free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Biore finasteryd od prawie 3 miesięcy i mam z nim mały problem. Otóż pojawił się dość spory łupież. Ma ktoś jakieś porady na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy finasteryd mógł mieć wpływ na wytwarzanie? łupieżu?

 

Pewnie mógł, skoro ludzie mówią, że powoduje nawet utratę pracy, znajomych, rodziny, i percepcji poznawczych, oraz że powoduje kaszel, katar, złamanie ręki, itd.

 

No chyba, że wystąpiło wysuszenie skóry, ale to musiałbyś mieć bardzo zależną skórę od DHT, co jest też raczej mało prawdopodobne i chyba nawet niemożliwe.

 

Ja miałem skrajne wysuszenie skóry, ale to na jak silnej kuracji, a w gruncie rzeczy to nawet i to nie spowodowało tego, tylko aby pewnie dało lepsze podłoże ku temu dla wcierek, bo to od wcierek (a właściwie od jednej konkretnie wcierki - bo wtedy stosowałem tylko jedną - Polarisa NR 10 - który to spowodował mimo tego, że jest w delikatnym pojeździe na bazie żelu aloesowego i nie zawiera etanolu) tak mi się kiedyś skóra zjebała, że odchodziły całe białe płaty wraz z włosami, i czasami na samym początku problemu albo gdy już mijał, wyglądało to rzeczywiście jak łupież.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn powiem Ci, że odkąd używam fina to cera ogólnie bardzooo się poprawiła. Od czasu dojżewania nie miałem tak czystej twarzy i pleców. Zastanawiam się nad tym, ale zobaczymy. Będę częściej mył włosy i wtedy ocenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...