free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Najbardziej przeorane donory po FUE

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule, temat poświęcony najbardziej przeoranym donorom po FUE. I takie przeorane donory nie są żadnym okaleczeniem pacjentów ale niskie linie bez recesji ku*wa za to są - według gargameli forumowych oraz większości lekarzy od HT!

 

Oto pierwszy przykład.

 

17817598ws.jpg

 

A żeby było ciekawiej to trzeba powiedzieć, że pacjent ten oprócz tak tragicznie przeoranego donoru efekt odrostu też ma bardzo słaby.

 

-- 10 paź 2019, 10:58 --

 

I lecimy kolejne przykłady.

 

Tutaj mamy donor zorany na jeszcze większym obszarze i widzimy jak to wygląda już po dłuższym czasie, po wygojeniu i po całkowitym możliwym odroście. Oraz porównanie jak było przed HT.

 

https://hairrestorationeurope.com/wp-co ... -donor.jpg

 

-- 10 paź 2019, 11:03 --

 

Tutaj już nawet nie ma mowy o przeoraniu donoru, bo tutaj to jest już rzeźnie i to dosłownie.

 

fue-bad.png

 

Ale oczywiście nie jest to zadnym okaleczeniem pacjenta, za to niskie linie czy U-kształtne są nazywane okaleczeniem przez te ku*wy *ebane lekarskie!

 

-- 10 paź 2019, 11:08 --

 

W tym przypadku natomiast mamy do czynienia z efektem piłeczki golfowej na donorze, czyli po prostu powierzchnia donoru wygląda jak powierzchnia piłeczki golfowej. Tak duże są dziury w skórze po ingerencji chirurgicznej przeszczepu włosów metodą FUE uznawaną za cudowną w porównaniu do metody FUT.

Niem wiem jakim cudem takie dziury mogły powstać na obszarze donoru (a przecież HT to niby estetyka i medycyna estetyczna czy tam chirurgia estetyczna...), ale tak to wygląda jakby donor został ostrzelany z jakiegoś karabinu maszynowego na śrut. Bo inaczej powiedzieć nie można.

 

ac-comp-hairtransplant.jpg?strip=all&quality=100&w=1200&h=800&crop=1

 

I link aby w pełni zobaczyć obydwie fotki https://www.thesun.co.uk/wp-content/upl ... 800&crop=1

 

-- 10 paź 2019, 11:12 --

 

Następny przykład.

 

NINTCHDBPICT000477372171.jpg?strip=all&w=634

 

I oczywiście nie jest to okaleczeniem, ale linia w juszejpie byłaby najgorszym możliwym okaleczeniem głowy człowieka... ku*wy *ebane lekarskie... - nawet szkoda strzępić ryja.

 

-- 10 paź 2019, 11:16 --

 

Next case.

 

NINTCHDBPICT000477372169.jpg

 

Widać, że wszystko jest w porządku i w tym przypadku nie ma mowy o żadnym okaleczeniu pacjenta, ale gdy by ten pacjent, a właściwie pacjentka - bo jest to kobieta chciała mega nisko linię w juszejpie, to byłoby to drastyczne okaleczenie wg. skurłysynów lekarzy, bo wg wielu taka linia jest niedopuszczalna nawet w przypadku kobiet- serio czytałem gdzieś tak na stronie jakiejś kliniki, i jak kiedyś to odnajdę, to wkleję na forum.

 

-- 10 paź 2019, 11:22 --

 

Tutaj już standardowa sytuacja - donor po prosty ohydnie z*ebany w połączeniu z brakiem efekt na biorczym, ale wszystko jest w porządku, bo zabieg kosmetyczny może się przecież nie udać, a ręka lekarska rękę lekarska myje. A poza tym niema przecież nic gorszego niż niska linie w juszejpie gęsta i bez żadnej recesji ani żadnych oznak łysienia...

