free web hit counter Skocz do zawartości
mikam69

2gi przeszczep... gdzie??

Rekomendowane odpowiedzi

ale te wlosy odrazu po przeszczepie ci nie wypdaly, z tego co widzialem u ciebie to traciles swoje natywne wlosy i te przeszczepy. NAtywne traciles bo lysienie dalej sobie szlo a przesczep traciles prawdopodobnie bo twoj donor tez w mniejszym stopniu podlega lysieniu i na przeszzczepie to bardziej widac bo gestosc jest zazwyczaj mizerna z zasady. Uszkodzenie natywnych wlosow czasami ma miejsce przy przeszczepie jezeli technik jest mniej doswiadczony , takie juz ryzyko przesczepu. ale takie uszkodzenie bys widzial duzo wczesniej na glowie a ty pisales ze po dwoch latach zaczelo sie sypac wszystko i dlatego wg mnie to kwestia tego ze dalej lysiejesz. czy ci teraz uszkodzili to tego nikt nie wie. Dlatego kliniki z mniej doswiadczonymi technikami wola pacjetow z wieksza lysina gdzie nie ma co juz uszkodzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to mi chodzi właśnie. jak sie zbiore w koncu to założe nowy topik z pełną relacją. ogolnie wydalem 3razy mniej za 3800 graftow niz w bhr za 2400 graftów.

ale mam mega obawy co do efektu koncowego. Bo wlasnie robili mi glowe jak wszystkie inne . niby pokazywalem zdjecia z 1szego przeszczepu, jakby mi to dogescili profesjonalnie to pewnie efekt bylby super ale boje sie ze oni mi poprostu walili grafty jak na kazdej innej glowie i pouszkadzali moje wlosy.

Dziwi mnie to co piszesz ze donor tez byl podatny na wypadanie bo wlosy z tylu glowy mialem geste ze moj fryzjer mowil ze u gory cienko a z boku i tylu taka szczecina, wiec watpie zeby to bylo to.

 

Turek stwierdzil ze po prostu wypadly mi wlosy ktore byly pomiedzy przeszczepami od BHR ale w sumie to sam nie wiem w co wierzyc.

 

Jesli nie uszkodzili mi podczas tej operacji wlosow to rozumiem ze one powinny rosnac normalnym cyklem a nie jak przeszczepione wlosy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem twoj pierwszy przesczep byl ok i klinika duzo nie nawalila skoro miales dobry rezultat na poczatku . Potem po po prostu dalej lysiales i tyle , to nie ich wina

tak,wlosy powinny rosnac normalnie jak reszta na glowie. Musisz wiedziec ,ze donor tez z wiekiem troche sie oslabia i przeszczep za iles tam lat nie bedzie wygladal tak jak dzis, tak juz jest. Byly nawet badania pokazujace donor 20 latka i donor 40 latka - byla spora roznica w gestosci. Moze u ciebie ten proces szybciej postepuje. Donor zawsze bedzie gesty i golym okiem nie zobaczysz az tam zmiany ale nawet jak sie oslabia to bedzie to na przeszczepie DUZO bardziej widoczne bo przeszczepy sa z natury slabe gestosciowo wiec logiczne ze ta bedzie to bardziej widac. Za kilka miesiecy zobaczysz jak to wyglada.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok kumam. no zobaczymy. jak nie rozwalili mi moich wlosow to za miesiac powinienem wygladac normalnie i tylko czekac na dogeszczenie.

Jeszcze jedno pytanie:

 

na przeszczepionym obszarze mam takie jakby biale kulki, nie wiem czy to naskorek czy co ale jest dosc widoczne. szczegolnie po myciu glowy wyglada to jakbym obsypał czyms łeb.

czy to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no teraz podczas gojenia. jakby skóra ale nie wiem do konca co to.

a nie dotykam za bardzo przeszczepionego obszaru a podczas mycia tylko delikatnie przyklepuje pianke i splukuje wodą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuce za jakis czas relacje.

 

Klinika nakazuje masaz glowy po 2tyg od zabiegu. W jaki sposob go wykonywac? Na necie widze tylko filmiki jak masowac donor ale tu chyba chodzi o masaz przeszczepionej czesci. Konsultantka mowi - jak podczas mycia glowy .. ale to nie jasne. Boje sie uszkodzic grafty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trochę dość wcześnie, faktycznie. Obczaj filmiki na YT Pawła Pegzy, on pokazuje jak masować włosy, z tymże na sporym odroście...


Aktualna kuracja:

- Finasteryd 1mg (Finahit)

- Hairvity

- Dermena Men (szampon)

- Zoxin Med (szampon)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uderzylem sie dzis w leb. poszlo troszeczke krwi. jest lekkie obtarcie skory ogolnie.

czy mozliwe ze uszkodzilem grafty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary szanuje to co piszesz, ale myślisz, że da Ci ktoś tutaj stuprocentową gwarancję? Moim zdaniem wszystko powinno być ok, bo jak rozumiem jesteś kilka dni po

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstaw zdjecia. Jesli sie uderzyłeś w głowę w pierwszym tygodniu po zabiegu to niestety jest spore prawdopodobieństwo że będzie to miało konsekwencje. Ale jeśli powiedzmy po więcej ni z tygodniu to bym nie panikował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...