free web hit counter Skocz do zawartości
dandinho

HDC Dr Christina 2950 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

 

-- 24 lis 2019, 20:01 --

 

A w Clinica Epitouch w Hiszpanii jest 1.9 € /graft


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nie wiem, mam jedna kartke z 1 dnia zabiegu, druga przez przypadek zostawilem w pokoju na Cyprze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mowili, jak wiele innych rzeczy ktore jednym uchem wpuszczalem a drugim wypuszczalem, bylem za bardzo podniecony, a druga sprawa to jest taka ze moj englisz is wery bed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to Piotrusia nie było? Xd

 

Kuhwa Matrix, to samo miałem napisać, ale nie chciałem zaśmiecać wątku dandinowi, choć dandinio moim wrogiem jest, to grzeczny się zrobił.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas zabiegu jest tylko lekarz prowadzacy i 2 technikow, niestety nie mial mi kto tlumaczyc, a to czego nie rozumialem to przytakiwalem glowa, dla mnie ten wspolczynnik hair per graft nie jest istotny, poza tym teraz sie juz tego nie dowiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest ku*wa wiesz trochę dziwne jak na klinikę reklamującą się jako ''najlepsza na świecie'', bo w wielu topowych klinikach twierdzą, że rozmawiają nawet w kilku językach, a tu polski konsultant a i tak dupa z tego jak co do czego podczas zabiegu.

 

W BHR jest pod tym względem chyba lepiej, bo nawet jak konsultanta nie ma na miejscu, to Justyna (technik) jest.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo w wielu topowych klinikach twierdzą, że rozmawiają nawet w kilku językach

 

 

jeszcze nie widzialem zagranicznej kliniki zeby rozmawiali po Polsku

 

 

 

a tu polski konsultant a i tak dupa z tego jak co do czego podczas zabiegu.

 

 

byl mi potrzebny przed zabiegiem do uzgodnienia wszystkiego, podczas zabiegu nie byl mi potrzebny, swoja role spelnil jak nalezy a nawet lepiej dzieki niemu dostalem 300 graftow w gratisie bo nie mialem chajsy juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie widzialem zagranicznej kliniki zeby rozmawiali po Polsku

 

Ja znalazłem kilka takich klinik w wyszukiwarce europejskich klinik. Sam możesz też to sprawdzić, bo wkleiłem link do tej strony na forum.

 

A to oznacza, że w tych klinikach musi też pracować jakiś Polak.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem ta wyszukiwarke, jest w niej uwzglednione gdzie jest polski konsultant, w HDC tez jest, zreszta jaka to roznica mi nikt do tlumaczenia podczas zabiegu nie byl potrzebny bo wszytsko co chcialem wiedziec uslysalem przed zabiegiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zreszta jaka to roznica mi nikt do tlumaczenia podczas zabiegu nie byl potrzebny bo wszytsko co chcialem wiedziec uslysalem przed zabiegiem

 

Właśnie zaprzeczyłeś temu co napisałeś dwa posty wcześniej.

 

niestety nie mial mi kto tlumaczyc, a to czego nie rozumialem to przytakiwalem glowa,

 

I wiesz to niby mało istotne, ale Matrix u Maral'a też kiwał głową i wyszło z tego to co wyszło, choć oczywiście Maral jest też winny temu i to nawet bardziej niż Matrix. Ale daję tylko pierwszy lepszy przykład.

 

Ja gdybym czegoś nie rozumiał co do mnie mówią po angielsku, to z pewnością rzekł bym: ''I don't understand what you're talking to me. Can u speak more slowly?'' Albo: ''Give me the fuckin translator and write what you're saying.'' - jeśli nie rozumiał bym nic albo bardzo mało z tego co do mnie mówią.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o ten hair per graft, on dla mnie nie mial nigdy zaczenie, moj donor jest slaby i ograniczony z tylu wiec tak czy siak cudow z niego nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spoko wygląda, choć przydały by się lepszej jakości zdjęcia. A jak Twoje odczucia?

 

Szczerze mówiąc sam zastanawiam się nad tą kliniką, mimo kontrowersji co do niej na forum. Po prostu nie ma za bardzo nic ciekawego w tym przedziale canowym.

Dlatego mam nadzieje, że zdasz relację do końca.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Całkiem spoko wygląda, choć przydały by się lepszej jakości zdjęcia

 

 

zdjecia robie samsungiem s10e wiec jakosc powinna byc dobra, widocznie ani fotograf ani fryzjer ze mnie zaden

 

 

 

A jak Twoje odczucia?

 

 

przy takiej dlugosci wlosow w swietle dziennym po 4 miesiacach mysle ze wyglada to nawet spoko, mam nadzieje ze efekt koncowy bedzie dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te mniej geste miejsca powinny zarosnac przez nastepne 1,5 -2 miesiace . Niektore wlosy po prostu beda wyrastaly pozniej i tak jest u kazdego. Jak na 4 miesiace to nic nadzwyczajnego ja tutaj nie widze . Odrost jest wyraznie widoczny a to jest istotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki : ktos wie jak trwale usunac starte grafty z tych miejsc ? jest to linia po nieudanym zabiegu u kolasa sa tak nawet grafty kilkuwlosowe, narazie wygalam je maszynka do wlosow ale i tak je widac co strasznie mnie irystuje

 

chodzi mi bardziej o jakas epilacje, czy jest ona skuteczna ? raz na zawsze czy zabiegi trzeba powtarzac ? mial ktos robione cos podobnego kiedys ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakich cenach mowa wymieniąjąc te kliniki ? Co uważacie o Meditravel ? w ostatnim czasie dosyć rozpromowana klinika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie zadne kliniki nie wykonuja zabiegow

 

 

O jakich cenach mowa wymieniąjąc te kliniki ?

 

 

2 - 2.25 € w zaleznosci ktorego doktura wybierzesz

 

 

Co uważacie o Meditravel ?

 

sam musisz zdecydowac ktora klinike wybrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...