free web hit counter Skocz do zawartości
Totenham

Gęste wypełnienie zakoli, która klinika ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym wypelnić sobie zakola i może trochę obniżyć linie włosów zależy mi na tym aby było to zrobione gęsto a nie tak jak oglądam tu niektóre przypadki.

1. Czy jestem w stanie zrobić to do 15 tyś zł ?

2. Jaką klinike polecacie na taki zabieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ten lekarz, który wykonywał takie zabiegi u męskich pacjentów, już nie żyje, a nawet gdyby żył, to i tak by nie zrobił, ponieważ, chciano go właśnie za to zniszczyć, i odebrano mu licencje już lata temu.

 

 

1. Czy jestem w stanie zrobić to do 15 tyś zł ?

 

Niestety nie.

 

2. Jaką klinike polecacie na taki zabieg

 

Jest kilka, ale we wyższym przedziale cenowym, a ponad to występuje problem płci aby tak łatwo zakwalifikowali Cię do takiego zabiegu. Jeśli jednak na prawdę bardzo tego chcesz, to musisz walczyć o swoje, i nie dać się gnoić lekarzom.

I musisz także zwiększyć środki na HT, gdyż średnia cena za DP na zakolach we w miarę renomowanych klinikach wynosi ok. 60.000 PLN za ok. 2500 - 3000 graftów.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ten lekarz, który wykonywał takie zabiegi u męskich pacjentów, już nie żyje, a nawet gdyby żył, to i tak by nie zrobił, ponieważ, chciano go właśnie za to zniszczyć, i odebrano mu licencje już lata temu.?

 

Mógłbyś rozwinąć?

 

Jest kilka, ale we wyższym przedziale cenowym, a ponad to występuje problem płci aby tak łatwo zakwalifikowali Cię do takiego zabiegu. Jeśli jednak na prawdę bardzo tego chcesz, to musisz walczyć o swoje, i nie dać się gnoić lekarzom.

I musisz także zwiększyć środki na HT, gdyż średnia cena za DP na zakolach we w miarę renomowanych klinikach wynosi ok. 60.000 PLN za ok. 2500 - 3000 graftów.

 

Jak to gnoić lekarzom? Chce zapłacić takie pieniądze za usługę i jest w tym jakiś problem? Chodzi o zagrożenie życia pacjenta? Inaczej nie jestem sobie w stanie tego poukładać co napisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mógłbyś rozwinąć?

 

 

Tu nie ma co rozwijać. A chodzi o Dr. Antonio Alvi Armani'ego.

 

Po prostu zwyczajnie chcieli go zniszczyć, bo robił takie:

 

94a5598d-951a-4d20-a199-62c1.jpg

 

efekty, i wielu łysoli na różnych forach w zmowie z wieloma innymi lekarzami chcieli go zniszczyć i prali mózgi ludziom, że ten lekarz naciąga na grafty, że jest nieetyczny i że przy tym jeszcze zdziercą najgorszym jest.

 

A jakby kogoś interesował ten pacjent, to powiem tylko tyle, że na NW 2 miał przeszczepione 4217 graftów.

 

 

Jak to gnoić lekarzom?

 

Normalnie...

 

Chce zapłacić takie pieniądze za usługę i jest w tym jakiś problem?

 

 

Owszem jest, i to bardzo duży. Tak jak napisałem, po prostu, zwyczajnie wg. lekarzy od HT, Twój fiut i jaja są problemem przy tego typu zabiegach.

 

 

Chodzi o zagrożenie życia pacjenta?

 

Chodzi o to, że np. żeby pielęgniarki nie powiedziały, że dzieci będą w pacjenta zaś rzucać kredkami - autentyczne słowa lekarza Andrzeja Przybylskiego (nie wziąłem tego z dupy). Ale jest jeszcze miliard innych podobnych powodów...

 

 

Inaczej nie jestem sobie w stanie tego poukładać co napisałeś.

 

 

A ja nie jestem w stanie tego zrozumieć, co lekarze od HT odpierdalają.

 

-- 07 wrz 2019, 19:10 --

 

I jeżeli myślisz, że każdy lekarz i każda klinika zrobi Ci linię jaką chcesz i wysoką czy najwyższą możliwą gęstość na zakolach, albo że zlikwidują w ogóle zakola, to żebyś czasami się mocno nie zdziwił po konsultacji w wielu klinikach i z wieloma lekarzami... czy nawet po zabiegu w wielu klinikach np. u Dr. Koray'a Erdogan'a


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha... No ale dalej nie odpowiedziałeś dlaczego, tylko mistycznie piszesz dookoła. Miliard powodów... to podaj jakiś 1 sensowny? Ale OK, to jest zmowa, tajna organizacja, która chce trzymać łysych w garści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak mistyczne są te powody, ale możesz sobie pieprzyć co chcesz, sam się przekonasz podczas szukania kliniki dla siebie (a żeby się o tym przekonać od razu, to proponuję zacząć szukania kliniki w Polsce itd. poprzez Turcję), jeżeli rzeczywiście jesteś tak wymagający i chcesz niską linię z max gęsto wypełnionymi zakolami.