 

NINTCHDBPICT000477372172.jpg?strip=all&w=634

 

-- 10 paź 2019, 11:25 --

 

A tutaj to lekarz chyba zaznaczał obrys donoru nie markerem a gęstszym pobieraniem jednego grafta przy drugim.

 

Figure-2-150x150.jpg


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramatyczne przypadki. Chirurgia plastyczna (zresztą jak w ogóle każda chirurgia) to nie są żarty. Dlatego ja osobiście jak kiedyś będę musiał zrobić zabieg to tylko i wyłącznie Feriduni, Lorenzo , Couto albo ktoś inny z tej ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu już klasyka (i zaledwie TYLKO klasyka) znana z tego forum, choć ten przypadek jest łagodny, to to jeszcze uda się klientowi maskować dłuższymi włosami albo technika SMP.

 

attachment.php?attachmentid=19514&stc=1&d=1361485719

 

-- 10 paź 2019, 11:31 --

 

To nie są odosobnione przypadki bo jest ich znacznie więcej.

 

Next.

 

I tutaj widać jakie ''serce'' doktor włożył w donor.

 

donor-area-overharvested-300x275.png

 

-- 10 paź 2019, 11:33 --

 

I następny.

 

over-harvested-donor2.png

 

-- 10 paź 2019, 11:36 --

 

Tutaj doktor chyba z dobroci nie chciał zbyt rozlegle i nisko pobierać, bo pacjent mówił, że strzyże włoski bardzo krótko bo jest meszczyzna.

 

dda.png

 

-- 10 paź 2019, 11:38 --

 

Tutaj natomiast, winę można zgonić na shock loss.

 

donor-site-depletion.png

 

-- 10 paź 2019, 11:39 --

 

A tu na łuszczycę, albo na łysienie plackowate, którego androgenowe nie wyklucza.

 

overharvested-FUE-246x300.png

 

-- 10 paź 2019, 11:42 --

 

A tego pacjenta to klasycznie i standardowo do psychiatry

 

before.jpg

 

-- 10 paź 2019, 11:43 --

 

Następna rzeźnia - hmmmm ciekawe w której ubojni i jaki rzeźnik....

 

Ale to i tak do psychiatry nie lekarz tylko pacjent!

 

NINTCHDBPICT000477372168.jpg

 

-- 10 paź 2019, 11:47 --

 

Tutaj natomiast lekarz popuścił wodzy fantazji i zrobił dziób z tyłu głowy - widok z lewego zdjęcia, a to drugie to poprawka dziobowej korony, bo pewnie pacjent uznał, że było to okaleczenie, choć lekarz za pewne mu wpierał że linia w juszejpie jest jedynym i najgorszym okaleczeniem.

 

case-study-punch-size-500x340.jpg

 

-- 10 paź 2019, 11:52 --

 

O lekarz zasadził pomidory pacjentowi na donorze, a tak na poważnie, to z pewnością nie odpowiadał za to, bo przecież tylko juszejp jest kwalifikowany jako okaleczenie pacjenta.

 

IntJTrichol_2017_9_3_127_213346_f1.jpg

 

-- 10 paź 2019, 11:53 --

 

O rzez w morde... to jest już naprawdę przerażające. ale nie tak bardzo jak juszejp.

 

Patient-1-close-up-view-of-the-occipital-scalp-with-scarring-alopecia-pustules-and.png

 

-- 10 paź 2019, 11:56 --

 

Co to za bąble? Pewnie jakaś infekcja z niedbałości i oszczędności mimo brania grubego hajsu. Ale to i tak nic w porównaniu z wykreowaniem juszejpa męskiemu pacjentowi.

 

782555-fig-1.jpg

 

-- 10 paź 2019, 12:00 --

 

A ten pacjent nie musi już strzyżyczką cieniować i od razu jako bonus do HT ma upragniona fryzurę, a te parchy to pewnie znikną z czasem... Jest ok, bo pacjent nie chciał juszejpa.

 

imag012.jpg

 

I obowiązkowo trzeba dodać, że to jest donor po pobraniu zaledwie 1600 - TAK! - słownie: tysiąc sześćset graftów w jakiejś tureckiej klinice.

