free web hit counter Skocz do zawartości
mikam69

2gi przeszczep... gdzie??

Rekomendowane odpowiedzi

slavo - to ze masz chwilowy zastoj w lysieniu to nie znaczy ,ze juz nie bedziesz lysial lysienie nie przebiega u kazdego ze w ciagu 5 lat traci sie wszystkie wlosy a potem stop i nic sie nie zmienia. Mozesz miec zastoj i 10 lat a potem moze lysienie przyspieszyc - to nie programowanie ze albo sie lysieje tu i teraz albo nie Druga sprawa ze sa przypadki gdzie dzieci szybciej i bardziej lysialy od swoich ojcow czy ludzi w rodzinie wiec tutaj nie masz zadnej 100% pewnosci ,a reszta to pocieszanie sie,ochrona ego i myslenie zyczeniowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim prawem śmiesz kwestionować zdanie i wiedzę lekarza oraz jego ujebliwość ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma stan taki sam jak ojciec w wieku 20, 30, 40 lat to z wysokim prawdopodobieństwem będzie miał NW jak ojciec przy 60. Podpowiem wam dlaczego. Łysienie uwarunkowane hormonalnie kończy się pomiędzy 30 a 40 rż. Potem zaczyna się już łysienie starcze, o wiele wolniejsze i ono prawie zawsze daje obraz jak u ojca o ile wcześniej to hormonalne było bardzo podobne. Więc ja wiem co mnie czeka i dlatego chemii nigdy brał nie będę bo nie muszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potem zaczyna się już łysienie starcze,

 

Starczy to jest uwiąd.

 

Ten niełysiejący i prawdopodobnie najstarszy człowiek świata, zachował tę linię i stan włosów aż do śmierci.

 

31629b191ba8843b3c50419437c9753e--beyond-beauty-prevent-wrinkles.jpg

 

łysienie starcze (zwał jak zwał) jest tylko u tych, którzy mają w genach łysienie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna bzdura. Wiesz jak działa metabolizm z czego się składa i jak zmienia z wiekiem ? Już po 30 rż jest więcej reakcji rozpadu niż syntezy i ciało ludzkie zaczyna powoli przechodzić na drugą stronę. Człowiek traci codziennie ok 100 włosów. Do wieku ok 30 lat one sobie mogą odrastać do nawet 100% potem w coraz mniejszym. Pan ze zdjęcia na 100% stracił część włosów ze swojej naturalnej gęstości jaką miał w wieku 30lat i nie ma innej możliwości. Gdyby było inaczej nie byłby człowiekiem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan ze zdjęcia nigdy nie łysiał, i żył 137-albo nawet 138 lat. Mimo, że jak powiedziałeś, miały miejsce w organiźmie reakcje rozpadu w wieku 30 lat

 

-- 14 lis 2019, 13:41 --

 

Gdyby było inaczej nie byłby człowiekiem.

 

I nie był wg białych.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tracił włosy w jakimś stopniu tak samo jak robiły mu się zmarszczki, pogarszał wzrok i bolały go stawy bo był człowiekiem. Wiem, że to Indianin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie łysiał i nie mianiaturyzowały mu się włosy nie odrastając całkiem - jak ma to miejsce w przypadku łysienia.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie miał łysienie androgenowego ( co widać już po lini) to oczywiste, że nie miał miniaturyzacji. Nie mam więcej czasu na tą dyskusję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie miał łysienie androgenowego ( co widać już po lini) to oczywiste, że nie miał miniaturyzacji.

 

Po mojej linii też widać, że nie mam łysienia androgenowego dziedzicznego, ani miniaturyzacji skoro nawet vellus hairs rosną u mnie na czole. Ale mniejsza o to.

 

Ważne że przyznałeś chociaż, że linia jest wyznacznikiem klasycznego łysienia w Norwood'zie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny wracam do pytania tytułowego.

 

Czy i jesli tak to gdzie polecacie mi 2gi przeszczep.

 

Raczej wolalbym w Polsce. Bylem na konsultacjach w Medical Hair ale widze ze Przybylski wsrod forumowiczów popularniejszych.

