free web hit counter Skocz do zawartości
mikam69

2gi przeszczep... gdzie??

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tak rana powstała u tego gościa co to tak linię mocno obniżył w Aisha Hair..... ma taką ranę że mu włosy odrosły szybciej niż po Feridunim.

 

No i jak zwykle odezwali sie 2 hejterzy. Tego gościa co mu obniżali linię to Ty widziałeś tylko w necie i pomyślałbyś co sam piszesz odnośnie prędkości odrostu po HT. Cudów nie ma bo włosy u jednych rosną szybciej niż u innych ale nie na tyle aby była to kolosalna różnica co w tym przypadku po prostu wskazuje na pisanie bzdur. Może rany też się innym goją szybciej, może niektórzy po złamaniu nogi mogą jeździć na rowerze już po tygodniu co ? Tak było i np. z wypadkiem Kubicy, kiedy pseudoautorytety wypowiadały się, że on może wrócić do kierowania autem już po roku od wypadku. Minęło prawie 3 lat zanim był w stanie znowu wyczynowo jeździć. I na tym się Antek Twoja wiedza praktycznie kończy bo jesteś zwykłym znawcą netu i youtuba jakich dziś pełno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak zwykle ...uj co to nagania na terrorystyczną klinikę, naganiaj ale tylko gargameli i takich którzy chcą być gargamelemi.

 

-- 20 lis 2019, 20:24 --

 

I będę tu tak długo hejterem dopóki taki jak ty nie przestanie pieprzyc swoich bzdur i buntować lekarzy od HT.

 

Chcesz być kurwa chamie szczęśliwy i zadowolony, to pozwól też innym być !

 

Tylko tego pragnę chamie jeden, i w dupie was mam wszystkich. Powiedziałem nawet że jak będę zadowolony z HT i jeśli mi zrobią tę linię tak jak chcę, to usunę nawet stąd wszystkie swoje posty.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w którym miejscu mojej wypowiedzi Ty widzisz naganianie ? Masz już nawet problem z odróżnieniem merytorycznego wpisu od namawiania kogoś do jakiejś kliniki. Oczywiście do wniosków z mojego wpisu się nie odniosłeś no bo nie o to Ci chodzi. Chodzi o bicie piany. Prawie każda Twoja wypowiedź to czysty hejt klinik kiedy Ty ich efekty widziałeś tylko w necie bo HT nigdy nie miałeś. Dobranoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że próbujesz przeciwdziałać wyborom innych konkurencyjnych klinik jak np. ta Aisha czy co tam innego. i pitolisz jaki to Maral jest dobry obeznany i cudowny i jak to nikomu nie chce krzywdy zrobić....

 

-- 20 lis 2019, 20:38 --

 

Prawie każda Twoja wypowiedź to czysty hejt klinik kiedy Ty ich efekty widziałeś tylko w necie bo HT nigdy nie miałeś. Dobranoc.

 

Za chwilę skontaktuję się z @maxikiem aby na żywo obejrzeć jego efekty po Maral'u i nagrać film plugawy o klinice Maral'a jak mnie dalej będziesz wkurwiał. A maxik miał chęć opisać odpowiednio wszędzie Maral'a, tylko może ma z tym lekkie problemy... moge mu w tym pomóc po koleżeńsku.

 

I przestaniesz kurwa mi zarzucać, że nigdy żadnych efektów ani nikogo po HT na żywo nie widziałem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś Wam powiem choć pewnie, niektorzy z Was od razu posądzą mnie o stronniczość bo jestem konsultantem innej kliniki:

Aisha się reklamuje, że robi 60graftów na cm2. Wiecie co to oznacza? Że tylko przy NW 3 na obszar jaki ono zwykle obejmuje tj. 90cm2 potrzeba 5400 graftów. Bardzo dobry polski donor z kolei można wyeksploatować do 10 tyś ( przy NW 3 a przy NW wyższym spada to nawet do 6 tyś). Z czego zrobić resztę jak ktoś ma NW od 3 wzwyż ?