 

-- 10 paź 2019, 12:05 --

 

Tutaj chyba się jeszcze dogęści.... ale to by trzeba było skonsultować z donorojebcami.

 

shock-loss.jpg

 

-- 10 paź 2019, 12:07 --

 

Albo nie, to tutaj się może dogęścić, bo pacjent nie ma juszejpa.

 

overharvesting-300x177.jpg

 

-- 10 paź 2019, 12:08 --

 

Tutaj to chyba zeza miał lekarz, żeby tak spierdolić, a pomijam już sam fakt przeorania.

 

58B9C929-B2E9-4BAE-A50C-677397794B02.jpeg

 

-- 10 paź 2019, 12:09 --

 

Żadne okaleczenie, przecież chciał mieć cieniowane.

 

Graft-placement-1-500x500.jpg

 

-- 10 paź 2019, 12:12 --

 

Tutaj doktor musiał być jakiś z tych lepszych, bo robił FUE bez golenia całej głowy, ale po lewej stronie donoru testował chyba jakieś większego puncha.

 

main-qimg-b76d05537e70bf8d4770bef80a784736-c

 

Zdjęcie wypadło w powiększeniu także macie link https://qph.fs.quoracdn.net/main-qimg-b ... 0a784736-c

 

-- 10 paź 2019, 12:16 --

 

A tego to już nazwać nie umiem od czego to i dlaczego, ale wygląda jakby zaszła jakaś reakcja chemiczna na skórze, pewnie spirytus był mocniejszy do odkażania narzędzi. Albo kwas solny był użyty.

 

depleted-supply-2.jpg

 

-- 10 paź 2019, 12:17 --

 

A tu już piękna robota....

 

Depleted_donor_left_side_-_1_year_after-web.jpg

 

-- 10 paź 2019, 12:21 --

 

A to to się zakryje bo pacjent nosi dłuższe włosy.

 

Depleted-donor-area-with-a-see-through-problem-for-the-patient-was-created-from-excessive.png

 

-- 10 paź 2019, 12:23 --

 

A tu jakie pobieranie takie sadzenie - bardzo nie lubię tej mordki, ale do tego komentu musiałem wręcz dorysować. Bo jak tu nie wyrazić emocji.

 

en_v29n2a07-fig02.jpg

 

Ale nie ma co winić lekarza, bo pewnie pacjent chciał w przyszłości mieć fryzurę jak Coolio -

i być w gangsterskim raju z pieniędzmi we władzy i z władzą w pieniądzach.

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antek, ja pierdole, ty byłbyś dobrym konsultantem. Nie konkretnie jakiejś kliniki ale wszystkich na raz. Po konsultacji, każdy uznał by że jego łysienie to właściwie nie jest żaden problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no zajebiscie , wlasnie obiad sobie jem a tu takie cos widze , mam nadzieje ,ze ci sie laptop spali

 

No co ty, - jest aż tak źle...? przecież nic nie powoduje większego rzygania niż linia w juszejpie u mężczyzny....

 

 

Masakra...

 

Jaka maskara...? - nie ma przecież większej i gorszej masakry i zniszczenia głowy niż zrobienie juszejpa męskiemu pacjentowi.

 

-- 10 paź 2019, 18:14 --

 

I proszę, jeszcze jedna rzeźnia przypadkowo znaleziona, ale też chyba pacjent był tu winien, bo chciał pewnie zbyt wysoką gęstość zrobić.

 

file.php?id=6095&mode=view

 

-- 10 paź 2019, 18:20 --

 

I następny przykład świetnie zachowanego donoru po FUE.

 

db5440_9765ebcd34ee4ecbbe38faaa6d59e6b7~mv2.webp

 

Ale to pewnie dlatego, że pacjent nie odbył przed HT konsultacji psychiatrycznych, bo na podstawie tych badań można określić czy jego skóra i mieszki włosowe sprostają wymaganiom HT.