Co robic? na świeta chcialbym juz zrobic zabieg bo mam akurat 2 tyg wolnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to u Przybylskiego na pewno nie zrobisz bo on ma zapisy jakoś 3 miesiące do przodu już

 

-- 14 lis 2019, 17:28 --

 

Na początku września jak się zapisywałem to miał jakoś chyba dwa terminy wolne właśnie w okolicach Świąt A tak to zapisuje już na nowy rok ja mam na początku stycznia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam bylem w Medical hair kiedys zanim na turcje sie zdecydowalem . Proponowali mi naprawde dobra cene za graft gdzie wychodzilo jakies 3000 graftow za 15000zl co samo w sobie bylo podejrzane. Dodatkowo mieli naganiacza ktore czarowal jakie to rezultaty moga byc po prostu nie wygladalo to zachecajaco. Moze gdybym mial miec przeszczep typu 1000 graftow to jeszcze .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samuel nie wiem czy mówimy o tym samym człowieku ale też byłem na konsultacjach w medical hair i po rozmowie z konsultantem od razu byłem na nie, "czarodziej" naganiacz i cwaniak jak skurwysyn "wszyscy robią źle tylko oni dobrze"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po raz kolejny wracam do pytania tytułowego.

 

Czy i jesli tak to gdzie polecacie mi 2gi przeszczep.

 

Raczej wolalbym w Polsce. Bylem na konsultacjach w Medical Hair ale widze ze Przybylski wsrod forumowiczów popularniejszych.

Co robic? na świeta chcialbym juz zrobic zabieg bo mam akurat 2 tyg wolnego.

 

Dostałeś już odpowiedź, czego chcesz jeszcze. Jak typowy polaczek tutaj i na targu - (''bo wszyscy'' i jak muchy do gówna). Ktoś będzie konkretnie polecał, a później będziesz go jebał w przypadku chujowego efektu ? Przecież wpadki nawet w BHR były - poczytaj wątek marcink'a.

 

I po raz kolejny tłumaczę i objaśniam, że na tym forum ludzie polecają tylko kliniki oklepane tu od kilku lat - jakby poza nimi żadne inne nie istniały na tym globie.

 

Masz dostęp do neta, to oglądaj efekty z różnych innych klinik.

 

A jeśli chcesz tanio dobrze i koniecznie w Polsce, to raczej zapomnij.

 

Korona nie jest tak ważna jak linia, dlatego jak nie masz kasy albo jeśli nie chcesz wydać tyle, Turcja będzie dobrym i chyba najlepszym wyborem, a patrząc po efektach itd... na chwile obecną Aisha i Hair of Istambuł, wydaja się być rozsądnym wyborem, ale ten wybór musi być Twój, a nie sąsiada czy jakiegoś chuja z forum, który najczęściej wcale nie życzy dobrze komuś kto ma linie solidnie zrobioną.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samuel nie wiem czy mówimy o tym samym człowieku ale też byłem na konsultacjach w medical hair i po rozmowie z konsultantem od razu byłem na nie, "czarodziej" naganiacz i cwaniak jak skurwysyn "wszyscy robią źle tylko oni dobrze"

 

gosc kolo 50 z przeszczepem na przod glowy , wtedy byl z wasami . Ogolnie typ zbyt slodzil . On po calej polsce jezdzi i reklamuje ich klinike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten sam, odrzucilio mnie jego nachalne podejście i naciskanie na jak najszybszą decyzję, na dodatek stary chuj stwierdził że (byłem tam jak miałem 23 lata) że najwięcej włosów właśnie wypada w wieku 21-22 lata a potem ten stan się ustabilizuje - i mówię tutaj serio tak powiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez mowil ze mam sie decydowac w ciagu dwoch dni bo terminy pozajmowane a cenowo mi dali niewiele drozej niz w tanich tureckich klinikach za 3000 graftow - to maja tych klientow czy nie wkoncu ze tak musza z ceny schodzic ? Druga sprawa to rezultaty na kompie u nich , jak slowo daje , wiekszosc relacji to wygladala jakby max robili ludzion 1500 graftow a moze trafiali tylko an typowo polackie wlosy ze nawet jakby 5000 graftow sadzili to i tak by wygladalo jak u lysiejacego psa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta mi też pokazywał rezultaty na tablecie i jeszcze ta jego gadka. Wszędzie biorą po 10-12 zł za graft my mamy teraz wyjątkowo promocje na 8 ale jeśli się Pan szybko zdecyduje będzie 7 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszędzie biorą po 10-12 zł za graft my mamy teraz wyjątkowo promocje na 8 ale jeśli się Pan szybko zdecyduje będzie 7 zl

 