 

 

I jak to nie odpowiedziałem ? Odpowiedź masz już w dwóch poprzednich postach - czyli dlatego, że masz fiuta pomiędzy nogami, i Koray Erdogan ten terrorysta powiedział to wprost!

 

 

A lekarze zawsze znajdą powód żeby tylko nie zrobić chłopu niskiej prostej linii - NW 0, czy super niskiej w juszejpie, czy max gęstego wypełnienia całego obszaru zakoli.

 

 

A nt. kliniki Alvi Armani, to Lion już pisał dawno w tym temacie: viewtopic.php?f=23&t=117 a nie pisał tego z dupy, tylko sugerował się tym co czytał na wielu różnych forach w tamtych czasach, i zdaje się że nawet sam dał się przekabacić tym gnojom co chcieli zniszczyć Armaniego. Bo mi nie musisz wierzyć odnośnie tego, że napisałem, że banda łysoli na forach w konspiracji z wieloma lekarzami (także uznawanymi za renomowanych dobrych i etycznych) chciała zniszczyć tego wspaniałego doktora.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freitas też daje radę , niesamowity rezultat (pacjent ma bardzo dobry donor + bardzo grube włosy z natury + zażywa finasteryd) :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź z tym filmem... owszem pacjent na filmie ma dość wysoką gęstość ale tylko na pierwszych paru rzędach linii. Poza tym autorowi tematu chodzi o gęste wypełnienie zakoli (co jest niemożliwe w wielu klinikach albo niemożliwe dla męskich pacjentów), a nie o HT na NW 5. Czasami zastanawiam się, czy aby na pewno chcesz pomóc, czy robić na złość. Jak już chcesz dać przykład, daj konkretny - taki o jaki chodzi w temacie.

 

-- 18 wrz 2019, 17:17 --

 

Moja rada jest taka, aby nie ufać pod żadnym pozorem żadnym lekarzom (i nie robić u niech takiego HT jak ktoś chce tylko gęsto wypełnić zakola), którzy na co dzień przerabiają tylko gargameli, tylko wybierać takich do takiego HT, którzy przerabiają dużo bab, transgenderów MTF, oraz niełysiejących mężczyzn. Poza tym fakt faktem, że żaden lekarz który przerabia tylko gargameli nie robi dense-packingu.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie temat odnosi się zakoli, więc w sumie można potraktować tamten post jako off-topic. Natomiast sam rezultat tamtego człowieka jest niewiarygodnie dobry, jak się oglądnie filmik do końca to widać to jak na dłoni. Chłop po przeszczepie włosów wizualnie ma lepsze włosy niż 80-90 % niełysiejących - o to mi chodziło.

 

Co do dense packingu oprócz oczywistych klinik jak Hasson and Wong , Dr Lorenzo czy Feriduni znalazłem parę przyzwoitych przykładów jak powinno wyglądać uzupełnienie zakoli na odpowiednim poziomie :

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłop po przeszczepie włosów wizualnie ma lepsze włosy niż 80-90 % niełysiejących - o to mi chodziło.

 

No nie przesadzaj, recesję nadal widać i nierówności na linii zakoli - szczególnie z jednej strony. Ale efekt bardzo dobry.

 

A te filmiki to już trochę lepsze przykłady (szczególnie ten pierwszy) ale są to nadal przykłady bardziej łysiejących dziadów niż autor tematu.

 

-- 18 wrz 2019, 18:15 --

 

A prawdziwy dense pack jest w tym przypadku!

 

Pomijając kwestię linii, a biorąc pod uwagę wielkość obszaru biorczego... - zostało przeszczepione 2100 graftów.

 

IMG_3628_zpsbc4a3643.jpg

 

A tak wyglądał efekt przy króciutkich włosach po odroście po 4 miesiącach...

 

442B8069_zps81f38662.jpg

 

Jakieś pytania są jeszcze...?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobry przykład odbudowy, obniżenia linii i jeszcze do tego zrobienia skroni. Ponad 5500 graftów poszło na NW3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie dense pack. Nawet na ujęciach po zabiegu widać, że im głębiej tym mniejsza gęstość, czyli standardowa procedura dla męskich pacjentów - stworzenie aby tylko iluzji.

 

I już nawet efekt pacjenta z banera reklamowego BHR (tego co ma zrobiona prostą linię) jest 100 razy lepszy.

