free web hit counter Skocz do zawartości
piotr1281

Botox w leczeniu łysienia

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tu gościu przedstawia wyniki badań kuracji botoxem ( wczesniej jednak gada o swojej 2 przeszczepie) . To w jakimś stopniu potwierdza

teorię fibrozy i napięcia skóry głowy w miejscach gdzie występuje łysienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sobie zacznę botox napiehdalać w czoło, tylko czy te polskie wieprze nie będą mnie dyskryminować w takich salonach kosmetycznych gdzie można sobie botox zapodawać?

 

I czy nie będę musiał jechać gdzieś kuhwa do Ameryki albo na zachód Europy, aby móc korzystać z dobrodziejstw botoxu ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w twoim przypadku to się chyba nie sprawdzi, bo z tego co on tam gada to blokuje DHT więc działa trochę jak fin/dut tzn. działa na zminiaturyzowane włosy, a ty raczej tych nie miałeś na czole

Więc antek niestety ale u Ciebie chyba tylko przeszczep/klonowanie/ew. Jakieś komórki macierzyste typu Replicel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie miałem, musiałem mieć, bo przecież nawet transgenderom mtf nie zarasta tak czoło, a często mimo kuracji mają NW2 a nawet 3 i robią HT na ponad 3kgr. Tak czy tak spróbować chyba można.

 

Każdy może spróbować i powinien jeśli ma na to ochotę.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie pytałem w invicta i babka powiedziala ze maja w ofercie botox ale na twarz i na glowe mi nie zrobi bo tego nie ma w ofercie. Po moich naleganiach powiedziala ze zapyta szefa i oddzwoni - nie oddzwonila...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy czoło zalicza się do głowy czy do twarzy (jeśli brać pod uwagę mój przypadek), choć faktycznie do jednego i do drugiego, bo twarz jest częścią głowy.

 

A takich salonów jest uj, jak nie w tym to próbuj w innych.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze w jakims prywatnym salonie.

Btw botox bardzo pomaga w leczeniu natpotliwosci wiec moglby pomoc w walce z łojotokiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fakt, ale wszystkie które wzięły udział mówiły o tym problemie, choć trzeba przyznać że były to kobitki po 50, a je jak wiadomo też dosięga androgenówa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...