free web hit counter Skocz do zawartości
piotr1281

Dr Tsuji klonowanie mieszków

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno maja zacząć do 2021. Jedyna realna alternatywa wyleczenia łysienia bez leków dla osób z duzym ubytkiem włosów slabym donorem. Niestety ceny tylko dla notabli i celebrytów (180-360k usd) Mam nadzieje ze Turcy lub Hindusi skopiują patent i bedzie to mozna zrobić za rozsądne pieniądze. ( w cenie obecnych zabiegów) Moze choć nasze dzieci nie będą łyse...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klonowanie to miało być już w 2013 roku.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz raczej realny termin. Tylko ta cena. Na pocieszenie spodziewają się znacznego spadku ceny w przeciągu 10 lat od rozpoczęcia zabiegów czyli w promocji 50k usd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co z jednego pobranego mieszka włosowego, zrobią tyle ile potrzeba dla uzyskania maksymalnej gęstości na dany obszar ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze 100 mogą sklonować do 10000. Pacjent przychodzi na pobranie i po paru tygodniach umawia sie na zabieg juz klasycznego przeszczepu (lub przeszczepow bo tyle to chyba nie sa w stanie zrobić jednorazowo). To jest dobre tez jesli nie chcesz ruszac donoru. Ubytku 100 mieszkow nie da sie odczuć. Jedyna nadzieja w tej metodzie ze inni ja opanuja i rozpowszechnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To brzmi jak jakaś bajka. Ale czas pokaże.

 

A może się wstrzymać z HT i jeszcze poczekać...? Oraz hajs zarabiać, zbierać i inwestować.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz link do tego ?

 

-- 17 sie 2019, 14:07 --

 

wsumie czekanie do 2021 to za dlugo a co dopiero 10 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli to klonowanie dojdzie kiedyś do skutku, i nawet zakładając, że finanse pozwolą, jest nadal obawa, że to będzie gęstość zapałek wbitych w gówno (a do tego z całą pewnością lekarski terror liniowy), bo nawet najwyższa możliwa gęstość HT, często nie daje efektu gęstości naturalnej, i nie tylko ja o tym mówię, bo ktoś tam uważa podobnie, z resztą jak tu tak nie uważać, skoro takie są fakty.

 

Póki co jak dla mnie, androcur jest niezastąpiony i najlepszym przyjacielem jest.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli ta metoda dr Tsuji nie przywróci pełnej gęstości włosów sprzed stanu wyłysienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przeszczep HT przywraca? - mało komu i nie każdemu. Techniką przeszczepu włosów trudno jest technicznie/fizycznie zrobić gęstość 100 graftów/ cm2 a co dopiero powyżej tej wartości, więc co z tego, że niby byłby nieograniczony donor (choć to byłoby ułatwienie i krok milowy na przód dla wielu pod względem możliwości). A naturalna gęstość dla niełysiejących ludzi, to jest właśnie te min 100 graftów/cm2 a często nawet 140.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A przeszczep HT przywraca? - mało komu i nie każdemu. Techniką przeszczepu włosów trudno jest technicznie/fizycznie zrobić gęstość 100 graftów/ cm2 a co dopiero powyżej tej wartości, więc co z tego, że niby byłby nieograniczony donor (choć to byłoby ułatwienie i krok milowy na przód dla wielu pod względem możliwości). A naturalna gęstość dla niełysiejących ludzi, to jest właśnie te min 100 graftów/cm2 a często nawet 140.

czyli na czym polega metoda dr Tsuji? hodują włosy a potem robią zwykły przeszczep? nie polega to na zastrzykach po których ma nastąpić wzrost włosów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory to tylko widziałem ludzkie włosy u myszy, a skąd ja mam to niby wiedzieć albo temu wierzyć jak to zostało zrobione...?

 

Świetnie by było jakby te sklonowane włosy zostały wprowadzane do skóry jakimiś malutkimi igłami jedna koło drugiej.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak do tej pory to tylko widziałem ludzkie włosy u myszy, a skąd ja mam to niby wiedzieć albo temu wierzyć jak to zostało zrobione...?

 

Świetnie by było jakby te sklonowane włosy zostały wprowadzane do skóry jakimiś malutkimi igłami jedna koło drugiej.

nie widzę sensu udawania, ze coś działa skor by nie działało, to japonia tam jest inna kultura, aderans research institute gdy nie miał nic do zaoferowania to zrezygnowali po prosttu, nie wiem po co TSUJI DAWAŁBY jakieś limity czasowe podawał orientacyjny koszt, to się kupy nie trzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to Japonia. Tam jest inna kultura i łysarstwo jest źle postrzegane. Tam jest nawet dutasteryd zatwierdzony do leczenia łysienia. Ale Tsuji chyba jeszcze nie pokazał żadnych spektakularnych wyników na człowieku ...? - choć nie wiem bo nie śledzę tego z dnia na dzień.