 

Druga sprawa to gęstość. 60 graftów na cm oznacza dziurawienie skóry bardzo, bardzo gęsto. Powstaje jedna wielka rana. Niszczone są naczynia krwionośne, które odpowiadają za to jaki % graftów przyżyje. Powstaje tk. bliznowata. Dlatego nie powinno się robić takiej gęstości na 1 zabiegu bo to jest po prostu ryzykowne. Wielu z Was myśli, że lekarze nie umieją sadzić gęsto. To się zastanówcie w czym jest problem aby robić otwory pod grafty jeden obok drugiego? To żaden kłopot a jednak tego nie robią bo to w sumie nic nie da kiedy grafty poobumierają ponieważ w kluczowych po zabiegu dniach krążenie będzie niewystarczające.

 

Powiedz to np. Poswelowi, Alwi Armani, Feriduni itd. Potrafią sadzić gęsto i to robią.

A to że Polski donor starczy na NW3-4 i wtedy masz w miarę fają gęstość to chyba tylko nowi na tym forum nie wiedzą. Po prostu każdy na tym forum musi sobie zadać pytanie czy robię porządnie i jadę z chemią do końca życia lub do czasu aż coś wymyślą, lub liczę na szczęście. Przecież nikt nie jest wstanie powiedzieć gdzie i na jakim etapie łysienie się zatrzyma, albo robię całość z gówno gęstością, i czekasz na pytania dlaczego twoje włosy tak dziwnie wyglądają.

Jest jeszcze jedna możliwość maszynka do golenia masz zarys linii, a na pozostałą część robisz mikropigmentacje lub bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I na tym się Antek Twoja wiedza praktycznie kończy bo jesteś zwykłym znawcą netu i youtuba jakich dziś pełno.

 

Oczywiście.

 

Problem jednak w tym, że wielu znawców netu i youtube'a nie potrafi wydobyć tego najważniejszego i najistotniejszego dla nich i w ich jakże różnych przypadkach - i ja tym się różnię od przeciętnych znawców neta, że potrafię powyższe i że nie daję się robić w balona byle komu na tym forum jak i lekarzom czy to dermatologom czy tym od HT.

 

Jest na pewno 3 na youtube. Poszukaj dobrze. To nie jest jedyny przypdake z Polski. Dają też kontakty do siebie, nawet telefoniczne w razie pytań.

 

Powiedzcie też jak to jest, że inni mogą swoje opinie i decyzje opierać na necie i yt, a mi się tego zabrania i ciągle to wypomina ? Powiedzcie mi to do kurwy nędzy!

 

 

Powiedz to np. Poswelowi, Alwi Armani, Feriduni itd. Potrafią sadzić gęsto i to robią.

 

Za chwile będzie, że Poswal już sam osobiście nie wykonuje zabiegów, że Alvi Armani nie żyje, a i tak był nieetyczny i przy tym nieludzko drogi, a Feriduni przereklamowany i że trzeba czekać rok na HT u niego, i że zostaje Maral z gęstymi grządkami.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to np. Poswelowi, Alwi Armani, Feriduni itd. Potrafią sadzić gęsto i to robią.

A czy ja napisałem, że nie robią? Napisałem jedynie, że robienie tego w jednym zabiegu jest ryzykowne.

 

A to że Polski donor starczy na NW3-4 i wtedy masz w miarę fają gęstość to chyba tylko nowi na tym forum nie wiedzą.

