free web hit counter Skocz do zawartości
daniel102102

Oferta z Metropolmed

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim

Czy ktoś z Was może podesłać jakieś KONSTRUKTYWNE uwagi na temat kliniki Metropolmed z Istambułu ?

Znalazłem ich ofertę i możliwość wyjazdu do Turcji w wiadomym celu poprzez organizatora / pośrednika Jack Strong Hair z Polski.

Cena wydaje się dość konkurencyjna, niestety dla mnie, jako nowego forumowicza jest jeszcze wiele niewiadomych na temat samego zabiegu, a tym bardziej niewiadomych dotyczących tej kliniki....

Jeszcze nie próbowałem się z nimi kontaktować. Najpierw wolę zebrać info "ze środowiska"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konstruktywnie Ci odpowiem, że możesz być zapewne pierwszą osobą, która zda nam relacje i jednocześnie przetrze szlaki w tej klinice:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Konstruktywnie Ci odpowiem, że możesz być zapewne pierwszą osobą, która zda nam relacje i jednocześnie przetrze szlaki w tej klinice:)

 

Dzięki za odpowiedź. Chyba spróbuje się z nimi skontaktować i rozeznam temat.

Jakiegoś wielkiego cienienia i depresji z tytułu upływu czasu i włosów nie mam, ale miło by było odzyskać to i owo

Dla jeszcze nie wtajemniczonych podaję link do ich oferty: https://jackstronghair.com/?fbclid=IwAR ... L4KXytkIGg

Wygląda to przyzwoicie cenowo w porównaniu do cen które podaliście w innych postach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam byłem w listopadzie, też się zastaniawiałem czy jechać i nie żałuje. Bardzo fajna klinika i rewelacyjny polski opiekun z Jack Strong Hair, cały czas mam z nim kontakt. Wracałem samolotem z chłopakami z Meditravel i mieli smutne miny jak porównywali jakość mojego przeszczepu do swoich, o cenie nawet nie będę wspominał:)) Polecam klinikę i pośrednika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam byłem w listopadzie, też się zastaniawiałem czy jechać i nie żałuje.

 

Zrobisz relacje z zabiegu ?

 

Bardzo fajna klinika i rewelacyjny polski opiekun z Jack Strong Hair, cały czas mam z nim kontakt.

 

A robią tam juszejpy ?

 

Wracałem samolotem z chłopakami z Meditravel i mieli smutne miny jak porównywali jakość mojego przeszczepu do swoich, o cenie nawet nie będę wspominał:))

 

 

Może nie zrobili im linii jak chcieli, i to dlatego. To jest nagminne zjawisko w klinikach z polskimi konsultantami.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bzbe, nie wiem o co Ci chodzi, wystarczy kogoś pochwalić, a juz wszyscy myślą że to podpucha. Mi nie zależy na tym żeby ktoś jechał do Metropolmed, Możecie jachac gdzie chcecie. Daniel zadał pytanie to odpowiedziałem.

 

Antydhtor Jak zaczenie rosnąć konkretnie to mogę wrzucić zdjęcia. Nie chodzi o krzywą linie, tylko o rzadko wsadzone grafty i stracznie zmasakrowany tył głowy. Tam podobno jest jak w fabryce, tego samego dnia po zabiegu już wracali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Antydhtor Jak zaczenie rosnąć konkretnie to mogę wrzucić zdjęcia.

 

zaloz temat teraz, pokaz zdjecia z przed zabiegu, w trakcie z narysowana linia w klinice, no chyba ze jestes naganiaczem i takich zdjec nie masz, zarejestrowales sie 3 dni temu po to wlasnie zeby naganiac na jakas smieszna klinike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam byłem w listopadzie, też się zastaniawiałem czy jechać i nie żałuje. Bardzo fajna klinika i rewelacyjny polski opiekun z Jack Strong Hair, cały czas mam z nim kontakt. Wracałem samolotem z chłopakami z Meditravel i mieli smutne miny jak porównywali jakość mojego przeszczepu do swoich, o cenie nawet nie będę wspominał:)) Polecam klinikę i pośrednika.

 

Nie, nie w ogóle nie pachnie to naganianiem. Antek nie reagujesz ? Ty, który tak naganiaczy na forum nienawidzisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Antek nie reagujesz ? Ty, który tak naganiaczy na forum nienawidzisz ?

