free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, macie jakieś doświadczenia z tym środkiem? widzieliście jakieś efekty stosowania? czy w nim też jest finasteryd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic innego jak marka/nazwa handlowa preparatu do użytku zewnętrznego zawierającego minoxidil jako substancję czynną (różne stężenia zależne od wersji), a litera F jak można się domyślić oznacza, że taka wersja zawiera też finsteryd w stężeniu 0,1%.

 

I w ogóle czy tak trudno jest przeczytać składniki, albo znaleźć info o tym produkcie ?

 

I wątpię, że w internecie nie ma pokazywanych efektów stosowania minoxidilu i finasterydu zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nic innego jak marka/nazwa handlowa preparatu do użytku zewnętrznego zawierającego minoxidil jako substancję czynną (różne stężenia zależne od wersji), a litera F jak można się domyślić oznacza, że taka wersja zawiera też finsteryd w stężeniu 0,1%.

 

I w ogóle czy tak trudno jest przeczytać składniki, albo znaleźć info o tym produkcie ?

 

I wątpię, że w internecie nie ma pokazywanych efektów stosowania minoxidilu i finasterydu zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie.

 

 

Czaje czaję, no własnie myślę nad tym polaris 10, ale tam minox ma stężenie 15 czy tam 16% i to dużo, wolałbym zacząć od czego słabszego, takiego morr f 5% np.

 

A powiedzcie mi taką rzecz, jakie warto zorbić badania przed aplikowaniem zewnętrznie takiego polarisu czy tam morffa? kiedyś dermatolog mi powiedziała, że to łyienie androgenowe...., możliwe, bo w sumie wszyscy jakich pamiętyam, dziadkowie, ojciec etc to łysi, albo mocno przerzedzone włosy po 30 czy tam 40. U mnie to jest na takim etapie, że skórę już widać, ale myślę, że mógłbym dużo odzyskać, taki ostatni dzwonek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zacznij uzywac fin minoxa czy tam polarisa i wtedy sie dowiedz , nie ma innego sposobu niz osobiste doswiadczenie. Badania zawsze warto zrobic zeby miec poglad na swoje hormony i czy z nimi wszystko ok i dopiero zabierac sie za chemie. Chociaz fin nie jest to jakis srodek ktore cie wykastruje bo jest to jeden ze slabszych ale u wiekszosci skuteczny , najwyzej spadnie ci libido i jak przez dluzszy czas bedzie takie cos mialo miejsce to odstawisz i tyle i wroci wszystko do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...