free web hit counter Skocz do zawartości
piotr1281

He Shou Wu

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos może miał doświadczenie z tym ziółkiem? Podobno zęby wyrywa, ciąże przerywa i pierdzenie lekkim czyni...

ale tak na poważnie to podobno ma duże zastosowanie w odroście nowych włosów likwidując przy tym

siwiznę. Tylko nie rozumiem jak wpływa korzystnie na erekcje skoro naśladuje estrogeny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko nie rozumiem jak wpływa korzystnie na erekcje skoro naśladuje estrogeny...

 

To właśnie estrogeny inicjują popęd, a androgeny są tylko wykonawcami. Ale jak ktoś jest jakimś koksem to oczywiście tego nie zrozumie i tak, choćby czytał o tym milion razy, bo tylko tejstostełon się łiczy.... i będzie zbijał estrogeny lekami nawet jeśli będzie je miał w normie (oczywiście męskiej normie). I nawet tego nie zrozumie, choćby popęd mu spadł po zbiciu estrogenów i na normie androgenów przekroczonej 20 razy, i tak będzie uparcie twierdził, że tyjko tejsostełon.

 

 

ale tak na poważnie to podobno ma duże zastosowanie w odroście nowych włosów likwidując przy tym

siwiznę.

 

A co do tego, to gdyby tak było, to nie było by siwych ani łysych, skoro to takie proste i łatwe...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antydhtor 99% moich łysiejących bądź łysych kolegów nie ma pojęcia co to dht, minoxidil, finasteryd, propecia, ketokonazol ....

dlatego łysieją lub są łysi. Uważają że to normalna kolej rzeczy i że nic się z tym nie da zrobić. Dlatego jest tylu łysych i zarazem siwych też. Do tego lekarze jak sam wiesz nie ułatwiają leczenia łysienia. Myślę , że w naszej walce liczy się efekt "kuli śniegowej". Poszczególne elementy same w sobie nic nie dadzą ale jak się je połączy w całość to coś może się zadziać. To ziółko, które przytoczyłem jest całkiem intrygujące i z tego co się doczytałem samo w sobie daje jakieś tam efekty w odroście włosów, ale w wysokich dawkach. Te z kolei przyczyniły się do zejścia wielu osób, którym he shou wu rozwaliło wątrobę. Tymczasem małą dawkę wypróbuję na żonie - ciągle narzeka na siwe odrosty....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Antydhtor 99% moich łysiejących bądź łysych kolegów nie ma pojęcia co to dht, minoxidil, finasteryd, propecia, ketokonazol ....

dlatego łysieją lub są łysi. Uważają że to normalna kolej rzeczy i że nic się z tym nie da zrobić. Dlatego jest tylu łysych i zarazem siwych też. Do tego lekarze jak sam wiesz nie ułatwiają leczenia łysienia.

 

Zgadzam się z tym w 100 %. Większość ludzi nie ma pojęcia, że można skutecznie leczyć łysienie. Spróbują na chwilę jakiś aminexil albo sam Loxon i przestają na tym jak nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
daje jakieś tam efekty w odroście włosów, ale w wysokich dawkach. Te z kolei przyczyniły się do zejścia wielu osób, którym he shou wu rozwaliło wątrobę.

 

To rzeczywiście, to to musi być niezłe ziółko.

 

Tymczasem małą dawkę wypróbuję na żonie - ciągle narzeka na siwe odrosty....

 

 

Trochę to dziwnie brzmi, po tym stwierdzeniu, że wiele osób po tym zeszło.

 

W ogóle skoro już masz czy będziesz miał to ziółko, to dlaczego nie na sobie wypróbujesz tego ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja się bardziej przejmuję swoimi włosami niż ona swoimi....

 

-- 01 paź 2019, 12:33 --

 

Kawałek jedenej z opinii co do działania ziółka na włosy i wątrobę:

"If you research he shou with and some other Chinese medicinal, they are sometimes hepatotoxic. This supplement did provide a bit of increased hair growth for sure. Especially around my forehead.

However, it is the only supplement I took that apparently contains a great amount of iron. I was recently diagnosed with iron overload which elevated my liver enzymes and resulted in the need for a liver biopsy. My liver tissue has iron and this is dangerous for your health as excess iron supplementation is often problematic. I have never taken other supplements which contain iron and the physician said overload is not from food. This is not worth the risk to get a more hair or lessen graying."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

This is it.

 

iron.

 

 

Ale ludzie na forach o łysieniu rzadko to doceniają i wszędzie widać piszą: ''cynk'', ''magnez'', a to żelazo jest najważniejsze w kwestii włosów.

 

 

This supplement did provide a bit of increased hair growth for sure. Especially around my forehead.

 

 

Look at this! - It's me 3 years ago.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...