free web hit counter Skocz do zawartości
delpiero02

Okres poltrwania finasterydu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie odnośnie okresu poltrwania finasterydu w organizmie. A mianowicie chodzi mi o to czy po okol 5 miesiącach od zaprzestania brania finasterydu, jest możliwe, że znajduje się w moim nasileniu?

Moja żona jest w ciąży, i nie wiem czy mam się martwic

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tak trudno sobie poszukać?

 

https://www.mp.pl/pacjent/leki/subst.html?id=312

 

A co do odstawienia przed prokreacją to nawet lekarze an tym forum wielokrotnie mówili, że okres 3 miesięcy w zupełności wystarczy, a po pół roku to już nawet jasnowidz nie wykryje fina.

 

A czym to niby masz się martwić, skoro to całe zalecanie odstawianie fina, to jest dmuchanie na zimne, bo teoretycznie fin może szkodzić.

 

Ponad to są ludzie którzy brali fina i zrobili zdrowego męskiego potomka.

 

A żeby było ciekawiej, to są też na tym świecie ludzie, którzy od urodzenia nie mają 5AR - i jakoś nie ma problemu z rozmnażaniem też.

 

Było wałkowane na tym forum co najmniej kilka razy, wystarczyło użyć wyszukiwarki słów kluczowych, jak nie chciało się wertować setek tematów.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Też znalazłem o czytałem o tym, zapytałem na forum, myślałem, że może są jeszcze jakieś inne badania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybszy powrót nasienia do wyników z przed brania Fina polecam:

- L-karnityne, Shilajti, Maca, Himalaya Speman, Kwas foliowy, q10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Innymi słowy: fin nie uszkadza ani plemników ani płodu.

Sory, że się wcinam ale temat mnie zaciekawił. Z tego co czytałem to z pewnością może mieć wpływ na jakość nasienia (nie było mowy o uszkodzeniu budowy plemnika) np. ilość żywych plemników, no ale to oczywiste, faceci na bombie z rozwaloną gospodarką hormonalną też czasami mają problem z nasieniem, ale to składowa tego jaki towar walą, ile, cechy osobnicze, profilaktyka jajek, ilość cykli itp itd. Jednak i amatorzy bycia na bombie raczej płodzą na offie a nie na on'ie, tak profilaktycznie - no przecież mówimy o potomku, więc chyba każdy chce żeby był zdrowy i cały.

 

Ale masz pewność, że nie może wpłynąć na płód? (mówię o kontakcie fizycznym fina ze skórą kobiety w ciąży) - tak to trochę oderwane od przytoczonego przykładu, ale po prostu jakiś czas temu to analizowałem to jednak w publikacjach jest mowa o potencjalnym prawdopodobieństwie zagrożenia rozwoju płodu męskiego (mówimy wciąż o fizycznym dostarczeniu do ustroju kobiety fina, mówi się o kontakcie skórnym itp. dla mnie jeden pies jaka forma oralna, analna czy jakakolwiek inna).

 

Ja od kilku miesięcy patrzę inaczej na ulotki. Np. głupi lek stosowany przy ostrych alergiach (niby tylko do 15% osób doświadcza objawów schizofrenii, urojeń) i co? Boom, jestem "szczęśliwym" trafionym, na całe tylko w czasie zażywania;) Jasne 99% informacji na ulotce to krytka dla koncernów, że jak się coś stanie to my przecież informowaliśmy, no ale jednak dziś już patrzę na to nieco inaczej przynajmniej względem środków innych niż np. ibuprom (tak tam też są ulotki z tym jak to może Cie zgładzić po jednej tabletce).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(mówię o kontakcie fizycznym fina ze skórą kobiety w ciąży) - tak to trochę oderwane od przytoczonego przykładu, ale po prostu jakiś czas temu to analizowałem to jednak w publikacjach jest mowa o potencjalnym prawdopodobieństwie zagrożenia rozwoju płodu męskiego (mówimy wciąż o fizycznym dostarczeniu do ustroju kobiety fina, mówi się o kontakcie skórnym itp. dla mnie jeden pies jaka forma oralna, analna czy jakakolwiek inna).

 

Serio myślisz, że dotknięcie tabletki fina, czy nawet jej macanie przez kobietę, spowoduje wchłonięcie się tej tabletki wraz z całą zawartością i substancją czynną do jej organizmu ?

 

A nawet gdyby w skutek czarów ze średniowiecza tak się stało, i nawet gdyby ten fin był faktycznie tym najgorszym złem i przekleństwem tego świata, oraz zabójcą męskich płodów, to wiesz, wobec powyższego... to jest (czy byłoby) dokładnie takie same pierdolenie, jak tych co to po zeżarciu jednej tabletki fina i to dokładnie już po 10-u minutach od jej zażycia, stracili nie tylko cały popęd i spermę, ale i wszystkich znajomych, dziewczynę/żonę/partnerkę, rodzinę, pracę, i pamięć, a nawet dom i samochód, i władzę w nogach, oraz wzrok i trzy palce.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale finasteryd to nie koks. Finasteryd nie jest hormonem ani analogiem żadnego hormonu, nie reaguje też z hormonami.

Owszem ale ingeruje w profil hormonalny. Przecież np. bicie małych dawek testa już udowodniono, że dla faceta jest prozdrowotne (oczywiście mowa o wieku 30+ lub może bardziej 40+) i nie ma prawa zrobić prawie żadnej krzywdy przy odpowiedniej profilaktyce i odbloku, a jednak większość robi dzieciaka na offie - chodzi o dmuchanie na zimne i o to żeby jakość nasienia była dobra, przecież nikt nie mówi, że przy wpadce na bombie urodzi Ci się dziecko z 2 głowami, czy 40 palcami, a raczej ja tak nie mówię. Nie jedno całe i zdrowe dziecko widziałem mimo nadużywania towaru przez tatusia. Po prostu i w tym przypadku dmucha się na zimne.

 

Serio myślisz, że dotknięcie tabletki fina, czy nawet jej macanie przez kobietę, spowoduje wchłonięcie się tej tabletki wraz z całą zawartością i substancją czynną do jej organizmu ?

 

A nawet gdyby w skutek czarów ze średniowiecza tak się stało, i nawet gdyby ten fin był faktycznie tym najgorszym złem i przekleństwem tego świata, oraz zabójcą męskich płodów, to wiesz, wobec powyższego... to jest (czy byłoby) dokładnie takie same pierdolenie, jak tych co to po zeżarciu jednej tabletki fina i to dokładnie już po 10-u minutach od jej zażycia, stracili nie tylko cały popęd i spermę, ale i wszystkich znajomych, dziewczynę/żonę/partnerkę, rodzinę, pracę, i pamięć, a nawet dom i samochód, i władzę w nogach, oraz wzrok i trzy palce.

Nie absolutnie nie twierdzę, tak. Choć po sobie wiem, że fin przez skórę przechodzi to nie sądzę, żeby ta mikro dawka, która potencjalnie może dostać się do układu kobiety zrobi cokolwiek złego (tym bardziej że ja sam używam mikro dawek) - choć ja raczej jestem zwolennikiem żeby kobieta z tym styczności nie miała jeśli takiej potrzeby nie ma;)

A co do magicznych zdolności fina do zabicia popędu to oczywiście jest demonizowanie jak zakładam, jestem na topicalu w minimalnych dawkach, więc mam blade pojęcie tak naprawdę o jego możliwościach. Ale dla przykładu exe, tamox, do zbicia estro jak się przegnie to gwarantuje, że położy fajkę, każdego zdrowego faceta;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...