 

Piszesz to tak jakbyś jednak forum nie czytał. Bo jest tu przypadek Przemoxa78, który robił u Poswala i miał odrost zerowy. I co ? I to tyle, że w sieci są relacje wspaniałe. Jeszcze 2 lata temu Koray na tym forum był magikiem od gęstości dopóki chyba Angel nie pokazał u niego swojego wyniku. Ale co to oznacza ? Dla wielu z was to automatycznie znaczy, że klinika coś spieprzyła i jest do dupy kiedy tak faktycznie to nikt nie wie co się stało. Ja bezwględnie nie osądzam i nie stwierdzam, że winny był pacjent czy lekarz. Można jedynie wskazać pewne kwestie ale czy to faktycznie miało wpływ nikt nie udowodni. Czy to Koray czy Poswal to bardzo dobrzy lekarze a jednak mają niepowodzenia co wskazuje jedynie na to, że efekt HT jest zawsze nieprzewidywalny. Wielu z was skacze z jednej kliniki do drugiej bo pokazano tutaj przypadek ze słabym efektem. Dlatego nie rozumiem teraz zachwycania się nad Przybylski kiedy uczył się u Koraya. To jak miał złego nauczyciela to jak go nauczył ? Tak będzie do czasu kiedy ktoś z forum pokaże słaby efekt Przybylskiego i wtedy lekarz, który był ok stanie się tu nikim.

 

A z Tobą Antek nie piszę bo jesteś tutaj zwykłym trollem bez życia poza tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam cię w dupie szujo lekarska gnido, mi wystarczy tylko rozmawiać z niektórymi. Ja cię kurwa tak nienawidzę jak tych wszystkich innych terrorystów lekarskich. Wody bym ci nie dał jakbyś zdychał z pragnienia i śmiałbym się z tego pijąc z butelki i pół rozlewając na piach.

 

-- 21 lis 2019, 13:08 --

 

Bo jest tu przypadek Przemoxa78, który robił u Poswala i miał odrost zerowy. I co ? I to tyle,

 

Gówno ty ku*wa pierdolony hejterze!

 

Poswal'a nawet nie było na sali jak on miał tam robiony zabieg, tylko Rubi była.

 

-- 21 lis 2019, 13:13 --

 

Jeszcze 2 lata temu Koray na tym forum był magikiem od gęstości dopóki chyba Angel nie pokazał u niego swojego wyniku.

 

Gówno prawda, że Erdogan był kiedykolwiek tu magikiem gęstości, bo już nawet niejaki @Grzegorz mówił o tym i to nawet Angel'owi o tym mówił, tylko ten żył w swoich przekonaniach.

 

A jeśli chodzi o ostatnie dwa lata, to u Erdiogan'a zaczęli prawie każdemu robić gęstość zapałek wbitych w gówno!!!

 

-- 21 lis 2019, 13:15 --

 

A czy ja napisałem, że nie robią? Napisałem jedynie, że robienie tego w jednym zabiegu jest ryzykowne.

 

 

Ryzykowne to jest robić jakikolwiek przeszczep u terrorysty Maral'a, bo wiadomo, że te terrorystyczne świnie nie zrobią tam linii jak pacjent chce!

 

-- 21 lis 2019, 13:18 --

 

Czy to Koray czy Poswal to bardzo dobrzy lekarze

 

Poswal, to już historia, a Erdogan zaczął robić lipę na maxa i gęstość zapałek wbitych w gówno, oraz zaczął bredzić ze do dwóch lat trzeba czekać na ocenę wyniku HT.

 

-- 21 lis 2019, 13:21 --

 

Dlatego nie rozumiem teraz zachwycania się nad Przybylski kiedy uczył się u Koraya. To jak miał złego nauczyciela to jak go nauczył ? Tak będzie do czasu kiedy ktoś z forum pokaże słaby efekt Przybylskiego i wtedy lekarz, który był ok stanie się tu nikim.

 

A tego to ja też nie rozumiem. I Nie raz był już na forum gówniany efekt od Przybylskiego, ale to przecież król Polski a nie jakiś celebryta z tvn'u.

 

Ja osobiście mam stosunek do Przybylskiego jaki mam i mam ku temu powody, jednak zyskał u mnie plusa za to że dał Matrixiowi tę pierdoloną kredkę aby sam narysował sobie linię - i mam nadzieję że tak też będzie podczas przeszczepu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też efekty transplantacji u Przybylskiego nie są najwyższych lotów. Życzę Przybylskiemu żeby z czasem stał się wysokiej klasy specjalistą, ale póki co to jest co najwyżej "jako-tako".