 

Jak to nie? Przecież sprawdzam czy to naganiacz, co nie widzisz posta ?

 

 

Nie chodzi o krzywą linie, tylko o rzadko wsadzone grafty i stracznie zmasakrowany tył głowy. Tam podobno jest jak w fabryce, tego samego dnia po zabiegu już wracali.

 

Ja nie pytałem jak jest tam (czyli gdzie indziej), tylko tam gdzie sam byłeś i robiłeś sobie przeszczep.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Antek nie reagujesz ? Ty, który tak naganiaczy na forum nienawidzisz ?

 

Jak to nie? Przecież sprawdzam czy to naganiacz, co nie widzisz posta ?

 

Widzę, widzę ale co Ty chcesz sprawdzać, kiedy nie ma co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wywiązała się wielka dyskusja na temat mojej moralności. Ścigajcie sobie dalej naganiaczy, jak nie odróżniacie normalnych wpisów od marketingowego bełkotu. Napisałem że jest ok w tej klinice bo jestem zadowolony, szkoda mojego czasu na przepychanki z Wami. Jak ktoś ewentualnei chce jakieś fotki to zaprszam na priv, może coś wyśle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, widzę ale co Ty chcesz sprawdzać, kiedy nie ma co.

 

Jak będzie mi mówił to samo co ty odnośnie zrobienia tej konkretnej linii w tej klinice (czy nawet jakby powiedział, że nie ma z tym problemu), to wtedy wiadomo byłoby, że ma coś wspólnego z ta klinika więcej niż tylko czy rzekomo przebyty tam zabieg. Serio to takie trudne do zrozumienia?

 

-- 24 sty 2020, 16:53 --

 

Widzę że wywiązała się wielka dyskusja na temat mojej moralności. Ścigajcie sobie dalej naganiaczy, jak nie odróżniacie normalnych wpisów od marketingowego bełkotu. Napisałem że jest ok w tej klinice bo jestem zadowolony, szkoda mojego czasu na przepychanki z Wami. Jak ktoś ewentualnei chce jakieś fotki to zaprszam na priv, może coś wyśle.

 

Nie denerwuj się. Załóż publiczny wątek, takie privy to wiesz, jeszcze bardziej są tu uznawane za naganiactwo.

 

-- 24 sty 2020, 16:57 --

 

Jak będzie mi mówił to samo co ty odnośnie zrobienia tej konkretnej linii w tej klinice (czy nawet jakby powiedział, że nie ma z tym problemu), to wtedy wiadomo byłoby, że ma coś wspólnego z ta klinika więcej niż tylko czy rzekomo przebyty tam zabieg. Serio to takie trudne do zrozumienia?

 

Ups.... zdradziłem mu taktykę.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem informacje z tego forum przez kilka miesięcy, jak już zrobiłem sobie zabieg i chce się podzielić swoimi odczuciami, to na mnie skaczecie. Nie mówiąc o tym ze ten który najmocniej krzyczy ma w opisie Konsultant Maral Clinic. Jak mam się nie denerwować. Odczucia z lotniska nie są tylko moje, ok, może nie powieniem napisać z jakieś firmy byli Ci faceci, ale z drugiej strony może taka wiedza komuś się przyda. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytałem informacje z tego forum przez kilka miesięcy, jak już zrobiłem sobie zabieg i chce się podzielić swoimi odczuciami, to na mnie skaczecie.

 

 

bedziesz wiarygodny tylko wtedy jesli zrobisz fotoralacje, w przeciwnym razie Twoje posty beda bezuzyteczne i nie beda mialy zadnego znaczenia ani wartosci

 

 

 

Jak ktoś ewentualnei chce jakieś fotki to zaprszam na priv, może coś wyśle.

 

 

na priv to mozna wyslac co najwyzej zdjecia ogolonych jajek do dziewczyny

 

-- 24 sty 2020, 17:16 --

 

Czytałem informacje z tego forum przez kilka miesięcy

 

 

A to ciekawe moglbys wytlumaczyc jak to zrobiles bez rejestracji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę że wywiązała się wielka dyskusja na temat mojej moralności. Ścigajcie sobie dalej naganiaczy, jak nie odróżniacie normalnych wpisów od marketingowego bełkotu. Napisałem że jest ok w tej klinice bo jestem zadowolony, szkoda mojego czasu na przepychanki z Wami. Jak ktoś ewentualnei chce jakieś fotki to zaprszam na priv, może coś wyśle.

