free web hit counter Skocz do zawartości
lysyjakstodola

Zalecenia po zabiegu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem po zabiegu przeszczepu włosów. I chciałbym się was poradzić o stosowanie palmy sabalowej a mianowicie jak dawkowac? Miałem jeszcze może trochę zminiaturyzowanych włosów i zastanawiam sie czy dla lepszego efektu końcowego nie spróbować jakoś tego ratować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz "podbić" efekt przeszczepu to powinieneś zastosować finasteryd lub najlepiej dutasteryd. Trzeba zauważyć , że w renomowanych klinikach jest to norma przed i po przszczepie.

 

Co do palmy to różnie podają od 320 mg do nawet 1000-2000 mg dziennie. Możesz też dodać olej z pestek dyni i wierzbownice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz co robić z kasą to możesz stosować albo przerzucić się na okład ze zgniłych jaj skuteczność będzie na podobnym poziomie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nie masz co robić z kasą to możesz stosować albo przerzucić się na okład ze zgniłych jaj skuteczność będzie na podobnym poziomie

 

Proponuje poczytać badania w których wnioski wskazują na działanie Palmy Sabałowej w ilości 500mg takie samo działanie jak Finasteryd. Jedno jest suplementem i proces rejestracji przechodzi jest inny niż rejestrowany lek. W tym przypadku wybrałbym Palmę Sabałową (dobrej firmy) że względu że jest to naturalny inhibitor enzymu 5a reduktazy i nie powoduje takich działań niepożądanych. Pytanie jak dużo naturalnie rosnących włosów miałeś , a wiem że niewiele. Mimo wszystko możesz próbować ale tylko regularnie i na długo przyjmowane daje efekty.


Konsultant Aestepool Clinic

info@aestepoolclinic.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi te efekty po palmie sabałowej.

 

Zanim zacząłem brać chemię, brałem saw palmetto przez pół roku w dawce jak pamiętam 640 mg na dobę (2 x po 320) i efektów żadnych nie odnotowałem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahaha mamy rok 2019 a ludzie mysla ,ze palma im zatrzyma lysienie normalnie jak sie czasami czyta takich czarownikow to sie czlowiek zastanawia dlaczego jezeeli takie rzeczy dzialaja to czemu tylu lysych ludzi codzienie sie spotyka ? moze oni chca byc lysi ?

 

lysyjakstodola - wejdz na fina albo duta , zatrzyma ci to lysienie dookola obszaru przeszczepu , poprawi wizualnie troche efekt przeszczepu bo wlosy beda jeszcze lepszej jakosci + mozliwe ze da odrost i nie wierz w bajki o magicznych palmach bo gdyby to dzialalo to ludzi by nie brali chemi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, też brałem palmę przez ponad pół roku i było zero efektu. Włosy wypadały jak wcześniej dlatego albo Fin albo Dut jak ktoś chce tabletkami zatrzymać łysienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które miały przeszczep włosów. A mianowicie w 8-9 dniu po umyciu włosów jak strupki namoczyly się woda po dotknięciu zaczęły odpadac. Postanowiłem że je delikatnie zdrapie bo bardzo łatwo to schodzilio. Zauważyłem że w tych strupkach były również włosy. Czy to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...