 

Freitas za to daje rade :

 

PS. mam nadzieję, że Matrix będzie miał super efekty i oby tak było.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak śmiesz bruździć lekarzowi i maralowemu przydupasowi opierając swe argumenty tylko na filmikach z yt i fotkach z neta ?

 

A Freitas jest do dupy, bo nikt z forum niego nie był. A u Maral'a wszyscy byli.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Wam pokaże bo widać jak łykacie releacje z netu. Efekt po pierwszym zabiegu u Marala, włosy blond a grafty głównie jednowłosowe. A co jest na filmie z youtuba? Południowiec, grube ciemne włosy i grafty multi. Wierzcie sobie dalej w cuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co porownywac tego od frietasa , pisze ze gosc jest na finie i monoxie co jeszcze podbija efekt - gosc mial bardzo maly ubytek , 30 lat , wlosy to on ma geste jak siersc psa wiec jaki mial byc efekt jak nie bardzo dobry ? nie ma co porownyweac do polskich wlosow. Odnosnie gestosci jest masa mitow , 90% klinik klamie zeby przyciagnac klientow i wciskaja kit ze sadza z gestoscia 80 graftow na lini gdzie prawda jest taka ze sadza pewnie z geestoscia po max 40- 50 graftow na linii i do tego wala na linie grafty 3,4 wlosowe co podbija czasami efekt ale nie jest w 100% naturalnym lookiem bo daje efekt tzw zbyt ,,twardo'' wygladajacej lini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu gadałem z Armanim, poruszając wszystkie te zagadnienia i problemy opisywane na forach, i jasno określił, że zrobienie dense-pack'u na poziomie 80-85 graftów/cm2 nie jest żadnym problemem i u żadnego pacjenta w jego klinice. I podkreślam na całym biorczym o ile jego powierzchnia i donor pozwala, a nie tylko na konturze linii!

 

-- 21 lis 2019, 19:44 --

 

Ale weź to tłumacz maralowcom....

 

-- 21 lis 2019, 20:13 --

 

I jeszcze jedno autorowi tematu chciałem tylko powiedzieć skoro już tak uparł się na oklepane na forum kliniki.

 

W obecnych czasach z tych wszystkich oklepanych tutaj klinik, tylko BHR trzyma nadal poziom usług jak i obsługi, i nawet jak jakiś zabieg nie wyjdzie to bez problemu robią poprawki za darmo, wzywając szybciej klienta na poprawkę niż Erdogan (który jest też terrorystyczną świnią, i dyskryminuje ludzi, bezczelnie nawet temu zaprzeczając, a swoje robi).

A ponad to pracują tam raczej normalniejsi zrównoważeni ludzie jako konsultanci i technicy. Sam Bisanga jest też raczej normalniejszym lekarzem od HT, który nikomu źle nie życzy i nie dyskryminuje nikogo. Chociaż ta druga lekarka tam, jest upierdliwa i z pewnością mniej doświadczona, oraz gorzej się do wszystkiego przykłada. A konsultanci BHR-u nie panoszą (czy to na HLT czy tutaj) nie panoszą się jak ów konsultant Maral'a tutaj albo jak kiedyś Piotr z HDC.

 

I jak dla mnie, to BHR nie jest też żadnym topem, ale całkiem niezłym średniakiem skłaniającym się ku wyższym standardom.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz to np. Poswelowi, Alwi Armani, Feriduni itd. Potrafią sadzić gęsto i to robią.

A czy ja napisałem, że nie robią? Napisałem jedynie, że robienie tego w jednym zabiegu jest ryzykowne.

 

Chopie oni robią dobrą gęstość wszystkim - oczywiście gdzie na to donor pozwala i starają się to robić w jednym zabiegu, żeby "nie otwierać" pacjęta 30 razy.