Typowe akwizytorstwo, ale facet wiedział, że cena jest najważniejsza w tym kraju dla większości ludzi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej aby autor napisał jakim dysponuje budżetem i na tym się opierać? Bo teoretycznie poradzić możemy mu najdroższe kliniki a on i tak z budżetem 15k nie wyciągnie z tego postu żadnych lekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy chce robic przeszczep ? u najlepszych czeka sie rok albo i dluzej , w tanich tureckich mozna jechac za miesiac czy poltora i robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to u Przybylskiego na pewno nie zrobisz bo on ma zapisy jakoś 3 miesiące do przodu już

 

-- 14 lis 2019, 17:28 --

 

Na początku września jak się zapisywałem to miał jakoś chyba dwa terminy wolne właśnie w okolicach Świąt A tak to zapisuje już na nowy rok ja mam na początku stycznia

 

 

A czemu zdecydowałeś sie akurat na niego.

 

A co sadzicie o tym Medical Hair, konsultant mnie troche zdenerwował bo ciagle mowil kto mi tak spieprzyl przeszczep 1szy.. a ja bylem mega zadowolony i efekt byl niesamowity. Mialem nawet lepsze wlosy jak sprzed 10 - 12 lat.

 

No ale sie posypalo. Myslicie ze gdybym bral fina to wygladaloby to inaczej?

 

-- 15 lis 2019, 9:27 --

 

Po raz kolejny wracam do pytania tytułowego.

 

Czy i jesli tak to gdzie polecacie mi 2gi przeszczep.

 

Raczej wolalbym w Polsce. Bylem na konsultacjach w Medical Hair ale widze ze Przybylski wsrod forumowiczów popularniejszych.

Co robic? na świeta chcialbym juz zrobic zabieg bo mam akurat 2 tyg wolnego.

 

Dostałeś już odpowiedź, czego chcesz jeszcze. Jak typowy polaczek tutaj i na targu - (''bo wszyscy'' i jak muchy do gówna). Ktoś będzie konkretnie polecał, a później będziesz go jebał w przypadku chujowego efektu ? Przecież wpadki nawet w BHR były - poczytaj wątek marcink'a.

 

I po raz kolejny tłumaczę i objaśniam, że na tym forum ludzie polecają tylko kliniki oklepane tu od kilku lat - jakby poza nimi żadne inne nie istniały na tym globie.

 

Masz dostęp do neta, to oglądaj efekty z różnych innych klinik.

 

A jeśli chcesz tanio dobrze i koniecznie w Polsce, to raczej zapomnij.

 

Korona nie jest tak ważna jak linia, dlatego jak nie masz kasy albo jeśli nie chcesz wydać tyle, Turcja będzie dobrym i chyba najlepszym wyborem, a patrząc po efektach itd... na chwile obecną Aisha i Hair of Istambuł, wydaja się być rozsądnym wyborem, ale ten wybór musi być Twój, a nie sąsiada czy jakiegoś chuja z forum, który najczęściej wcale nie życzy dobrze komuś kto ma linie solidnie zrobioną.

 

 

Nie napinaj sie chłopaku. Piszecie to o rzeczach które nie wiedziałem , że istnieją w języku polskim. Nie chce sie zagłębiać w temat łysienia , leczenia, chemii , farmakologii.

Zadałem proste pytanie co poleciacie i czy sądzicie , że 2500graftów załatwi sprawe. mam troche kasy odłożonej ale chce kupić mieszkanie. nie spodziewałem sie ze tak szybko bede zmuszony poddac sie 2giemu przeszczepowi. Ale musze. Wiem ile 1szy przeszczep zmienił w moim życiu.

 

Jedno za co wam dziękuje to podejście do fina. Jak juz potwierdze kolejny zabieg to zaczne go brać.

 

Bo jeszcze moge zmienic zdanie tj po prostu opier...ić sie na łyso i juz nigdy nie wracac do tematu.

 

Dlatego chce waszych opinii i wskazówki na co moge liczyc z budzetem 15-20k bo wiecej na pewno nie chce wydać.

w BHR zaplacilem 8500€ 6 lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz brac fina to dlaczego nie zaczniesz go brac dzisiaj i poczekaj kilka miesiecy bo moze sie okazac ze to co masz zminiaturyzowane za obszarem przeszczepu to ci odrosnie do stanu sprzed kilku lat i wtedy bedziesz mial te 20000zl wiecej na umeblowanie mieszkania i wlosy . Nawet jak zrobisz przeszczep to efekty bedziesz mial za 5-6 miesiecy wiec co za roznica ?