 

 

Poza tym efekt lichy jak na taką ilość graftów i przy takiej długości włosów, ale najwyraźniej pacjent ma włosy o słabej zdolności pokrycia. i najwyraźniej lekarze o tym wiedzieli, i tylko dlatego taką ilość graftów mu dali na przód.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie efekt jest rewelacyjny. Z NW 3 jest zrobione NW 1-NW 0,5. Na stosunkowo nieduży obszar poszło 5540 graftów. Gość miał NW3 a teraz wygląda jak model reklamujący szampony do włosów.

 

PS. Chociaż jak teraz się dokładniej przyglądam to faktycznie gęstość sama w sobie nie jest jakaś mega dobra. Jest po prostu dobra. Co nie zmienia faktu, że jest to przykład udanego zabiegu .

 

 

Dla przeciwwagi zobaczcie jak linie odbudowuje ten doktor : https://drturowski.pl/en/results/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla przeciwwagi zobaczcie jak linie odbudowuje ten doktor : https://drturowski.pl/en/results/

 

Odpowiedź jest prosta. Robi tak dlatego że to polski lekarz.

 

 

PS. Chociaż jak teraz się dokładniej przyglądam to faktycznie gęstość sama w sobie nie jest jakaś mega dobra. Jest po prostu dobra.

 

A może go naciągnęli na grafty, i nie ma tyle przeszczepione co podają. Gdzieś ktoś mówił nawet na tym forum że nieraz lekarze naciągają na grafty zwłaszcza w klinikach gdzie cena jest za graft. Choć obstawiam to pierwsze co napisałem w poprzednim poście, bo jego włosy na linii podczas przeczesywania wyglądają jak łoniaki - czyli mają niska zdolność pokrycia, w dodatku u tego pacjenta można zauważyć, że ma on raczej rzadkie włosy na całej głowie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie robia juszejpow i linii bez najmniejszej oznaki dzioba, nie ma narzekan od strony pacjenta to po co mieli by tak robic jezeli nie ma na to popytu oraz klient wraz z klinika sa zadowoleni z linii? Ty znajdziesz na pewno klinike ,ktora zrobi linie i gestosc o jakiej marzysz,ale to nie oznacza, ze maja tak robic kazdemu,bo jak wspominalem nie ma potrzeby.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli nie robia juszejpow i linii bez najmniejszej oznaki dzioba, nie ma narzekan od strony pacjenta to po co mieli by tak robic jezeli nie ma na to popytu oraz klient wraz z klinika sa zadowoleni z linii? Ty znajdziesz na pewno klinike ,ktora zrobi linie i gestosc o jakiej marzysz,ale to nie oznacza, ze maja tak robic kazdemu,bo jak wspominalem nie ma potrzeby.

 

 

Taki mądry jesteś bo Ciebie nie terroryzował Erdogan, bo chciałeś dzioba, co było po jego myśli ?

 

I taki mądry jesteś, bo poszedłeś do pierwszej lepszej kliniki, którą sobie ubzdurałeś, i Korayek Erdoganik zrobił Ci dzioba i pozwolił nawet wybrać z całej palety różnych rodzajów dziobów ?

 

I jak to nie ma narzekań (ja chociażby narzekam!), masz nawet na forum ludzi którzy musieli poprawiać linię bo w klinice gdzie robili pierwszy zabieg nie chcieli im zrobić tego czego chcieli - np. @vivek2003

 

Albo Matrix, też teraz szuka kliniki aby poprawić linię, bo Maral zrobił mu dzioba i nie chciał za ciula jasnego mu zrobić inaczej i tak jak chciał, mimo, że narzekał i protestował.

 

I to że Ty chcesz dzioba, to też nie znaczy żeby Twój mistrz Erdogan każdemu wciskał tego dzioba!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo Matrix, też teraz szuka kliniki aby poprawić linię, bo Maral zrobił mu dzioba i nie chciał za chuja jasnego mu zrobić inaczej i tak jak chciał, mimo, że narzekał i protestował.

 

tutaj sytuacja byla inna, Matrix bal sie otworzyc dzioba zeby zaprotestowac i powalczyc o swoja wymarzona linie bo poprostu nie znal jezyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że trochę inna. Fakt, że być może nie potrafił się wysłowić, ale i też sam fakt i sytuacja, że używał gestykulacji, a lekarz i banda jego przydupasów miała to zupełnie w dupie, i kurwa i tak zrobili po swojemu, mówi sama za siebie.

