free web hit counter Skocz do zawartości
SzymonM

linia włosów a wcierki

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie jedna rzecz. Załóżmy ze mamy wcierkę na porost włosów. Nie na wypadanie, na porost. No i jak używać tej wcierki? Czy nie będzie tak, że jak na pocieknie na czoło to nie zaczną tam rosnąć włosy? Jak wyznaczyć linię wcierania? Żeby nie było potem że inia za mocno na czoło wchodzi albo wręcz odwrotnie i mamy paseczek łysiny lub linię nierówną? Zrobić sobie jakiś szablon? Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy nie będzie tak, że jak na pocieknie na czoło to nie zaczną tam rosnąć włosy?

 

Tak tak, zaczną tam rosnąć włosy - tak jak mi, i będziesz musiał usuwać laserem, albo zrobić przeszczep z tej linii - tzn. pobrać wszystkie grafty aby wykreować dzioba, i te grafty powszczepiać na dupe, aby być szczęśliwym.

 

 

Żeby nie było potem że inia za mocno na czoło wchodzi

 

Nie tylko czoło, ale cały pysk Ci zarośnie, i linia połączy się z zarostem pokrywając nawet czubek nosa, i będziesz miał dopiero problem gorszy od łysienia, bo to będzie hipertrichoza.

 

Zatem uważaj z tymi wcierkami.

 

 

Jak wyznaczyć linię wcierania?

 

Idź do jakiegoś polskiego lekarza od HT, on Ci wyznaczy i nacechuje linię.

 

 

Zrobić sobie jakiś szablon?

 

Zrób zrób, - dzioba najlepiej 11 cm nad linią brwi. I to musi być szczelne i dobrze dociskać do czoła, zatem najlepiej z dyntki od traktora, albo z przepychaczki syfonowej. Tylko docisk z czego tu wymyślić.... hmm.

 

 

Załóżmy ze mamy wcierkę na porost włosów. Nie na wypadanie, na porost.

 

A jaką macie te wcierkę taką cudowną ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już ją będziesz miał to ją opatentuj. Ty i twoje potomstwo do 10 pokolenia nie będziecie musieli nic robić.

Ps. Szablony też opatentuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...