free web hit counter Skocz do zawartości
Piotrek 95

24 lata zakola - przeszczep włosów w 2020 r.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam obecnie 24 lata.Zakola mam już od wczesnego dzieciństwa, zwiększyły się one na przełomie lat oraz pojawił się ubytek włosów na czubku głowy. Mam na dodatek wysokie czoło. Z tego względu planuję przeszczep włosów w pierwszej połowie 2020 roku.

Przeszczep robiłbym w Turcji w Clinicana Hair Transplant, kontaktowałem się z pośrednikiem w Polsce już. Ocenili oni liczbę graftów na 2600.

Moim zdaniem jest to za mało. Myślę, że 3500 - 4000 graftów potrzeba mi. Dodam również fakt, że mam duży zarost na twarzy (też na podbródku i szyi), więc w przyszłości w razie czego jeszcze miałbym skąd trochę graftów wziąć.

Jak oceniacie tą klinikę ? Ile graftów potrzebuję waszym zdaniem?

Z góry dziękuję za waszą opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 2600 to zapomnij. 4000 to i tak moze byc malo choc zapewne wyłysiejesz do NW6 patrząc na obecny stan i wiek. Nie jestem zw9lennikiem chemii ale w Twoim przypadku zasadne jest natychmiast zacząć farmakologię. Wtedy gdyby utrzymać to co jest i dodać 4k graftów mogło by być ok. Na włosy z brody za bardzo nie licz. To same jedynki i prawdę mówiąc nie wiele dają efektu, mogą jedynie w mixie z graftami wuelowłosowych dac w miarę efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są o wiele więksi fachowcy na tym forum odemnie więc nie będę się wypowiadał. Poza tym jest mnóstwo wartościowych postów na ten temat, trzeba tylko poszukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzialaj z chemia jak jeszcze mozesz . Wejdz na finasteryd to moze korona ci odrosnie bo jeszcze jest co tam ratowac, Jak korona ci bedzie i reszta np do nw6 leciala to przeszczepami raczej tego nei zrobisz jak bys chcial wiec zacznij brac chemie i popraw i utrzymaj stan jaki masz a na przod glowy lec i rob przeszczep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3000 to na sam przód żeby jakoś to wyglądało i to nie przy super prostej linii. A dodaj coś do korony jeżeli sie uprzesz żeby tam też coś sadzić to 4 minimum.

Ja bym się odezwał do Cinika, Hair of istanbul albo balwiego z elite bo tam widać trochę poważniej podchodzą do ilości żeby był efekt albo maral jak chcesz coś udokumentowanego ale ja bym do niego nie poszedł XD

 

Dla przykładu Zobacz sobie kanał MattDominance na yt on był u balwiego i miał chyba 3700 na sam przód, podobny stan do ciebie a może i lepszy i teraz odpowiedz sobie jak by wyglądał przy 2600 w tej śmiesznej clinicanie... Tyle w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3.5-4k na przód a tył na razie nie ruszać tylko leczyć Finem wtedy będzie fajny efekt

 

-- 24 sie 2019, 10:27 --

 

Tylko Marala sobie odpuść bo Ci odpierdoli taką linie że będziesz miał 10 centymetrowe czoło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...albo balwiego z elite bo tam widać trochę poważniej podchodzą do ilości żeby był efekt

 

A nie naciągają tam na grafty? I nikt nie mówi na tym forum, że to naciąganie na grafty, ale pewnie Gargamele dopiero się odezwą, bo rzadziej czytają forum

 

 

Tylko Marala sobie odpuść bo Ci odpierdoli taką linie że będziesz miał 10 centymetrowe czoło.

 

Ale przecież doktor Maral mówił wyraźnie, że jak ktoś chce to on zrobi zniszczenie głowy czyli pewnie linię na wysokości 8-9 cm, jednak doktor chyba nie doprecyzował, czy to chodzi o wysokość dzioba czy wżerów/zakoli

 

Mathix, ale Przybylski też pieprzył na tym forum jak się tu rozreklamowywał, że linia powinna być na wysokości 8-9 cm I Ty chcesz do niego jechać na HT, ja serio na Twoim miejscu bym wolał Marala, bo ten zrobi przynajmniej ''zniszczenie głowy'' za free.

 

 

Przeszczep robiłbym w Turcji w Clinicana Hair Transplant, kontaktowałem się z pośrednikiem w Polsce już. Ocenili oni liczbę graftów na 2600.

 

Czyli chcą Ci zrobić zapałki wbite w gówno.

 

2600 na to skoro mi na mały obszar szacują ok 2500.

 

A może ten polski pośrednik myśli że efekt zapałek wbitych w gówno wystarczy do zadowolenia, bo wie z doświadczenia i praktyki, że polaczki większych ambicji nie mają.

 

4-4,5 kgr to jest skrajne min do w miarę przyzwoitego efektu. Choć Alvi Armani pewnie by zdołał tu przeszczepić nawet ze 6 kgr.

 

3 kgr nie będzie tu wystarczające na pewno... zresztą zobaczcie, Angel miał przeszczepione na podobny obszar (mowa tylko o przodzie) grubo ponad 3 kgr i co...? I teraz będzie robił poprawkę, i pewnie przynajmniej 1000 pójdzie jeszcze. A jeszcze trzeba powiedzieć, że Angel ma nieporównywalnie lepszą jakość włosów i kolor do HT.