 

Jeśli chodzi o Poswela to prawda przemox miał chujowy efekt i prawie zerowy odrost, ale zapomniałeś dodać że wszystkie włosy jakie tam robił to włosy z ciała, a uzyskanie z tych włosów dobrego efektu jest najcięższe, a przeżywalność najsłabsza.

 

Wszędzie zdarzają się liche efekty, jednak wybierając kogoś lepszego, masz większe prawdopodobieństwo lepszego odrostu, a niestety Maral, Cinik i 99,99% Turków do elity nie należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda co do BHT, a konkretnie co do Przemoxa to:

 

Z Przemoxem było tak jak pisałem, Poswal go osobiście nie operował ani nie nadzorował tego, nie było go w ogóle na sali wtedy, bo osobiście już pewnie w ogóle żadnych zabiegów nie wykonuje, a jeśli już to czasami dla odprężenia od innych zajęć i opierdalania się. Zatem można go winić za politykę kliniki, którą wprowadził, a nie konkretnie jego osobę jako lekarza i jego umiejętności za ten nieudany zabieg.

I to że on był pionierem i mistrzem BHT i że szkolił nawet lekarza z USA, nie znaczy że wszyscy inni lekarze i technicy w jego klinice są.

 

W tej chwili jak ktoś chce i potrzebuje BHT z ręki Poswal'a, to lepiej niech od razu wybiera kierunek USA i Umar'a.

 

I fakt, że robić dobrze zabiegi BHT, to nie to samo co zwykłe FUE - Przybylski bardzo się tym szczycił na początku kariery, że robi BHT i tanio, ale bardzo szybko zrezygnował....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd info ze się wycofał bo nadal ogłasza się że robi bht 10 zł /graft i robi to manualnie (nie wiem jak pobierają w innych klinikach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jego strony, którą co prawda dawno przeglądałem, bo obecnie to on mnie tyle obchodzi co śnieg z 68-go.

 

Nie było oferty BHT, która kiedyś była od początku za 1,6 € (dla ścisłości - nie było żadnej oferty BHT, bo nie chodzi mi o cenę), a jeśli znowu jest, to jest.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Poswela to prawda przemox miał chujowy efekt i prawie zerowy odrost, ale zapomniałeś dodać że wszystkie włosy jakie tam robił to włosy z ciała, a uzyskanie z tych włosów dobrego efektu jest najcięższe, a przeżywalność najsłabsza. Wszędzie zdarzają się liche efekty, jednak wybierając kogoś lepszego, masz większe prawdopodobieństwo lepszego odrostu, a niestety Maral, Cinik i 99,99% Turków do elity nie należy.

 

Tylko szkoda, że Poswal Przemoxowi o tym, że nie będzie miał efektu nie powiedził przed zabiegiem. Pojechał do topowej kliniki, zapłacił grube siano po to aby mieć właśnie nawiększe szanse na odrost.I co z tego, że BHT jest trudniejsze niż FUE z głowy? To w żadnym razie nie tłumaczy tego co się stało. A mówienie, że nie operował go Poswal osobiście tylko jego prawa ręka to naiwne tłumaczenie tego co się stało. Bo skoro Poswal płaci komuś kto u niego robi HT po jego szyldem to nie po to aby były zerowe efekty.

 

Chopie oni robią dobrą gęstość wszystkim - oczywiście gdzie na to donor pozwala i starają się to robić w jednym zabiegu, żeby "nie otwierać" pacjęta 30 razy.