 

Czas pokaże jak z tym będzie i jak z tym będzie na świecie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak to Japonia. Tam jest inna kultura i łysarstwo jest źle postrzegane. Tam jest nawet dutasteryd zatwierdzony do leczenia łysienia. Ale Tsuji chyba jeszcze nie pokazał żadnych spektakularnych wyników na człowieku ...? - choć nie wiem bo nie śledzę tego z dnia na dzień.

 

Czas pokaże jak z tym będzie i jak z tym będzie na świecie.

Tsuji jak na razie nie pokazał żadnych wyników, przynajmniej nic o tym nie czytałem, jedno jest pewne klonowanie włosów bęzie bardzo drogie co nie jest dziwne bo to byłby prawdziwy przełom na miarę nobla wg mnie, tsuji ma dać wykład 5 sierpnia może coś przybliży wtedy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, w tym ''drogie'' też jest dodatkowy realny problem, i tak teoretycznie nawet jakby było to sprzedawane za 10 lat, to dla zwykłych ludzi ciężko pracujących pewnie będzie dostępne za następne 50, i to po zadłużeniu się, wyprzedaniu, i rezygnacji z innych dóbr.

 

Nowy Mercedes Maybach też jest przełomem i zawsze był, a masz ? Masz chociaż poprzedniego, albo nawet jakiegoś całkiem starego ze złomu co spala 30 litrów benzyny na 100 km ?

 

A ta usługa klonowania włosów nawet jak będzie, to nie będzie Mercedesem tylko Rolls-Royce'em.

 

I myślę, że to ''drogie'' będzie tak czy tak barierą nie do pokonania dla wielu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, w tym ''drogie'' też jest dodatkowy realny problem, i tak teoretycznie nawet jakby było to sprzedawane za 10 lat, to dla zwykłych ludzi ciężko pracujących pewnie będzie dostępne za następne 50, i to po zadłużeniu się, wyprzedaniu, i rezygnacji z innych dóbr.

 

Nowy Mercedes Maybach też jest przełomem i zawsze był, a masz ? Masz chociaż poprzedniego, albo nawet jakiegoś całkiem starego ze złomu co spala 30 litrów benzyny na 100 km ?

 

A ta usługa klonowania włosów nawet jak będzie, to nie będzie Mercedesem tylko Rolls-Royce'em.

 

I myślę, że to ''drogie'' będzie tak czy tak barierą nie do pokonania dla wielu.

zgadzam się z Tobą w 100%, ale zawsze lepiej wiedzieć, żecoś jest juz dostępne, pieniądze można zawsze zarobić kwestia motywacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pieniądze można zawsze zarobić kwestia motywacji

 

Tak, jak np. El Patron. Historia zna też wiele innych takich przypadków, np. J.D. Rockefeller i jemu podobnych.... oraz np. Carlo Gambino itd.

 

Ale był już jakiś rosyjski oligarcha (teraz zapomniałem już nazwisko), który oferował hajs naukowcom właśnie za stworzenie (cokolwiek miałoby to znaczyć, wyhodowanie/sklonowanie itd.) włosów dla niego i jego rodziny, mówił ponoć, że cena nie ma absolutnie żadnego znaczenia i mają tylko powiedzieć ile, było to co prawda już ileś tam lat do tyłu, ale naukowcy roześmiali się tylko, i odpowiedzieli coś w stylu paneczku nie w tym wieku.

 

Masz rację pieniądze rzecz nabyta i są ludzie którzy bezwzględnie robią i będą robić wszystko aby je w dużych ilościach nabywać - tak są zmotywowani....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pieniądze można zawsze zarobić kwestia motywacji

 

Tak, jak np. El Patron. Historia zna też wiele innych takich przypadków, np. J.D. Rockefeller i jemu podobnych.... oraz np. Carlo Gambino itd.

 

Ale był już jakiś rosyjski oligarcha (teraz zapomniałem już nazwisko), który oferował hajs naukowcom właśnie za stworzenie (cokolwiek miałoby to znaczyć, wyhodowanie/sklonowanie itd.) włosów dla niego i jego rodziny, mówił ponoć, że cena nie ma absolutnie żadnego znaczenia i mają tylko powiedzieć ile, było to co prawda już ileś tam lat do tyłu, ale naukowcy roześmiali się tylko, i odpowiedzieli coś w stylu paneczku nie w tym wieku.

