free web hit counter Skocz do zawartości
dandinho

HDC Dr Christina 2950 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Ta blizna odciąga też uwagę od ewentualnych przerzedzeń spowodowanych FUE.

A fina zacząłeś brać przed takim zaawansowaniem łysienia czy po ? i czy w ogóle działa ? - Pytania zadaje bo nie widzę żeby się pojawiło, a prowadzisz spoko relacje bez naganiania więc są to informacje przydatne dla potomnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli pigmentacje , nie wiem jaka jest różnica pomiędzy tym , a mikropigmentacja. pigmentacja dziala na zasadzie makijażu permanentnego i utrzymuje się do 3 lat i wtedy trzeba poprawić, sam sie zastanawiam nad czymś takim bo również mam blizne , a u cb na tył głowy to raczej efekt byłby mega zadowalający , ale skoro Ci to nie przeszkadza to nie ma kłopotu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proces lysienia rozpoczal sie jak mialem 16/17 lat teraz mam 35 w tamtych czasach nie mialem nawet internetu, zaczynalem od loxonu 5 % i vitapilu pamietam, fina zaczalem brac jak bylem na 1 roku studiow ( mialem juz rzadsze i ciensze wlosy,zakola stopniowo sie powiekszaly) wiec dosyc pozno, wczesniej nie mialem do niego dostepu, mysle ze gdyby nie fin mialbym juz nw 6 jak moj Ojciec, ogolnie stosowalem wszystkie pierdoly dostepne za rynku, dodawalem fluta do minoxa przeszedlem na duta ale nie na dlugo, wloalem wrocic do fina, no i ten nieszczesny zabieg u Kolasa

 

Ogolnie gdybym nie trafil kiedys na pierwsze forum fysienie.info to nie wiedzialbym na temat walki z lysieniem za wiele, ani o finach itp i zapewne byl bym lysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakbyś miał porównać od czasu rozpoczęcia kuracji finem do czasu aż zdecydowałeś się na pierwszy przeszczep to sporo włosów wypadło i linia sie mocno cofneła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na finie bylo spoko zatrzymywal/spowalnial dalszy proces dupizmu, po pierwszym zabiegu wpadlem jednak na genialny pomysl zeby wszystko odstawic, w tym fina, te 700 graftow wyroslo tylko ze na wiekszych zakolach nich przed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na finie bylo spoko zatrzymywal/spowalnial dalszy proces dupizmu, po pierwszym zabiegu wpadlem jednak na genialny pomysl zeby wszystko odstawic, w tym fina, te 700 graftow wyroslo tylko ze na wiekszych zakolach nich przed

 

Po jakim czasie od rozpoczęcia fina 1mg/d zauważyłeś ostry hamulec z wypadaniem?

 

Szykuje się na prawdę spoko efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dandinho a jak wspominasz przejście z duta na fina? Sporo włosów poleciało? Jak brałeś duta, co ile dni? Ja bardzo mocno myślę nad odstawieniem duta (co 2 dni) i wskoczeniem na fina codziennie. Mam wrażenie że u mnie Dut cudów nie robi nadal włosy lecą prawdopodobnie nie tak jakby to było bez ale jednak. Pozatym dostępność tego środka a właściwie dermatologa który by go wypisał jest kiepska, zawsze ma podstawe żeby powiedzieć "nie" i bez dyskusji.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po jakim czasie od rozpoczęcia fina 1mg/d zauważyłeś ostry hamulec z wypadaniem?

 

 

okolo 7/8 miesiaca

 

 

 

Dandinho a jak wspominasz przejście z duta na fina? Sporo włosów poleciało?

 

 

ogolnie nie zauwazylem wtedy linienia, nic sie nie dzialo po przejsciu a raczej po powrocie do fina, bralem wtedy duta co 4/5 dni z indii (dutas) wczesniej i pozniej finax tez z Indii zeby nie dzielic proscaru na 4 czesci, nie bylo wtedy zadnych generykow w polsce tylko propecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie 9 msc po, z racji tego ze wiekszosc wlosow jest nadal cienkich i przypominaja pajeczyne scinam sie na kilka mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapuść na kilka cm plus żel i mikrowłókna i ocenimy


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci stary ze nie uwazam mikrowlokien i tego nie kupie, tylko czysty efekt po HT mozesz u mnie zobaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt na plus, patrząc na zdjęcia początkowe. 4-4,5 tys graftów na ten obszar i wyglądałoby miodnie. Wspomagasz się farmakologicznie po zabiegu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taki lichy rynek był kiedyś? - Bo o ile wiem, to we wcześniejszych latach były te same leki dostępne co teraz, i wątpię abyś PRAWIE wszystkiego co było próbował, no chyba, że chodzi o oszukańcze wynalazki to może.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie to tylko androcuru, cb, ru, spiro nie probowalem z prawdziwych lekow, oszukanczych wynalazkow unikalem zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety poprzednie zdjęcia wygasły 🙁 Stosujesz fina ?

Edytowane przez speed201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Niestety poprzednie zdjęcia wygasły 🙁 Stosujesz fina ?

 Faktycznie wygasly teraz zauwazylem, ale wrzucam z powrotem, tak stosuje fina jakies 10 lat z przerwami

 

 

 

WhatsApp Image 2019-11-13 at 19.45.10 (1).jpeg

0.jpg

IMG_20191116_155948.jpg

IMG_20191116_155956.jpg

IMG_20191116_155929.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...