 

Dodaj wszystkim tym, których widzisz w sieci. Za kilka miesięcy zobaczysz moją głowę gdzie gęstość będzie ok i udowodnię wam, że nie trzeba jechać z workiem pieniędzy aby mieć bardzo dobry efekt do tzw. topowej kliniki bo to zwykła ściema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda, że Poswal Przemoxowi o tym, że nie będzie miał efektu nie powiedził przed zabiegiem. Pojechał do topowej kliniki, zapłacił grube siano po to aby mieć właśnie nawiększe szanse na odrost.I co z tego, że BHT jest trudniejsze niż FUE z głowy? To w żadnym razie nie tłumaczy tego co się stało. A mówienie, że nie operował go Poswal osobiście tylko jego prawa ręka to naiwne tłumaczenie tego co się stało. Bo skoro Poswal płaci komuś kto u niego robi HT po jego szyldem to nie po to aby były zerowe efekty.

 

 

I właśnie dlatego należy zrobić rozeznanie czy aby na pewno lekarz nie pierdoli bzdur czyli np. czy na pewno robi osobiście jak zapewnia, i jak zapewnił w tym przypadku.

 

A co do BHT to chyba nie zaczniesz bredzić, że zdolność pokrycia tymi włosami jest taka sama, co tymi z głowy....

 

A to że ktoś jest prawą ręką głównego lekarza, to nie oznacza że był szczegółowo w tym samym szkolony, albo że ma takie same doświadczenie i umiejętności jak mistrz.

 

A za to ja zawsze Poswal'a *ebałem tu, że pod jego szyldem robi się teraz lipe.

 

I wytłumacz ty lepiej co się stało że tak wielu ma zjebany efekt po Maral'u, skoro już tak wszystko wiesz co się stało i co się dzieje...

 

A klinika Poswal'a jest może i topowa, ale jak na indyjskie warunki

 

-- 21 lis 2019, 21:28 --

 

Dodaj wszystkim tym, których widzisz w sieci. Za kilka miesięcy zobaczysz moją głowę gdzie gęstość będzie ok i udowodnię wam, że nie trzeba jechać z workiem pieniędzy aby mieć bardzo dobry efekt do tzw. topowej kliniki bo to zwykła ściema.

 

Jak dla mnie to twoja głowa, a raczej efekt HT na niej będzie *uj warty, bo jak sam powiedziałeś nie każdy przecież może skorzystać z usług tego jakże wspaniałego doktora

 

I jasne, worka pieniędzy nie trzeba wydawać (ale można jak ktoś lubi luksus, przepych i królewskie traktowanie i jak może sobie na to pozwolić), ale to też nie znaczy że trzeba być chytruskiem i robić w najtańszej klinice jakieś grządki na głowie i inną linie niż się chce.

 

I pozwól, że zapytam:

 

Czym jeździsz jako lekarz? - pewnie skodą octavią 1,9 tdi, bo szkoda ci na mercedesa i na paliwo ?

 

A HT to nie jest zakup chińśkiego telewizora, których można kupić 20 następnych w razie potrzeby.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko szkoda, że Poswal Przemoxowi o tym, że nie będzie miał efektu nie powiedził przed zabiegiem. Pojechał do topowej kliniki, zapłacił grube siano po to aby mieć właśnie nawiększe szanse na odrost.I co z tego, że BHT jest trudniejsze niż FUE z głowy? To w żadnym razie nie tłumaczy tego co się stało. A mówienie, że nie operował go Poswal osobiście tylko jego prawa ręka to naiwne tłumaczenie tego co się stało. Bo skoro Poswal płaci komuś kto u niego robi HT po jego szyldem to nie po to aby były zerowe efekty.

 

A czy maral mówi pacjentowi jaki będzie miał procent odrostu, nie bo też tego nie wiem. Chcącemu nie dzieje się krzywda, twoja głowa twój interes żeby o nią jak najlepiej zadbać. Jak idziesz do salonu po auto np. mercedesa to sprzedawca będzie twierdził że to najlepszy samochód na świecie - ale to ty powinieneś to sprawdzić, podobnie z klinikami, lekarz to taki sprzedawca.

A i jeśli chodzi o grube siano, to Poswel jest tańszy od Koraya, BHR, Feriduni i wielu innych.