 

Cześć, dziękuję za odzew.

Tak, to mój temat i moje wątpliwości na temat wyjazdu. Czy w takim wypadku mógłbyś mi podesłać zdjęcia "Twojego problemu" oraz zdjęcia z i po zabiegu ? No i oczywiście z teraz ! Podaje swój e-mail: daniel102102@poczta.fm. Z góry dziękuję, lub podpowiedz w jaki inny sposób możesz przekazać.

 

A masz może jeszcze jakieś uwagi do samego zabiegu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaku wlacz mozg !

 

jacek spierdoluszek pojawil sie kilka dni temu na forum zeby nastreczyc jakiegos naiwniaka na zabieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chlopaku wlacz mozg !

 

jacek spierdoluszek pojawil sie kilka dni temu na forum zeby nastreczyc jakiegos naiwniaka na zabieg

 

Zachowajmy spokój.

Zapewniam że potrafię weryfikować fakty. Grzecznie poprosiłem o fotki, jeśli kolega ma opór z wrzuceniem ich na forum. Na razie ich nie dostałem.

Oczywiście co raz mniej przemawia "na korzyść" naszego kolegi ....... Sam jestem nowy i nie dało rady wczytać się w poszczególne wątki bez zalogowania. No i pierwszy tekst typu "widziałem na lotnisku smutnych i zmasakrowanych kolegów z Polski" ...... - ten tekst jest tak ogólny i banalny, gdzie każdemu tutaj zapalił się już lampka na dzień dobry. Na podstawie czego taka ocena ??? Nie są zadowoleni ??? - aco ktoś liczył że będzie wracał z dredami

 

Szkoda, bo być może jest to dobra klinika, ale takimi manewrami traci wiarygodność.

Będę informował Was na bieżąco. Zachowujcie spokój i bez emocji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytałem informacje z tego forum przez kilka miesięcy, jak już zrobiłem sobie zabieg i chce się podzielić swoimi odczuciami, to na mnie skaczecie. Nie mówiąc o tym ze ten który najmocniej krzyczy ma w opisie Konsultant Maral Clinic. Jak mam się nie denerwować. Odczucia z lotniska nie są tylko moje, ok, może nie powieniem napisać z jakieś firmy byli Ci faceci, ale z drugiej strony może taka wiedza komuś się przyda. pozdrawiam

 

Oczywiście chłopcze, że czytałeś forum od kilku miesięcy kiedy rejestrację masz z 4 stycznia 2020 i 4 posty. Jak Ty to robiłeś nie będąc tu zarejestrowanym ? Zaraz przy tym wyjeżdżasz z reklamą klinki i szukasz głupszych od siebie. Ja nigdy co do ludzi na tym forum nie byłem obłudny i jak tylko zostałem konsultantem to oficjalnie o tym napisałem. A w samolocie z chłopakami z Meditravel co rzekomo zazdrościli to mogliście wymienić się uwagami do do koloru poduszek, które dają kliniki bo efekt to każdy z was będzie miał najwcześniej za pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytałem informacje z tego forum przez kilka miesięcy, jak już zrobiłem sobie zabieg i chce się podzielić swoimi odczuciami, to na mnie skaczecie. Nie mówiąc o tym ze ten który najmocniej krzyczy ma w opisie Konsultant Maral Clinic. Jak mam się nie denerwować. Odczucia z lotniska nie są tylko moje, ok, może nie powieniem napisać z jakieś firmy byli Ci faceci, ale z drugiej strony może taka wiedza komuś się przyda. pozdrawiam

 

Oczywiście chłopcze, że czytałeś forum od kilku miesięcy kiedy rejestrację masz z 4 stycznia 2020 i 4 posty. Jak Ty to robiłeś nie będąc tu zarejestrowanym ? Zaraz przy tym wyjeżdżasz z reklamą klinki i szukasz głupszych od siebie. Ja nigdy co do ludzi na tym forum nie byłem obłudny i jak tylko zostałem konsultantem to oficjalnie o tym napisałem. A w samolocie z chłopakami z Meditravel co rzekomo zazdrościli to mogliście wymienić się uwagami do do koloru poduszek, które dają kliniki bo efekt to każdy z was będzie miał najwcześniej za pół roku.