 

 

Zakola mam już od wczesnego dzieciństwa

 

Dużo ludzi (zdecydowana większość na pewno) na forum mówi często, że ma zakola od dzieciństwa, a jakoś nikt nigdy nie potwierdził tego jakąś fotką z dzieciństwa.

Dlatego pozwól, że spytam czy masz jakąś fotkę z dzieciństwa na której są widoczne te zakola?

 

A pytam dlatego, bo ja nigdy nie miałem żadnych zakoli od dzieciństwa, i wydaję mi się mocno, że sporo ludzi po prostu wmawia sobie, że mieli jakieś zakola od zawsze i od dziecka, co oczywiście nie znaczy, że każdy, bo są nawet dziewczynki z zakolami czasami, ale jestem przekonany, że większość tu bredzi co do tego, i wmawia sobie to.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dużo ludzi (zdecydowana większość na pewno) na forum mówi często, że ma zakola od dzieciństwa, a jakoś nikt nigdy nie potwierdził tego jakąś fotką z dzieciństwa.

Dlatego pozwól, że spytam czy masz jakąś fotkę z dzieciństwa na której są widoczne te zakola?

 

A pytam dlatego, bo ja nigdy nie miałem żadnych zakoli od dzieciństwa, i wydaję mi się mocno, że sporo ludzi po prostu wmawia sobie, że mieli jakieś zakola od zawsze i od dziecka, co oczywiście nie znaczy, że każdy, bo są nawet dziewczynki z zakolami czasami, ale jestem przekonany, że większość tu bredzi co do tego, i wmawia sobie to.

 

Cześć jestem Wayne i mam zakola odkąd wyszedłem z piczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli jednak chyba mam rację.

 

Ku*wa, a już myślałem że to Twoje zdjęcie, i dopiero teraz tak patrzę i rzeczywiście podobny do piłkarza, który wydał na HT 50.000 funtów.

 

Może założę taki temat, z prośbą do ludzi twierdzących że mieli zakola od zawsze, o jakieś fotki. Ciekawe ilu z nich by wstawiło takie fotki.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie zakoli od dzieciństwa - tak mam je. Nie będę wstawiał tutaj zdjęć, bo po prostu nie mam ich przy sobie, a z resztą po co komuś mam udowadniać, że je miałem.

Dziękuję Wam wszystkim za pomoc, na pewno skorzystam z rad

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ku*wa, a już myślałem że to Twoje zdjęcie, i dopiero teraz tak patrzę i rzeczywiście podobny do piłkarza, który wydał na HT 50.000 funtów

 

Gdybym miał takie zakola idąc do podstawówki to bym chyba z mostu skoczył XD

 

A tak na poważnie to nawet spoko mu te HT wyszło jak na taki ciulowy stan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3000 to na sam przód żeby jakoś to wyglądało i to nie przy super prostej linii. A dodaj coś do korony jeżeli sie uprzesz żeby tam też coś sadzić to 4 minimum.

Ja bym się odezwał do Cinika, Hair of istanbul albo balwiego z elite bo tam widać trochę poważniej podchodzą do ilości żeby był efekt albo maral jak chcesz coś udokumentowanego ale ja bym do niego nie poszedł XD

 

Dla przykładu Zobacz sobie kanał MattDominance na yt on był u balwiego i miał chyba 3700 na sam przód, podobny stan do ciebie a może i lepszy i teraz odpowiedz sobie jak by wyglądał przy 2600 w tej śmiesznej clinicanie... Tyle w temacie

 

a co on tam ugra jak na korone cos tam wszepi ? widac ze poczatek lysienia na koronie ma i na 99% bedzie postepowalo dalej wiec co roku by musial latac i robic tam przeszczep, druga sprawa ze tam duzo wlosow jest jeszcze i jak by sadzili u turkow to by mu poniszczyli saisadujace wlosy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powracając do tematu to koronę miałbym nie ruszaną w trakcie przeszczepu.

Zobaczymy jak to będzie z finem, mam nadzieję, że korona poprawi się i odrośnie w jakimś stopniu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie: Ile razy w tygodniu proponujecie stosować szampon Nizoral 2% ? W inne dni, w których nie używam tego szamponu stosować można jakiś szampon , np. Nivea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

max dwa razy w tygodniu, inaczej twoje wlosy beda suche jak siano i nie beda mialy objetosci kompletnie , przynajmniej u mnie tak jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
max dwa razy w tygodniu, inaczej twoje wlosy beda suche jak siano i nie beda mialy objetosci kompletnie , przynajmniej u mnie tak jest..

Ok. Jeśli używasz tego szamponu to przed użyciem myjesz włosy zwykłym szamponem czy od razu wodą spłukujesz włosy i nakładasz Nizoral na głowę ?

Jaki polecasz zwykły szampon do mycia głowy w dni, które Nizorala nie używa się ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny stan i na sam przód prawie wyszło u turka 3500 graftow. Byłby nieskonczony donor to by jeszcze te drugie tyle bylo ok. Potrzebujesz od 4000 w górę.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...