 

Chopie oni robią dobrą gęstość wszystkim - oczywiście gdzie na to donor pozwala i starają się to robić w jednym zabiegu, żeby "nie otwierać" pacjęta 30 razy.

Dodaj wszystkim tym, których widzisz w sieci. Za kilka miesięcy zobaczysz moją głowę gdzie gęstość będzie ok i udowodnię wam, że nie trzeba jechać z workiem pieniędzy aby mieć bardzo dobry efekt do tzw. topowej kliniki bo to zwykła ściema.

 

Co nie zmienia faktu że musiałeś zrobić dwa zabiegi na ten sam obszar, gdzie wyżej wspomniani lekarze starają się to wykonać w jednym, żeby nie obarczać pacjenta stresem, kolejnym goleniem głowy, kolejnym dochodzeniem do siebie.

Piszesz że jak za dużo na jeden raz się sadzi to dużo może obumrzeć, ale jeżeli sadzisz drugi raz to też istnieje prawdopodobieństwo uszkodzenia już posadzonych graftów.

 

Nie chcę hejtować, torpedować itd.

 

Ale daj sobie luz z tą reklamą bo jest tutaj dużo osób które miały zabieg, które czytały o zabiegu (żeby wiedzieć czego się spodziewać, o co pytać lekarza itd.), prawdopodobnie więcej od ciebie, co prawda dowiesz się nowych rzeczy ale robisz antyreklame dla kliniki którą reprezentujesz, bo wychodzi na to że jesteś niezbyt kompetentny, ale twój wybór.

 

Tak jak napisałem wcześniej odcinam się od dalszej rozmowy bo nie widzę sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda czasu na dyskusję kiedy sami sobie przeczycie. Gdyby nie przykład Przemoxa i jego zabieg u Poswala to co byście dalej o tej klinice pisali? No byłoby ach i och forumowego trolla ( który w przeciwieństwie od innych potrafi z youtuba wyłapać czu to jest fake czy real result, normalnie komedia) i innych bo żyjecie fikcją z netu. Przecież troll i wielu innych zalecał klinikę Poswala kiedy nigdy tam HT nie mieli a dziś już mówią, że lepiej tam nie jechać. A jak kolega pokazał brak rezultatu to mit upadł. Nagle internetowym mądralom okazało się, że to klinika jak wszystkie inne i nie warto. I teraz co ? No przecież pojedzie ktoś do Poswala ? Bo BHT jest trudniejsze ? To dlaczego te "gorsze" kliniki mają odrost po BHT ? Śmieszne bo nikt z was nie zaryzykuje a teraz jesteście mądrzejsi o wiedzę Przemka, którą się tu podzielił.

 

I tak samo jest z innymi tymi lepszymi klinikami, które tu reklamujecie. Jedź, zrób pokaż swoją głowę a nie bazuj na filmie z sieci bo nagle się okaże, że to jedna wielka ściema. Pisanie o zupie, której się nigdy nie jadło i o filmie którego nie widziało to fikcja. I taka jest właśnie wasza wiedza.

 

A zarzut, że reklamuję klinikę Marla jest kompletnie nietrafiony. Gdyby tak było to czekałbym z wynikiem mojego odrostu i to pokazał albo i nie. Ja to jednak relacjonuję od samego początku i sam przecież nie wiem jak będzie. I już było hejtowanie, że włosy natywne na biorczym mi wypadną, że będę miał zwykłą wymianę włosów i co teoretycy ? Włosy na biorczym pięknie rosną i nie zaobserwowałem żadnej ich straty. Wszyscy wiedzą, że Maral do tej pory nie robił wybitnej gęstości. Ja sam o tym przecież w swoim wątku piszę. Zrobiłem u niego II zabieg aby pokazać czy coś się zmienio na plus bo zmienili technikę.I co jest na forum ? Hejt, bo nagle ktoś będzie musiał odszczekać swoje bzdurne teoretyczne rozważania. A może warto byłoby docenić mój wkład tak jak i Przemoxa tylko, że w drugą stronę co ? Niemożliwym jest zrobienie dobrej gęstości za niedużą kasę ? Naprawdę ? A może się tak samo mylicie jak co do tego, że klinika Poswala to high top ? Ależ nie, wiecie swoje i zdania nie zmienicie bo wasza racja jest najważniejsza, typowe polskie podejście. A na koniec to nie interesuje mnie gdzie kto robi swoje włosy, nie mam na to żadnego wpływu ponieważ ludzi ciężko się do czegoś przekonuje. A Ty Antek jak chcesz wyrzucać pieniądze w błoto kiedy mogłeś za nie mieć więcej to sobie tak rób ale nie myl rozrzutności czy chciwości z racjonalnym ich wydawaniem. Po drugie to nie Twoja sprawa kto i jak wydaje swoje pieniądze bo to nie Twój portfel i lepiej pilnuj swojego.