Poza tym już po fakcie, wyzywanie pacjenta przez Maral'a, i wielce okazanie łaski że jak pacjent chce to on zrobi - cyt. ''zniszczenie głowy'', nie jest na miejscu. Także, nie broniłbym tu lekarza.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego idę do Przybylskiego który nie robił problemów, nawet mimo tego że Maral obiecał mi poprawkę za free, ale piernicze to zwlaszcza po serii tych jego ostatnich zabiegów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby Przybylski Cię potraktował tak jak mnie na tym forum, to byś do niego nie poszedł, ale powodzenia, bo jestem normalny - choć pewnie wielu tu twierdzi inaczej.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli nie robia juszejpow i linii bez najmniejszej oznaki dzioba, nie ma narzekan od strony pacjenta to po co mieli by tak robic jezeli nie ma na to popytu oraz klient wraz z klinika sa zadowoleni z linii? Ty znajdziesz na pewno klinike ,ktora zrobi linie i gestosc o jakiej marzysz,ale to nie oznacza, ze maja tak robic kazdemu,bo jak wspominalem nie ma potrzeby.

 

 

Taki mądry jesteś bo Ciebie nie terroryzował Erdogan, bo chciałeś dzioba, co było po jego myśli ?

 

I taki mądry jesteś, bo poszedłeś do pierwszej lepszej kliniki, którą sobie ubzdurałeś, i Korayek Erdoganik zrobił Ci dzioba i pozwolił nawet wybrać z całej palety różnych rodzajów dziobów ?

 

I jak to nie ma narzekań (ja chociażby narzekam!), masz nawet na forum ludzi którzy musieli poprawiać linię bo w klinice gdzie robili pierwszy zabieg nie chcieli im zrobić tego czego chcieli - np. @vivek2003

 

Albo Matrix, też teraz szuka kliniki aby poprawić linię, bo Maral zrobił mu dzioba i nie chciał za chuja jasnego mu zrobić inaczej i tak jak chciał, mimo, że narzekał i protestował.

 

I to że Ty chcesz dzioba, to też nie znaczy żeby Twój mistrz Erdogan każdemu wciskał tego dzioba!

 

Przestań zatem pierdolić i bronić tych gnojów lekarskich terrorystycznych, tych świń wrednych złowierczych i złośliwych i wyjątkowo ujebliwych.

 

Po 1 wyrazam swoje zdanie a od tego jest forum, jezeli uwazasz ,ze powinni robic juszejpy to nie pisze, ze jestes walniety i 1000 swoich opinii,ze to glupota i jakby tak robili to terroryzowali by dzioby. Kazdy ma inne upodobania to ,ze ja lubie kolor niebieski a ty czarny to sklep do ktorego wchodzisz ma miec same czarne kolory ,bo inaczej to terroryzuja w nim??

Chcesz juszejpa wybierz sie tam gdzie go robia i jest na niego popyt w danej klinice a nie wszyscy maja go robic ,bo ty tak chcesz. Chciec mozna wiele ,ale rynek jest wolny, wiekszosc lysiejacych wybierze mniejszego badz wiekszego dzioba z wielu powodow , ty nic poza juszejpem nie widzisz i ja to szanuje ,ale ty musisz szanowac tez tych co robia inne linie. Merola nie kupisz w salonie fiata to samo z twoimi marzeniami chcesz juszejpa wchodzisz na wyzszy poziom ht i szukasz tych ktorzy sie tym zajmuja. Proste jak trzepanie dywanu.

Po 2 nie pierdole tylko pisze, bez wyzwisk,obraz i przeklenst ladnie prosze szczegolnie do uzytkownikow,ktorzy nie sa tu dla przepychanki tylko po wlosy.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Anty nie sądzę, że Angel chciał Cię urazić, bo to porządny forumowicz od lat, który chce mieć dobre włosy.

 

Co do wolnego rynku, popytu i podaży to sprawa tak wygląda, że przykłady, które podałeś to standardowe rzeczy. Natomiast przeszczep włosów to mimo wszystko poważny zabieg, a Ty masz bardzo wysokie wymagania (jak sam podkreślasz) i ok, możesz takie mieć. Możesz chcieć u-szejpa i spoko. Dlatego, że masz wysokie wymagania to musisz "uderzać" do najlepszych klinik. Nie ma po co irytować się, że u przeciętnych usługodawców nie dostaniesz czegoś ponadprzeciętnego. To tak jakbyś wkurzał się na Hyandaia albo Opla, że nie produkują konkurenta dla Mclarena 720S albo nie mają w ofercie modeli z wolnossącymi sześciolitrowymi V-12-nastkami. Trzeba po prostu iść po usługę tam gdzie potrafią Ci to zrobić tak jak chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byłoby pięknie ładnie i cudownie, gdyby do zabiegu HT w celu wykreowania juszejpa nie było wymagane odcięcie fiuta razem z jajami oraz wypchanie cycków silikonem aby były wielkości piłki od koszykówki. To jest ten taki ''drobny'' szkopuł w tym wszystkim. Taki bardzo drobniutki...

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...