free web hit counter Skocz do zawartości
Farenheit

3100 | Aisha Hair| 6.12.2019

Rekomendowane odpowiedzi

Również ciekawi mnie, czy po okresie miesiąca można podcinać włosy.

 

@Farenheit: w życiu codziennym bardzo widać efekty zabiegu? Sam zastanawiam się nad HT, ale mam pracę biurową i nie chciałbym straszyć, a latać w czapce też dziwnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, widać. Ja po miesiącu dalej mam mocno czerwony łeb na obszarach biorczych, a i wygląda to gorzej niż takie dwa tygodnie po przeszczepie, bo włosy wyleciały, a te co zostały urosły. Dwa tygodnie po, kiedy pierwszy raz ruszyłem się z domu, to wyglądałem jak młody bóg, bo strupów już nie było, wszystkie włosy były na swoim miejscu, a były tak gęste i krótkie, dobrze się układające, że ta czerwień od spodu nie przebijała się za bardzo. Wręcz nawet potęgowała efekt, bo ciemniejszy podkład pod tymi włosami i wyglądało jakbym nigdy nie miał problemów z włosami.

Co do czapki to wyjebane - ja się tego nie wstydzę, a ludzie boją się własnego cienia, więc na pewno dostrzegą Twoją NIENATURALNIE CZERWONĄ SKÓRĘ W OKOLICY ZAKOLI i od razu będziesz trędowaty albo wyłysiały z powodu jakiejś obrzydliwej choroby skórnej. I chuj im do tego, prawdopodobnie nie zobaczą Cię już drugi raz w życiu, a jeśli, to z piękną fryzurą i wtedy obsrają się na miętowo. Natomiast znajomym, czy po prostu osobom zainteresowanym zawsze tłumaczę co i jak. Nie ma się co kryć z przeszczepem. Ja to noszę dumnie jak order na piersi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widać, widać. Ja po miesiącu dalej mam mocno czerwony łeb na obszarach biorczych, a i wygląda to gorzej niż takie dwa tygodnie po przeszczepie, bo włosy wyleciały, a te co zostały urosły. Dwa tygodnie po, kiedy pierwszy raz ruszyłem się z domu, to wyglądałem jak młody bóg, bo strupów już nie było, wszystkie włosy były na swoim miejscu, a były tak gęste i krótkie, dobrze się układające, że ta czerwień od spodu nie przebijała się za bardzo. Wręcz nawet potęgowała efekt, bo ciemniejszy podkład pod tymi włosami i wyglądało jakbym nigdy nie miał problemów z włosami.

Co do czapki to wyjebane - ja się tego nie wstydzę, a ludzie boją się własnego cienia, więc na pewno dostrzegą Twoją NIENATURALNIE CZERWONĄ SKÓRĘ W OKOLICY ZAKOLI i od razu będziesz trędowaty albo wyłysiały z powodu jakiejś obrzydliwej choroby skórnej. I chuj im do tego, prawdopodobnie nie zobaczą Cię już drugi raz w życiu, a jeśli, to z piękną fryzurą i wtedy obsrają się na miętowo. Natomiast znajomym, czy po prostu osobom zainteresowanym zawsze tłumaczę co i jak. Nie ma się co kryć z przeszczepem. Ja to noszę dumnie jak order na piersi.

 

I szanuje, ja już powoli przygotowuje wszystkich do tego że będę po HT, pozatym, Laski robią sobie sztuczne cycki, usta, dupy, to dlaczego facet nie może czegoś w sobie zmienić? Pierdolić zdanie innych, raz się żyje a człowiek jest stworzony do szczęscia a nie patrzenia w lustro i rozpaczania nad swoim losem a kasa to tylko kasa. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reakcje w moim bliskim otoczeniu były różne, od "po chuj to" do gratulacji. Wszystkich nie zadowolisz, zacznij od siebie. Ja środowisko przygotowywałem na tę sytuację od kilku ładnych lat a i tak był szok i niedowierzanie. Czasem mam wrażenie, że ludzie traktują tę sprawę bardziej poważnie ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ludzi to tak dziwi ? Nie rozumiem tego...ja bym powiedział, że to robienie sobie cycków albo tzw. glonojadów jest bardziej dziwne niż "zrobienie" sobie włosów : przeszczepem bądź systemem. W związku z tym, że wielu osobom łysa głowa w ogóle nie pasuje i traci się ZNACZNIE na wyglądzie. Żeby dobrze wyglądać łysym to trzeba mieć specyficzną urodę.