 

Okolice 15 000 zl to tylko turcja a tam masz ogromny wybor . jakosc ? coz, jednemu wszystko wyrosnie co chcial a drugiemi 20% tego co mialo byc . Kwestia tego na jakich trafisz technikow danego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to u Przybylskiego na pewno nie zrobisz bo on ma zapisy jakoś 3 miesiące do przodu już

 

-- 14 lis 2019, 17:28 --

 

Na początku września jak się zapisywałem to miał jakoś chyba dwa terminy wolne właśnie w okolicach Świąt A tak to zapisuje już na nowy rok ja mam na początku stycznia

 

 

A czemu zdecydowałeś sie akurat na niego.

 

A co sadzicie o tym Medical Hair, konsultant mnie troche zdenerwował bo ciagle mowil kto mi tak spieprzyl przeszczep 1szy.. a ja bylem mega zadowolony i efekt byl niesamowity. Mialem nawet lepsze wlosy jak sprzed 10 - 12 lat.

 

No ale sie posypalo. Myslicie ze gdybym bral fina to wygladaloby to inaczej?

 

-- 15 lis 2019, 9:27 --

 

Po raz kolejny wracam do pytania tytułowego.

 

Czy i jesli tak to gdzie polecacie mi 2gi przeszczep.

 

Raczej wolalbym w Polsce. Bylem na konsultacjach w Medical Hair ale widze ze Przybylski wsrod forumowiczów popularniejszych.

Co robic? na świeta chcialbym juz zrobic zabieg bo mam akurat 2 tyg wolnego.

 

Dostałeś już odpowiedź, czego chcesz jeszcze. Jak typowy polaczek tutaj i na targu - (''bo wszyscy'' i jak muchy do gówna). Ktoś będzie konkretnie polecał, a później będziesz go jebał w przypadku chujowego efektu ? Przecież wpadki nawet w BHR były - poczytaj wątek marcink'a.

 

I po raz kolejny tłumaczę i objaśniam, że na tym forum ludzie polecają tylko kliniki oklepane tu od kilku lat - jakby poza nimi żadne inne nie istniały na tym globie.

 

Masz dostęp do neta, to oglądaj efekty z różnych innych klinik.

 

A jeśli chcesz tanio dobrze i koniecznie w Polsce, to raczej zapomnij.

 

Korona nie jest tak ważna jak linia, dlatego jak nie masz kasy albo jeśli nie chcesz wydać tyle, Turcja będzie dobrym i chyba najlepszym wyborem, a patrząc po efektach itd... na chwile obecną Aisha i Hair of Istambuł, wydaja się być rozsądnym wyborem, ale ten wybór musi być Twój, a nie sąsiada czy jakiegoś chuja z forum, który najczęściej wcale nie życzy dobrze komuś kto ma linie solidnie zrobioną.

 

 

Nie napinaj sie chłopaku. Piszecie to o rzeczach które nie wiedziałem , że istnieją w języku polskim. Nie chce sie zagłębiać w temat łysienia , leczenia, chemii , farmakologii.

Zadałem proste pytanie co poleciacie i czy sądzicie , że 2500graftów załatwi sprawe. mam troche kasy odłożonej ale chce kupić mieszkanie. nie spodziewałem sie ze tak szybko bede zmuszony poddac sie 2giemu przeszczepowi. Ale musze. Wiem ile 1szy przeszczep zmienił w moim życiu.

 

Jedno za co wam dziękuje to podejście do fina. Jak juz potwierdze kolejny zabieg to zaczne go brać.

 

Bo jeszcze moge zmienic zdanie tj po prostu opier...ić sie na łyso i juz nigdy nie wracac do tematu.

 

Dlatego chce waszych opinii i wskazówki na co moge liczyc z budzetem 15-20k bo wiecej na pewno nie chce wydać.

w BHR zaplacilem 8500€ 6 lat temu.

 

Nie rozumiem kompletnie twojego podejscia, z jednej strony chcesz dobry efekt, z drugiej nie chcesz się zagłębiać w temat łysienia a z trzeciej stwierdzasz że możesz zmienić zdanie i opierdolić się na łyso, czyli czekasz aż wszystkie informacje zawarte na forum ktoś wypisze ci tutaj a ty, jaśniepan wybierzesz opcje która ci akurat pasuję. Budżet masz jedynie na Turcje i tyle w temacie, reszta należy do ciebie, łykasz fina, czekasz na efekty, potem w zależnosci od potrzeb HT i tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...