 

Masz rację pieniądze rzecz nabyta i są ludzie którzy bezwzględnie robią i będą robić wszystko aby je w dużych ilościach nabywać - tak są zmotywowani....

no włąsnie ileś lat do tyłu...wtedy nie było jeszcze takiej wiedzy jak teraz, ale gdyby np te wszystkie zespoły pracujące nad klonowaniem połączyły siły myślę, ze dałoby to duże przyspieszenie, progres na bank nastąpi poczytaj o odkryciu dr koehlera w czerwcu tego roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chcesz powiedzieć aby jeszcze się nie kastrować, ani na razie nie robić przeszczepu włosów i zaczekać za tym klonowaniem?

 

Pewnie takie połączenie sił dało by lepsze efekty pracy. Chętnie może i poczytam, ale od czytania bolą mnie oczy już i wolał bym czasami wersję audio.

 

Ale wracając do kwestii motywacji, determinacji, pozwól że zapytam, jak bardzo zmotywowany jesteś w kwestii praktycznego leczenia łysienia, leczysz to jakoś farmakologicznie, robiłeś przeszczep/y włosów już ? Czy tylko czekasz na jakiś przełom?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chcesz powiedzieć aby jeszcze się nie kastrować, ani na razie nie robić przeszczepu włosów i zaczekać za tym klonowaniem?

 

Pewnie takie połączenie sił dało by lepsze efekty pracy. Chętnie może i poczytam, ale od czytania bolą mnie oczy już i wolał bym czasami wersję audio.

 

Ale wracając do kwestii motywacji, determinacji, pozwól że zapytam, jak bardzo zmotywowany jesteś w kwestii praktycznego leczenia łysienia, leczysz to jakoś farmakologicznie, robiłeś przeszczep/y włosów już ? Czy tylko czekasz na jakiś przełom?

czekam na przełom, przeszczep to dla mnie strata kasy, albo cała głowa włosów albo nic, taką mam filozofię, co do metody tsuji osiągnięto w niej gęstośc włosów 150/cm2 czytałem na innym forum, testy były robione na ludziach podobno

"im gonna give you a transcript since for whatever reason you can’t catch it in the video “it showed promise on mice (…) it just didn’t work out so well when it was human into human, for some reason the hair grew in the wrong direction”

 

What more do you want?"

 

trzeba po prostu myśleć skąd zebrać tyle kasy bo ponad milion piechotą nie chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też żadnego przeszczepu jeszcze nie robiłem, bo uważam, że jeśli to wszystko byłoby możliwe i realne i a by tylko kasa - to i tak to by było lepsze i po co się okaleczać przeszczepem HT i czy to okrągłymi dziurami po FUE czy blizną krechą po STRIP'ie czy redukcji czoła (i jeszcze płacić za to kupę kasy...), ale jednak leczę łysienie i jednak hardcorowe leczenie farmakologiczne dało mi radykalne poprawienie stanu i dobrą gęstość, i to już w 2016 roku. I leczę łysienie farmakologicznie też tak w sumie z zamiarem przeczekania do jakiegoś przełomu, ale ten jakiś cudowny przełom (i obojętnie już czy to klonowanie czy co innego) to nic pewnego i jedna wielka niewiadoma, i nie napalam się na to wszystko.

Fotka moja z sierpnia 2016.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przełom natąpi mo ze nawet w ciągu 5 lat, lepiej sie martw skad weźmiesz 300 k$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak przełomu nie będzie, to i tak uważam, że należy zarabiać pieniądze, bo przecież jest tyle rzeczy do kupienia że głowa mała....

 

A jak nie będzie przełomu, to łysienie można wyleczyć tańszymi sposobami, a mając kasę można ją przeznaczyć np. na Bentley'a albo co tam tylko komu na duszy gra.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet jak przełomu nie będzie, to i tak uważam, że należy zarabiać pieniądze, bo przecież jest tyle rzeczy do kupienia że głowa mała....

 

A jak nie będzie przełomu, to łysienie można wyleczyć tańszymi sposobami, a mając kasę można ją przeznaczyć np. na Bentley'a albo co tam tylko komu na duszy gra.

 

 

przełom będzie przecież o widać, że wszystko idzie ku dobremu, ale to bedzie drogie jak cholera, nie wiem jak Tobiw ale mi bentley szczęścia nie da, dla mnie to tylko rzecz tyle samo warta co golf II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...