 

W większości przypadków żeby jakoś w miarę przyzwoicie wyglądać to trzeba mieć schludną, ogarniętą fryzurę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reakcji znajomych nie obawiam się - mam podobne zdanie jak Wy w tej materii. Natomiast miny klientów w pracy mogą być nieciekawe. Prezencja nie będzie najwyższych lotów =)

Ciekaw jestem jak będzie wyglądało to po 2 miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Natomiast miny klientów w pracy mogą być nieciekawe

 

 

powiedz klientom ze bylem w odwiedzinach u wujka w niemczech i napadli, pobili i okradli Cie islamscy imigranci

 

 

 

Ciekaw jestem jak będzie wyglądało to po 2 miesiącach.

 

 

po 2 miesiacach bedziesz wygladal gorzej niz przed zabiegiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dużo się nie zmieniło. Stuknie 50 dni to zrobię aktualizację, będzie to 26 stycznia.

 

 

Dziękuję za odpowiedz.

Opisujesz temat bardzo rzeczowo, trafiając w punkt. Nie ukrywam że i u mnie zaświtała myśl wyjazdu do Turcji, ale wolałbym zobaczyć jak to wygląda w praktyce....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mija 50 dni od zabiegu. Oto zdjęcia:

 

 

https://ibb.co/NNdvyKS

https://ibb.co/31Dzq5R

https://ibb.co/gZyPzm7

https://ibb.co/9rp8GQ2

https://ibb.co/3zKRbYw

 

 

Jak widać zaczerwienie utrzymuje się jeszcze dość mocne, ale postanowiłem nie robić z nim niczego jeszcze. Może za miesiąc zacznę używać aloesu. Lewe zakole ma więcej włosów, bo było robione jako pierwsze. Donor delikatnie jest przerzedzony, ale myślę że póki ktoś nie wie co było robione to nie jest w stanie się domyśleć. Włosów jeszcze w ogóle nie przycinałem, może wybiorę się do fryzjera w tym tygodniu i to na skrócenie boków i tyłu tylko. Góra niech sobie w spokoju rośnie.

 

Nie miałem kiedy zrobić zdjęć z świetle dziennym, zresztą o tej porze roku jest ono i tak słabe. W tym mocnym z kolei wszystko wygląda gorzej niż jest rzeczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś mija 50 dni od zabiegu. Oto zdjęcia:

 

 

https://ibb.co/NNdvyKS

https://ibb.co/31Dzq5R

https://ibb.co/gZyPzm7

https://ibb.co/9rp8GQ2

https://ibb.co/3zKRbYw

 

 

Jak widać zaczerwienie utrzymuje się jeszcze dość mocne, ale postanowiłem nie robić z nim niczego jeszcze. Może za miesiąc zacznę używać aloesu. Lewe zakole ma więcej włosów, bo było robione jako pierwsze. Donor delikatnie jest przerzedzony, ale myślę że póki ktoś nie wie co było robione to nie jest w stanie się domyśleć. Włosów jeszcze w ogóle nie przycinałem, może wybiorę się do fryzjera w tym tygodniu i to na skrócenie boków i tyłu tylko. Góra niech sobie w spokoju rośnie.

 

Nie miałem kiedy zrobić zdjęć z świetle dziennym, zresztą o tej porze roku jest ono i tak słabe. W tym mocnym z kolei wszystko wygląda gorzej niż jest rzeczywiście.

