free web hit counter Skocz do zawartości
traned

maral 3500 graftow 2018.11.20

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry wszystkim. Chcialem tylko polecic marala, po roku efekt calkiem ok, jak za taka kase.

 

w razie pytan postaram sie odpowiedziec w miare wolnego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna strone robila mi taka laska niska, a druga jakis chlopak, ktory tez wstrzykiwal mi znieczulenie. On troche spier... sprawe poniewaz jedna strona jest gorsza, ale nie specjalnie mi to przeszkadza, lecz widac dysproporcje pomiedzy stronami tzn gestoscia z prawej i lewej. Tak czy siak efekt lepszy niz sie spodziewalem i polecam naszego znajomego z Turcji. Pojechalismy z kumplem po recenzji z tego forum i chcialem sie zrewanzowac dla innych dajac swoj efekt. Zdjecia dodam przy okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie uwazam, ze maral i jego zespol nie sa jakims rewelacyjnym obiektem i exclusivem. Sa tam normalni ludzie z normalna praca i luznym podejsciem. Sam jechalem pelen obaw i mialem z tylu glowy, ze moze ktos miec chujowy dzien, moze ktos jest na zastepstwie i mi spier... system na glowie. Roznie to bywa, nie powinno ale zdarza sie ze ktos o cos nie zadba. Jestesmy ludzmi i popelniamy bledy. Bylem tego swiadom ale zaryzykowalem i oplacilo sie poniewaz efekt moze nie powala, ale tez nie wygladam juz jak jakis wylenialy zgred. Dodam tylko ze mam 32 lata, duzo pale paczka dziennie, nie jem chemii ani bio witamin, leb myje czym popadnie i wodka nie pogardze w wekend. Takze jak ma urusnac to urosnie, grunt to zdrowe podejscie i nastawienie. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak więc tak to wygląda po 19 miesiącach. Dałbym technicznie 6.5/10, natomiast psychicznie czuje się 10/10. Nie zwracam już uwagi na innych z bujnymi fryzurami, przestałem czytać fora i zamartwiać się wyglądem. Zapomniałem już, że byłem łysy, po prostu totalny odjazd i polecam zabieg każdemu niezdecydowanemu.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu inny chłop i nie musisz się już tym zamartwiać , szczególnie , że masz zdrowe podejście do tego. można wiedzieć ile zabieg kosztował ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabieg kosztował 2100 euro, hotel w cenie ze sniadaniem, warunki ok. Bilet to róznie, mi wyszło 1300 zł w dwie strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wygląda to bardzo dobrze. Chyba jeden z bardziej udanych zabiegów udokumentowanych tutaj. Chłop przodu praktycznie nie miał, zero, poza "kilkoma" włosami na resztce języka, a teraz czupryna wizualnie na poziomie kogoś niełysiejącego - dla większości osób postronnych. I o to głównie chodzi, no i żeby samopoczucie było dobre - to podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych zdjęć to cieżko stwierdzić nt. prześwitów , ale dla osób postronnych , ze zdrowym podejściem porównując zdjęcia przed i po to jest po prostu niebo i ziemia , taka różnica...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj xD przecież widać że są prześwit i to na suchych włosach, a efekt podbija Gruby włos

 

Wiadomo, że są prześwity, ale mimo wszystko jest to bardzo dobry rezultat. Żeby wszyscy mogli liczyć na taką odbudowę przodu po jednym zabiegu to HT byłoby cudownym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję efektu i zdrowego, pozytywnego podejścia do sprawy. Choć na zdjęciach widać tylko fragment bani, to w ciemno można stwierdzić że patrząc całościowo jesteś teraz jak inny człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed a po mega roznica. Cena tez mala. Naprawde super powiodlo sie, ciesz sie wlosami i mozna rzec ,ze w Twoim przypadku ht sprawdzilo sie na plus i zrobilo niezla robote


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje czy Maral robi największe cuda w tym zawodzie ? Poza tym przykładem dodam też Wróbla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...