 

Maral nie mówi jaki będzie % odrostu (tego nie wie nikt) ale nie miał do tej pory przypadku aby odrost był zerowy jak u Poswala. Przypadek Przemoxa akurat z nim omawiałem. Pełno tu mądrali, którym łatwo przychodzi formułowanie wniosków na podstawie youtuba i porażek innych forumowiczów ale sami swojej główki na stół nie położą tylko czekają co ktoś inny pokaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypierdalaj już naganiaczu!

 

Każdy kurwa tu wie, że nie trzeba wydawać pierdolonego worka pieniędzy aby zrobić sobie HT! Tylko, że oprócz terrorysty Maral'a jest jeszcze ok 450 klinik w Turcji (nie licząc oczywiście tych droższych) w tym przedziale cenowym, w których to klinikach nie pracują terroryści jak ten chuj zmierzły wieprz Maral albo Erdogan. I nawet jak ktoś chce sobie mega obniżyć linię, to nawet w takiej taniej i bardzo dobrej Aisha Hair mu to zrobią. I to ludzie którym zależy na tanich zabiegach sami znaleźli takie kliniki jak Aisha Hair, czy Hair of Istambuł i podesłali tu te linki albo na czata, ja się nawet nigdy za tureckimi budżetówkami nie rozglądałem, bo dla mnie cena nie jest najistotniejsza. To sobie możesz poplunknać też do innych którzy szkodzą tu twojemu biznesowi.

 

-- 22 lis 2019, 12:40 --

 

Przez ostatni miesiąc w każdym wątku i temacie i przy każdej okazji napierdalasz teksty dziesiątki stron kłótni jaki to Maral jest super i zawzięcie pokazujesz swój pierdolony łeb i chcesz udowadniać nawet że masz lepszy efekt niż pacjenci Armaniego, a efektu nawet sam jeszcze nie masz, po chuj to robisz, i po chuj jesteś tak ujebliwy - bo kurwa 500 pesos od Maral'a. i jeszcze jesteś do tego fałszywym kmiotem trolem i hejterem, próbujesz ze mnie zrobić idiotę na tym forum gnoju, bo jestem może trochę obeznany lepiej niż przeciętny forumowicz i że wyleczyć lekkie łysienie mi się udało silniejszymi lekami.

 

-- 22 lis 2019, 12:46 --

 

I jak najbardziej jest możliwe zrobienie wysokiej gęstości za małe pieniądze np. w Aisha Hair - co pokazali i udowodnili tym filmem z tamtego skrajnego obniżenia linii, i można mieć to bez grządków na łbie i bez niepotrzebnych niezdrowych dyskusji ze strony lekarza, czy jakiś tam gnojków i kurewek techników i przydupasów - jak i tego terrorysty Maral'a!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Antku, zabolała prawda co ? Skąd Ty wiesz jak robią włosy w jakiejkolwiek klinice kiedy NIGDY HT nie miałeś co ? Co Ty na ten temat wiesz ? Bo youtuba odpaliłeś ? To na tyle trollu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...