 

 

Jak dla mnie dość pozytywnie. To dopiero ok 7 tyg,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farenheit przyjacielu, a ja mam takie jeszcze inne pytanie dotyczące personelu, bo widzę na niektórych starych fotkach, że jest tam miły personel w tej klinice, w dodatku ubrany na czarno, a ja np. to cenię też bardzo walory estetyczne i komfort z tym związany. Białe stroje kojarzą mi się z upierdliwymi zmierzłymi lekarzami i bym się źle czuł podczas zabiegu w takiej klinice gdzie personel byłby ubrany na biało. A do tego wszystkiego zawsze ma mi się na rzyganie jak widzę coś białego - mam już takie reakcje odruchowe, być może jest to spowodowane moim własnym bielactwem, którego zawsze nienawidziłem, i prywatnie to ja bardzo nienawidzę akurat tego koloru. A poza tym biały to wg. Japończyków kolor zła, śmierci i żałoby (i ja się z nimi całkowicie zgadzam co do tego bo czerpię z wielu kultur to co akurat mi się podoba i odpowiada w dążeniu do szczęścia i zadowolenia), mimo, że reszta świata uważa inaczej. I ja na biało ubieram się tylko na pogrzeby. A jak kiedyś dostałem na prezent białą koszulkę i to nie tanią, to zaraz rzuciłem na podłogę, poskakałem po niej i porządnie wytarłem w nią buty, po czym powiedziałem do wręczających mi ten prezent: ''dziękuję za szmatę do podłogi'' i kazałem się rozgościć i czuć jak u siebie.

 

I dlatego pytam, czy dobrze mi się wydaje, że jest tam miły personel ubrany na czarno, bo w nie każdej klinice jest ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie, ale z tego co kojarzę to dziewczyny ubrane w takie pielęgniarskie ciuszki różnego koloru. Błękit, różowy i czarny. Białego nie przypominam sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wazne-temat zostal oczyszczony oraz pousuwane zbedne posty.

Schodzi mi sporo czasu czytanie tematow i usuwanie klotni, wyzwisk, przepychanek i zbednej dziecinady. W tym temacie bylo 10 stron a 5 musialem usunac! To nie jest normalne. Nikt mi za to nie placi a chce dla wszystkich,zeby to forum jakos wygladalo. Zejdzie mi dlugo wszystko sprzed 2-3 miesiecy powyczyszczac a pozniej jak chcecie sie klocic,wyzywac, itd wezcie od siebie numery telefonow, dzwoncie do siebie,piszczie na priv badz spotkajcie sie na zywo. Za kazda przepychanke i zasmiecanie az tak chamsko tematow beda bany


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat mam zalegle tamaty z tego okresu, bo nie czytalem nic . Jak cos pomine to zglosicie, poprawie,/usune i juz


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak moderujesz to wypadałoby też pousuwać wpisy Matrixa i zdjęcia innego forumowicza, które bez jego zgody zamieszcza chociażby w tym temacie ( ale i w innych) nie mające żadnego z nim związku. Tak samo nie rozumiem jakie związek z tym tematem mają wpisy typu: Doktor Mahal zrobiły to lepiej i taniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slavo nie zamierzam trzymac nikogo strony lecz byc obiektywny. Bede usuwal to co wydaje mi sie w miare okay. Na pewno wszystkich nie usatysfakcjonuje moje modernizowanie, bo zawsze bedzie jakies ale. Kazdy Dr. I klinika w jakis sposob partaczy i uzytkownicy ze wzglednym jezykiem maja prawo wyrazic swoja opinie. Sam wyrazilem partactwo kliniki ,ktora mi robila to dlaczego mialbym usuwac fakty innych klinik? Maral spartaczyl nie jedno ht i to jest fakt wiec nie rozumiem w czym masz problem?

2-3 uzytkownikow smieci forum swoim ego , nie bede wymienial kto kazdy wie najlepiej. Dam kazdemu ostatnia szanse. Kolejnym razem zamiast spedziac dni na modernizacji zaczne nie od usuwania owocu lecz korzenia.

Usunalem-zgadzam sie wrzucajcie linki do danego spartoczonego tematu, bez zgody nie wklejajcie zdjec gdzie popadnie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...