free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

Osoby zainteresowane AHK-Cu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar zabrać się za zamówienie AHK-Cu jak tylko uda mi się skontaktować z ludźmi z USA.

 

Cena pewnie będzie oscylowała w granicach 25-30$/g jeśli uzbieramy odpowiednio dużą grupę osób. Są osoby chętne? jeśli tak to na jaką ilość?

 

Dobrze by było gdyby udało nam się uzbierać ok 100-200g, jak będzie więcej to może i cenę uda się niższą wynegocjować. Jak znajdzie się grupa osób oraz ustalę wszystkie szczegóły to wtedy przeniosę temat do "zamówienia grupowe" (osoby które się zadeklarowały dostaną dostęp do tej części forum) i tam dokończymy wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wstępnie się na to zamówienie piszę


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mały update:

 

25$/g w przypadku zakupu 200g

30$/g w przypadku zakupu 100g

 

Więc cena jest dość dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również myślę o AHK-Cu jednak nie mogę stwierdzić tego jak narazie w 100%. W każdym bądź razie myślę, że do zamówienia jeszcze chwilę więc pewnie się zastanowię jeszcze. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wezmę 5g- może więcej jeśli będzie ta niższa cena w każdym razie możesz mnie dopisać do listy


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie pisze na 10g na bank bo jest zajebiste to,chce miec zapas


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie 5g, bo muszę się liczyć z tym że za dwa miesiące trzeba będzie zamówić ru. szkoda że to obecne zamówienie idzie tak wcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU będzie wcześniej niż za 2 miesiące, pisałem że 1-2 tygodnie będę finalizował transakcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem zainteresowany ale niestety w 100% jeszcze nie mogę stwierdzić czy się zdecyduję. Informuj na bieżąco o wszystkim ziom o dokładnej cenie itd... a wtedy zobaczymy. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się zebrać w 20 osób i zamówić po 10g za niższą cenę (10$ na gramie to sporo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja również jestem zainteresowany ale niestety w 100% jeszcze nie mogę stwierdzić czy się zdecyduję. Informuj na bieżąco o wszystkim ziom o dokładnej cenie itd... a wtedy zobaczymy. Pzdr

 

no cena jest już ostateczna taka jak podałem, żeby zejść niżej musielibyśmy znaleźć ludzi na ponad 0,5kg, poza tym ja nawet takiej dużej ilość zamawiać nie chce, 200g to już taki maks.

 

Póki co naliczałem 62g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako że zbliża się zamówienie RU58441, to chciałem się zapytać czy osoby które zadeklarowany się na mniej niż 10g AHK-Cu, byłby w stanie kupić te okrągłe 10g? Wtedy bym złożył zamówienie razem z RU (musiałbym dopłacić i tak ze swoich) ale byśmy mieli nasze specyfiki w połowie maja? Cena będzie 30$/g bo nie ma szans żeby się znalazło chętnych na 200g..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na razie jestem w stanie zapłacić za 5g. Chyba, że zamówienie się opóźni o miesiąc- ale jeśli zamówisz wcześniej to gwarantuję Ci, że na 100% odkupię od Ciebie kolejne 5g- tylko po prostu teraz nie jestem w stanie zapłacić od razu za 10g. Taką mam sytuacje- niestety tak mi wypłacają z pracy, że po prostu teraz nie dam rady ;/


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy mi wasze zapewnienie, wtedy zapłacę ze swoich chodzi o to żeby się później nie okazało że zostanie mi 50g bo co z ty zrobię...

 

Edit:

Wszystkie osoby zadeklarowane otrzymały dostęp do części zamówień. Są tam szczegóły odnośnie AHK-Cu (viewtopic.php?f=36&t=72)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom jak również chciałbym się dopisać na 5g AHK-Cu z tym, że wpłaty dam radę dokonać dopiero gdzieś na początku miesiąca. Tak jak to było z RU.

Więc, jeżeli jest taka możliwość dopisz mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wstepnie jestem zainteresowany, Ilosc zalezy od ceny.

 

Jak najlepiej stosować RU i AHK-Cu - ten NFR krem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pewnie wezmę, tylko ziom znów prośba do Ciebie. Możesz zapodać linki do opisu tego specyfiku, sposobu "przyrządzania", bo rozumiem że dostaniemy to w proszku. Przelewam kasę Tobie w $ czy PLN ? Pocztą to wyślesz mi później? już jest w cenie wysyłka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie w dziale leki wątek o AHK-Cu tam wrzuciłem obszerne badanie.

 

Możesz stosować w kremie, w standardowym pojeździe jak i także w wcierce woda/PG... AHK ma dobre właściwości penetrujące z tego co pamiętam.

Jeśli będziecie pewni, to podajcie jaką ilość chcecie (cena za /g jest podana wcześniej), a później dam wam dostęp do działu zamówień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś potwierdzić, że stosując 5%AHK-Cu jeden raz dziennie w 0,5ml , zamówienie na 5g wystarczy na ok. 1 rok?

 

Wtedy przy cenie 30$ ogólny koszt AHK-Cu oscylowałby w okolicach 500zł.

A przy 25$ w okolicach 400+zł.

 

Wątpie żebyśmy dobili do 200g żeby dostać zniżkę, ale może się mylę Jeśli nie, może ktoś chciałby wziąć ze mną 2,5g (na zasadzie nie robienia zamieszania i drobnicy Ziomowi w zamówieniu, a dogadaniu się poza zamówieniem) ?

Dla mnie pół roku jest wystarczającym czasem próby dla specyfiku, zawsze trochę więcej kasy w kieszeni i zawsze można zamówić po raz kolejny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...