

 

 

W listopadzie będzie 3 lata jak zażywam finasteryd i 2,5 roku minoxa. Oczywiście, że zauważyłem znaczącą poprawę( zacząłem brac fina w wieku 23 lat) wyrosły mi włosy na zakolach a startowałem z NW 2 a w chwili obecnej jestem na NW 0,5 może niecałe NW1, zagęściły mi się włosy na całej głowie.

Co do uboków nie mam żadnych, nie mam problemu z wackiem trochę przytyłem ale to moja wina, bo nie ruszałem się za dużo, żadnego gino itd.

Ja z całego serca polecam fina wraz z minoxem, bo może zdziałać w niektórych przypadkach cuda tylko trzeba być systematycznym i cierpliwym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
B00M ile mg fina bierzesz?

 

Brałem Nezyr 1mg natomiast gdzieś od 3 tygodni przerzuciłem się na Proscar dzielony na 4 części czyli 1,25mg, zmieniłem dawkę tylko i wyłącznie z aspektów ekonomicznych, bo musiałem latać do dermo po receptę co 4 miesiące, a płacić komuś 120zł za 2-3 min pracy na wypisanie tylko recepty trochę mnie zaczęło irytować. A obecnie za kwotę cztero miesięcznej kuracji + wizyta mam proscar na cały rok.

Tak jak pisałem wyżej zanim zacząłem stosować minoxa byłem już pół roku na finie i podejrzewam dzięki temu nie dopadło mnie mega linienie włosów.

Dodatkowo oczywiście używam Zoxin Med 3x w tygodniu.

W chwili obecnej zastanawiam się jeszcze nad dermarollerem lub dermapenem aby podkręcić jeszcze ten porost włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dutasteryd to nowocześniejszy lek i mocniejszy jeżeli jest stosowany codziennie, oczywiście w świecie nie ma nic za darmo, dostaniesz szybciej i większe uboki niż po dawce finasterydu przepisanej na łysienie. Dut stosowany w dawce 0.5mg na 3-4 dni ma podobne działanie co fin codziennie( tutaj nie nie pamiętam czy dawka 1 mg czy 5mg).

Ja zostawiłem sobie dutasteryd jako opcja w momencie gdy moja kuracja przestanie działać lub osłabnie.

 

Druga sprawa, to nie rozumiem Twojej obawy co do fina, już Ci kilka osób mówiło będziesz miał uboki to odstawisz(chociaż w to wątpię aby były w takim stopniu, że będziesz musiał go porzucić lub w ogóle wystąpiły). Moje zdanie już znasz, poleć sobie na kuracji fin +minox rok zobaczysz jakieś efekty i wtedy decyduj się na przeszczep, bo jeżeli teraz go zrobisz to podejrzewam, że za jakiś czas będziesz musiał go powtórzyć a nie znasz możliwości swojego donoru. A jednak fin dobrze działa na koronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz możliwość otrzymać receptę na proscar 5mg od lekarza rodzinnego to wybierz go( kupujesz sobie w aptece gilotyne do tabletek i dzielisz ją na 4 równe kawałeczki i tyle) a jak dostaniesz jeszcze receptę z refundacja to paczkę proscaru kupisz za 6zł, jednak jeżeli lekarz Ci odmówi to Nezyr.

W ostateczności możesz kupić leki na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie można. To jest lek tylko na receptę.

 

-- 26 maja 2019, 14:02 --

 

No chyba, że tutaj:


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie mam recepte. Apteka na jutro ściągnie dla mnie tego fina.

 

Teraz pytanko. Zaczynać od dawki 1mg i w razie pozytywnych efektów zejść na 0.5mg czy może odrazu 0.5mg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w ogóle nie próbował tak wysokich dawek finasterydu, bo jeszcze krzywdę bym sobie zrobił


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dzielić tabletkę na 25 równych części, zaznaczam 25 nie 24. W innym przypadku mogą wystąpić nieodwracalne i oplakane w skutkach uboki niczym wybuch elektrowni w Czarnobylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już poważnie mam dość tego człowieka. Produkuje się aby mu coś nakreślić a ten jak grochem o ścianę, wez chłopie odpuść sobie walkę z łysieniem, bo podejrzewam że po miesiącu wpadniesz tutaj i napiszesz, że od dawki 1 mg finasterydu wacek Ci odpadł lub jesteś już impotentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo się totalnie nie orientuje w temacie. Tak ciężko to pojąć? Nie chce popełnić jakiegoś głupiego błędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że ciężko mi to pojąć bo ludzie już Ci wystarczająco napisali na temat dawki, uboków itd. finasterydu. Widać także jak przeczytałeś 2 tematy dotyczące fina i duta w których jest mnóstwo wiadomości.