 

 

Dodatkowo znaleziona opinia na google cytat poniżej:

 

2 tygodnie temu-

Po długich analizach różnych firm na rynku specjalizujących się w pośrednictwie przeszczepu włosów w Turcji, zdecydowałem się na Jack Strong Hair ze względu na rozsądna cenę oraz pozytywne opinie klientów z którymi rozmawiałem osobiście. Właśnie wróciłem z Stambułu. .Przeszczepiono mi 5000 graft. Zabieg przebiegł bardzo sprawnie - praktycznie bezboleśnie. Po prostu wszystko super! Nie mogę nadziwić się jak patrze w lustro i widzę włoski tak gęsto i równo jak od lasera osadzone,niesamowite ! Na lotnisku spotkałem 4 Polaków, lecieliśmy razem z powrotem, robili przeczep u konkurencji i żaden z nich nie wyglądał tak równo i gęsto jak mój. Pozdrawiam gorąco przesympatycznego Adama- opiekuna polskiego,który towarzyszył mi przez cały pobyt w Stanbule. Cały pobyt przebiegał dokładnie tak jak to przedstawiono mi przed wyjazdem.Nie mam żadnych uwag. Pozdrawiam serdecznie cala firmę Jack Strong Hair oraz cały personel medyczny Metropolmed.

 

 

Koledzy z forum, wytłumaczcie mi jako laikowi. Czy powrót po HT jest z odkrytą głową. W szczególności dotyczy to powrotu samolotem ?

Pytanie drugie: czytam fora i nigdzie nie spotkałem się z HT na poziomie 5 000 graft.

Wydaje mi się że pisze to ta sama osoba, która niema jeszcze żadnej wiedzy, a chce lub chciałby współpracować z kliniką.

Na razie nie skreślam kliniki, ale oczekuję szczerości od osób które mają z nią wspólpracować. To nie kupowanie jajek na bazarze ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy powrót po HT jest z odkrytą głową. W szczególności dotyczy to powrotu samolotem ?

 

tak jest to mozliwe, ja tak wracalem po tygodniu, w dodatku nie mialem zakladanego zadnego opatrunku nawet zaraz po zabiegu

 

 

 

Pytanie drugie: czytam fora i nigdzie nie spotkałem się z HT na poziomie 5 000 graft.

 

 

tyle raczej sa w stanie zrobic w tureckich klinikach gdzie mechanicznie poberaja grafty z predkoscia swiatla

 

 

Wydaje mi się że pisze to ta sama osoba

 

 

tez mi sie wydaje ze bedzie to jacek spierdoluszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy powrót po HT jest z odkrytą głową. W szczególności dotyczy to powrotu samolotem ?

 

tak jest to mozliwe, ja tak wracalem po tygodniu, w dodatku nie mialem zakladanego zadnego opatrunku nawet zaraz po zabiegu

 

 

 

Pytanie drugie: czytam fora i nigdzie nie spotkałem się z HT na poziomie 5 000 graft.

 

 

tyle raczej sa w stanie zrobic w tureckich klinikach gdzie mechanicznie poberaja grafty z predkoscia swiatla

 

 

Wydaje mi się że pisze to ta sama osoba

 

 

tez mi sie wydaje ze bedzie to jacek spierdoluszek

 

 

 

Dziękuję za informacje !

Dzięki tamtemu kolesiowi zmieniam pogląd na ofertę ...

 

-- 25 sty 2020, 21:18 --

 

 

 

Dziękuję za podpowiedzi, faktycznie. Jednak możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest taka możliwości, ale nieliczni mają taki dar. Jest wiele składowych na to m.in. jakość skóry, kolor włosów, doświadczenie personelu i precyzja manualna i czas jaki mają ochotę aby poświęcić na pacjenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna kontynuowac temat interesuje mnie metropolmed i jackstronghair, chcialbym sie troche wiecej dowiedziec np zdjecia po zabiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...