 

I jak tak patrzę na tę fotkę (i podobne) to stwierdzam, że takie HT to nie jest leczenie łysienia, tylko jest to zamiana łysienia androgenowego, na plackowate - choć pewnie i to nie w 100%, bo pewnie na biorczym i tak są ''zapałki wbite w gówno''.

 

-- 10 paź 2019, 20:11 --

 

I taki jeszcze przykładzik szablonowy elegancki - tutaj trzeba przyznać, że doktor dobrze to zaprojektował. Wyróżnia się ten szablon - taki gargamelowaty od tyłu, wybrane po środku do końca linii, a boki nietknięte.

 

photo-19-jpg.3795

 

-- 10 paź 2019, 20:25 --

 

O i jeszcze taki jeden przykład. Tragedii nie ma, tutaj pewnie lekarz chciał pacjentowi zrobić ''koreczki'' takie jak ma Craig David -

Sometimes some people get me wrong... when it's something I've said or done...

 

Aztvoat.jpg

 

-- 10 paź 2019, 20:54 --

 

No i jeszcze ciągle znajduję przeorane donory....

 

fue-hatranya.jpg

 

333536_1_En_47_Fig9_HTML.jpg

 

320852_1_En_4_Fig42_HTML.png

 

IMG_4693-300x225.jpg

 

images?q=tbn:ANd9GcQi-3InW7dyjTvfY-WyRa6mJkHmIwbf6-QptZU03CUhPhNr4INx

 

Photo-Booth-Library-279x300.png

 

Jest na prawdę sporo.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masakra...

Dobrze ze Pan doktór Tugrul dobrze dba o donor naszych forumowych łysoli

Mam nadzieję że to ironia

Dobrze ze się rozumiemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze taki przykład znalazłem przypadkowo. Ale to to chyba jest jakieś uczulenie.... na przeszczep włosów.

 

JCutanAesthetSurg_2018_11_4_182_251409_f4.jpg

 

-- 06 lis 2019, 0:44 --

 

I jeszcze jeden przykład, ale tutaj lekarze mogą zgonić winę na to, że pacjent ma włosy afro, i że to się tak dzieje po sowitej eksploatacji donoru.

 

images?q=tbn:ANd9GcQtrRpth2RtaaR2LToPb4kMkPfztEn0jt_i0lRzu6qzUiDrg1_E&s


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część przykładów, które podajesz to wynik infekcji po HT. Dlatego kilka dni po zabiegu obowiązkowo bierze się antybiotyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I myślisz, że oni nie brali, że im nie dali w klinikach ? Jak zainfekują czymś ''porządnym'' w klinice, to te antybiotyki gówno pomogą.

O infekcji wspomniałem jako o możliwej przyczynie niektórych tu zaszłości (nie trzeba być lekarzem żeby stwierdzić ten fakt), jednak w wielu przypadkach (albo i oprócz tego) donory są po po prostu fizycznie mechanicznie zwyczajnie przeorane, plus w niektórych przypadkach na pewno były użyte niewłaściwe albo przestarzałe narzędzia.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zostal oczyszczony. 8 stron klotni oraz wyzwisk. Przypominam,ze na tym forum obowiazuje ton wypowiedzi. Nie ma wolnej amerykanki. Niezaleznie kto zaklada temat tyczy sie to kazdego. Pisze sie publicznie do ludzi wiec nalezy sie wyrazac z szacunkiem. Jak ktos uwaza ,ze jego temat i moze robic co chce i pisac jak uwaza, to moze sobie zalozyc temat w notatniku u siebie na komputerze.

Slavo ,Matrix, Anty zasmieciliscie cale forum. Jezeli taki jest wasz plan to zrezygnujcie z niego i wymiencie sie nr telefonu, wtedy mozecie sie klocic i wyzywac ile chcecie, bo uzytkownicy maja dosc w kazdym temacie po 10 stron czytania wasze przemadrzania i walczenia o to kto ma racje przez wyzwiska i pogarde drugiego


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...