free web hit counter Skocz do zawartości
Hairlinecel

Finasteryd - problemy z moczem?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od jakichś 3 miesięcy używam finasterydu (1.25mg dziennie) i od lekko ponad 2 miesięcy minoxidil 5% 2 razy dziennie na zakola i twarz w celu zagęszczenia brody.

Od ~1.5 miesiąca mam problemy z moczem, a mianowicie chodzi o to, że biegam do toalety o wiele częściej niż zwykle (czasem zdarza się wysikać nawet 4-5 razy w ciągu godziny) + czuję się, jakbym się nie wypróżnił do końca.

Czy ktoś z was ma/miał taki problem? Co powinienem z tym zrobić (mam 20 lat, jakby to miało znaczenie)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest zima wiec czesciej sie lata odlac. Pierwszy raz slysze zeby od fina ktos czesciej niz zwykle latal do kibla jak sie pija non stop wode to nie widze problemu zeby 4 razy w ciagu godziny do kibla latac. Kolejna sprawa to przyczyny moga byc gdzies w innym miejscu , ludzie czesto winia fina za swoje problemy zdrowotne czy psychiczne , byl gosc ktory winil fina w tv za to za napastowal swoja corke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie problem jest taki, że ja piję bardzo mało wody, bardzo rzadko przekraczam 1.5l dziennie, ba, przekroczenie nawet 1l dziennie nie zdarza się super często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, podczas kolejnego podejścia do zażywania

duta po około 1,5 miesiąca miałem dokładnie te same objawy.

Ostatecznie po raz kolejny musiałem przerwać kuracje. Dzisiaj jestem 3 tydzień po odstawieniu leku, wszystko się unormowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...