free web hit counter Skocz do zawartości
nord

Czy można pobrać grafty z lini ...

Rekomendowane odpowiedzi

miałem jakiś czas temu zabieg na korektę kształtu lini i zagęszczenie obszaru tuz za linią. Niestety na linię zostało posadzone za dużo graftów a za mało za linią i teraz przy krótko ściętych włosach widać z góry wyróżniający się pasek z przodu czyli tą zbyt zagęszczoną linię. Donor mam ograniczony dlatego pierwsza myśl to przy następnym zabiegu pobrać grafty własnie z tej linii ale pytanie zasadnicze czy nie będą widoczne blizny na grzywie ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nord można to robić i się to robi. Blizny nie zostaną ale stracisz część włosów z lini i tych pobranych( maść na bazie cynku jak tylko będą stabilne strupki i masaż). Niestety jesteś przypadkiem o których pisałem wcześniej. Tak to jest jak lekarz robi nie to co powinien tylko słucha życzeń pacjenta kiedy wiadomo, że donor ma swoje ograniczenia. To taka przestroga dla tych co myślą, że z linią to sobie można robić co się chce. Zdradź mi jeszcze kto Ci robił korektę lini ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat naprawiony. Jak ktos nie ma nic sensownego i na temat do skomentowania, to proponuje nic nie pisac niz pisac byle pisac


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak to jest jak lekarz robi nie to co powinien tylko słucha życzeń pacjenta kiedy wiadomo, że donor ma swoje ograniczenia. To taka przestroga dla tych co myślą, że z linią to sobie można robić co się chce.

 

Ja szanuję i poważam tylko takich lekarzy, którzy nie uprawiają żadnego terroru co do linii i nie dyskryminują mnie od niskiej linii w kształcie odwróconej litery ''U'' bez żadnej recesji tylko z powodu płci męskiej.

 

Tylko tyle mam do dodania, bo autentycznie byłem dyskryminowany w kilku klinikach, przez kilku lekarzy.

 

I jeszcze na koniec dodam, że ani ty ani nikt i pod żadnym pozorem dobroci i pod żadnymi pretekstami troski oo to że łysienie postąpi tego nie zmieni, że można sobie modyfikować linię!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...