free web hit counter Skocz do zawartości
Totenham

Gęste wypełnienie zakoli, która klinika ?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, jego nie pytałem, boję się że jak uzyskam odpowiedź to wpadnę w szał. A ciągle czytam, że to upierdliwy lekarz. Choć Vivkovi poprawił sporo po BHR, ale jednak juszjep to nie to samo co jego nowa linia.

 

Z BHRem to co innego, bo są na forum ludzie z BHR i znali już moje opinie nt lekarzy i tego wszystkiego i osobiste preferencje i wymogi co do HT i linii. I zanim się skonsultowałem, to było tu pisane.

 

A jak Feriduni mi ''standardowo'' odpisze (jak to lekarze od HT pie*dolą o tych liniach i o temporal recession...), to wpadnę w szał.

 

W ogóle dodam jeszcze, że w przypadku wielu klinik, wypełniając formularz kontaktowy, już na początku trzeba podać płeć, a to powoduje, że dosłownie automatycznie już na starcie ktoś taki jak ja jest przegrany, bo taki konsultant, czy nawet lekarz czytając od razu widzi: ''O male patient'' i od razu sobie skojarza/wyobraża z łysieniem, z gówno-gęstością, oraz z linią w dziobie, i jak później czyta dalej wymagania co do gęstości, i preferencje kształtu linii, to zaraz z miejsca odrzuca a do tego pewnie jeszcze każe się puknąć w łeb. I klient nie ma nic do gadania i temat jest zamknięty. A jak jeszcze zobaczy zdjęcia, to powie ''co ty tu chciałeś, spier...aj, tu nie ma co robić, a jeśli już robić to trzeba usunąć grafty z czoła i z zakoli i zrobić dzioba''.

I właśnie dlatego wolę kliniki do konsultacji, gdzie na stronie jest LIVE chat i po prostu zadaję pytanie czy mój fiut jest jakimś przeciwwskazaniem albo problemem do wykreowania mi linii jaką się robi w przypadku kobiet i transgenderów MTF.

Pewnie jest zdziwienie, ale chwilę trwa rozmowa i mówią, że skonsultują to z lekarzem i każą zostawić maila czy telefon. Tak było w przypadku konsultacji z kliniką AA, no i odpisali mi na maila, kazali przesłać zdjęcia i opisać swoje preferencje i wymagania. Pouczali też nt. leczenia farmakologicznego, ale w efekcie to ja ich chyba pouczyłem mówiąc że wiem o tym wszystkim, i że nie potrzebują mi tego pisać encyklopedii.

Także wolę LIVE chat, później komunikacje przez maila itd. niż jakieś szablonowe formularze, które sprawiają, że jesteś z góry traktowany szablonowo, zamiast indywidualnie, a przynajmniej znacznie zmniejszają szansę na indywidualne potraktowanie.

A poza tym męski pacjent zawsze jest gorzej traktowany i co do męskich pacjentów wiele klinik ma jakieś dodatkowe wymogi, np. wiek pacjenta, terror co do linii, i fakt oszczędzania graftów jak łysienie postąpi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...