free web hit counter Skocz do zawartości
StrangerBald

Minoxidil na brodę, finasteryd na włosy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

od ponad pół roku korzystam z minoxidilu na brodę działa świetnie, z niczego mam aktualnie dobry zarost, jedyne czego mi do szczęścia brakuje to żeby zarost stał się trochę grubszy, dlatego będę stosował minoxidil jeszcze kolejne pół roku by osiągnąć ten efekt. Niestety już przed stosowaniem minoxidilu na brodę zauważyłem u siebie postępującą miniaturyzacje włosów w okolicach zakol, niczym tego nie leczyłem. Jednakże chce teraz zacząć zażywać finsteryd w postaci proscaru dzielonego na 4 części co drugi dzień, jednakże obawiam się, że bloker DHT może źle wpłynąć na porost brody. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy ktoś z was kiedyś używał minoxidilu na brodę biorąc w tym samym czasie finasteryd? Stracę mój cały progres, czy raczej nadal będę osiągał dobre rezultaty na brodzie, a w tym samym czasie uda mi się uratować włosy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z was kiedyś używał minoxidilu na brodę biorąc w tym samym czasie finasteryd?

 

Tak ja brałem i biorę finasteryd, dutasteryd oktan cyproteronu i estradiol oraz minoxidil. A to znacznie mocniejsza kuracja niż samym finasterydem, i mam teraz brodę jakiej nigdy nie miałem nawet jak nie brałem żadnych antymęskich leków. Serio poważnie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...