Ciekawe jaki możesz popełnić błąd przecież czarno na białym masz określoną i zatwierdzoną przez instytucje dawkę finasterydu która jest na łysienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPOKOJNIE MOZESZ ZACZAC OD 0,5MG , JA taka dawke biore biore co drugi dzien i pierwszy odrost mialem na koronie po okolo 4 miesiacach , juz nie mowiac o tym jest wlosyy w okolicach korony sa z 2x grubsze niz przed zaczeciem kuracji. Nikt ci tu nie napisze ze taka i taka dawka bedzie dla ciebie ok bo czlowiek to nie klon czy robot i na kazdego troche inaczej bedzie to dzialalo , Smialo mozesz zaczynac od 0,5mg codzienie , wg badan 0,5mg ma taka sam skutecznosc i efektywnosc co 1mg wiec po co wyddawac 2x wiecej kasy , zreszta na forach usa jest masa relacji ludzi ktorzy od dawna biora 0,5mg z dobrymi wynikami. Byly tez relacje gosci ktorzy 2x w tygodniu brali 1 mg i tez mieli fajne rezultaty. Tutaj dziala zasada samodzielnego przetestowania na sobie i sprawdzania i potem korygowania dawek. zacznij od mniejsej a jak bedzie ok to bedziesz delikatnie zwiekszal dawki przez nastepne lata.

 

Kolega ostatnio kupowal nezyra po dostaniu recepty przez neta , internetowe recepty wystawiane przez lekarzy na niektore leki , byla u nich recepta na prepecie ale nie bylo problemu zeby zamiast tego kupic nezyrr bo to to samo wlasciwie , chyba recepta go 70 zl kosztowala + nezyr. u ceibie ht junior po roku jest szansa na odzyskanie korony w stopniu takim ze nie bedziesz potrzebowal ht chyba ze jestes juz bardzo zdesperowany , Jezeli chodzi o front to po finie niektorym odrasta fajnie ale wiekszosci raczej swietnych rezulatatow nie daje ,ale mysle ze poprawa i tak bedzie jezeli bedziesz dobrze reagowal na ten lek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Fina biore od lekko ponad 2 tygodni. To co zauważyłem to napewno częstsze oddawanie moczu. Niestety libido jak i erekcja zmalały według mnie o 50%. Odstawiać czy spróbować przeczekać do 3-4 miesiąca i wtedy wydać wyrok?

 

Włosy przestały wypadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo podejrzewam że po miesiącu wpadniesz tutaj i napiszesz, że od dawki 1 mg finasterydu wacek Ci odpadł lub jesteś już impotentem.

 

Ja obstawiałem ''2 tygodnie'', ale nie mówiłem tego głośno.

 

 

Beka XDD

 

 

 

Odstawiać czy spróbować przeczekać do 3-4 miesiąca i wtedy wydać wyrok?

 

Odstaw bo se na prawdę może krzywdę zrobisz na całe życie.

 

 

Włosy przestały wypadać.

 

Dziwne. Szkoda, że u mnie tak nie było, no ku*wa widać nie każdy ma takie szczęście. Od zawsze czytam na tym forum jak to każdemu włosy przestały wypadać po dwóch tygodniach po czymś tam... - bo mi ku*wa cały czas wypadały nadal podczas leczenia, i to ku*wa kosmicznymi ilościami, nawet na hardkorowej kuracji. A dopiero po może 4-5 latach ogólnego leczenia, wypadanie na prawdę ustało i się jakoś unormowało.

 

 

To co zauważyłem to napewno częstsze oddawanie moczu. Niestety libido jak i erekcja zmalały według mnie o 50%.

 

A wiesz co jest najlepsze na uboki od fina/duta nie...?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 2 tyg beda wahania libido i nie mozna powiedziec nic na ten temat narazie. poczekaj dwa /trzy miesiace i wtedy zobacz jak libido i nie wpadaj w paranoje z tym finem bo to najprostsza droga do wmawiania sobie ubokow po takim okresie watpie zeby fin na tyle dzialal ze lysienie ci sie zatrzymalo, moze ci sie wydaje ale nie ma to nic wspolnego z finem raczej. na zatrzymanie wypadania wlosow trzeba czekac te dwa /trzy miesiace mysle ale kazdy inaczej dziala . Jakie dawki bierzesz ? co drugi dzien czy codzienie ? sa upadly , pijesz duzo to i mocz oddajesz czesciej ludzie przestancie sobie wkrecac te niby uboki niedlugo to ludzie za wypadki samochodowe beda fina winic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...